18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Pirat w radiowozie

szymy • 2014-11-01, 22:14
Nosił wilk razy kilka, ponieśli i wilka. Przejazd wyceniony na 300 zł i 12 pkt karnych.



spoiler

Źródło

~Beny

2014-11-01, 23:40
@up, dokładnie. Tym bardziej, że oni jako stróże prawa (???), powinni dawać przykład.

Może jeszcze jest nadzieja.

wojniz2

2014-11-02, 09:38
Zgodzę się z mandatem za stop, ale za wyprzedzanie? Ja bym też wyprzedził w takiej sytuacji bo.... w miejscu gdzie zacząłem wyprzedzać, nie mogłem mieć pojęcia o przejściu dla pieszych. Znak stoi w miejscu przejścia, a ostrzegawczego wcześniej nie widzę. Po pasach na jezdni też nie mogę wnioskować, że nie powinienem wyprzedzać. Więc mandat dla kierowcy za to... że nie jest jasnowidzem?

lllll

2014-11-02, 10:47
Przez takie akcje później w każdym korku lub podczas większego ruchu ciule jeżdżą na "bombach" bo im się czekać nie chce.

ckbs

2014-11-02, 10:47
Jakby ktoś przechodził przez przejście i został rozjechany, to kierowca też nie powinien ponieść kary, bo nie wiedział że jest tam przejście? Znak drogowy jest, tym bardziej jadąc wysokim autem spokojnie powinien go zobaczyć. Stawiam, że dobrze wiedział gdzie jest i co na tej drodze się znajduje, bo zachowywał się dosyć pewnie.

fatherland

2014-11-02, 10:48
ul. Goworowska :D Ostrołęka miasto seksu i pieniędzy :D

Daimler1916

2014-11-02, 10:54
fatherland napisał/a:

ul. Goworowska :D Ostrołęka miasto seksu i pieniędzy :D



Właśnie widać po radiowozie ze pieniądz tam jest :D

Prutak

2014-11-02, 11:13
:D . I ch*j, raz dostanie te 12 punktów i 300 zł jak, to i tak pewnie raz w życiu. Policjant policjantowi nie wystawi mandatu, a teraz to zrobili żeby pokazać, że są oburzeni czy coś... Nawet nie zauważy różnicy:D.

Gitarzysta

2014-11-02, 11:23
Po cichutku potem w sądzie mandacik anulowany dzięki komendantowi bo wódkę z sędzią nie raz pił

A komendant funkcjonariuszowi pewno powiedział "marian nie odpie**alaj takich akcji bez sygnalizacji, ludzie kamerki juz instalują, Emila sie naoglądali i dupę na komendzie zawracają, potem k***a na sadolu jeszcze muszę to oglądać - załatwię to ze Stefanem (sędzia) ale szykuj dwie dobre flaszki"

wojniz2

2014-11-02, 11:25
@ckbs, w zasadzie tak powinno być. Winny jest zarządca drogi, który źle oznakował przejście dla pieszych. Źle są też namalowane pasy na drodze, bo w zasadzie cały czas jest przerywana linia (a przed przejściem powinna być ciągła). Kierowca znaku mógł nie nie widzieć, bo przed nim jechał inny samochód. Dodatkowo ten znak informuje o przejściu, a powinien być wcześniej znak ostrzegawczy.

Nie ważne akurat czy wiedział o przejściu czy nie, bo taka sytuacja może się zdarzyć komuś obcemu, kto jedzie pierwszy raz drogą - i dostanie mandat za to, że zaczął wyprzedzać w miejscu, które jego zdaniem było ok - nic nie wskazuje na to, że nie może tam wyprzedzać.

kikutnik666

2014-11-02, 11:36
nie "pirat" bo to zwykly kierowca lamiacy przepisy, a nie pirat drogowy. Fakt faktem to policjant na sluzbie- ale zlamanie 2 przepisow jeszcze raczej nie kwalifikuje go do miana pirata drogowego.
To tak jakby kazdego lewicowca nazwac 'lewakiem', kazdego katolika 'katolem', kazdego kibica 'kibolem'.

I potem sie dziwic, ze wszedzie wpadaja ludzie w przesadzone nazewnictwo.

Michael_Myers

2014-11-02, 12:05
JP na 100 % - przez internet sie nie boje !

Hiaf

2014-11-02, 12:16
Szczerze? Nie wierzę że dostał ten mandat. Ale z drugiej strony, dobrze że chociaż przyznali się do popełnienia wykroczeń ;) . Nieważne czy dostał, czy nie. Liczy się to że w końcu zostało "zauważone" ch*jowe zachowanie służb "mundurowych"

dagins

2014-11-02, 13:25
Jeżeli kogoś na prawdę oburza jazda tego radiowozu to jest pie**olonym hipokrytą (albo debilem, jeśli bez samochodu).