18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Pirat w radiowozie

szymy • 2014-11-01, 22:14
Nosił wilk razy kilka, ponieśli i wilka. Przejazd wyceniony na 300 zł i 12 pkt karnych.



spoiler

Źródło

MaczoJuh

2014-11-02, 14:45
Soattnio popie**alalem za policja 90kmh przez miasto... mysle nagram sk***ysynow.. przestalem nagrywac gdy zobaczylaem, ze zapie**ali na miejsce zdarzenia (gosciu wpadl autem do rowu, i byl nieptrzyomny) - Takze nie wiecie gdzie sie tak spieszyli :) Koguta nie zaj***li bo droga pusta ....

przepraszma nie rozwinalem... jednak poperdalal dla fanu :D

Sonal

2014-11-02, 14:55
Ale ma wyj***ne amortyzatory. Jazda takim samochodem grozi chorobą morską.
A co do ciuli typu "jak_chcesz_to_chodz" - to szkoda słów. Spermojadki zapewne prawko dostali za obciągniecie egzaminatorowi.

encoresin

2014-11-02, 16:38
Jak_chcesz_to_chodz napisał/a:

No i prawidłowo, prawo jest dla wszystkich.



Chyba zapomniałeś o polisrykach...

Jak_chcesz_to_chodz

2014-11-02, 17:33
Sonal napisał/a:


A co do ciuli typu "jak_chcesz_to_chodz" - to szkoda słów. Spermojadki zapewne prawko dostali za obciągniecie egzaminatorowi.



Ciule to cie robiły, pozdrów swoich ojców ode mnie.

trzeci41

2014-11-02, 18:18
wierzysz w to k***a że sami sobie mandaty dali? albo ich koledzy im dali ? jak by Ci powiedzieli że mają konia z 3 ku*asami za kratkami też byś uwierzył ? jak policja coś zrobi to napie**alać sztachetą tak aby nikt nie zauważył a on nie wstał :)

mushroom44

2014-11-02, 23:31
ciekawe co leży rozj***nego w 0;17

miedzianek

2014-11-03, 21:15
wojniz2 napisał/a:

Ja bym też wyprzedził w takiej sytuacji bo.... w miejscu gdzie zacząłem wyprzedzać, nie mogłem mieć pojęcia o przejściu dla pieszych. Znak stoi w miejscu przejścia, a ostrzegawczego wcześniej nie widzę. Po pasach na jezdni też nie mogę wnioskować, że nie powinienem wyprzedzać.



Wg przepisow,kierowca ma obowiazek upewnic sie,ze moze bezpiecznie-dla siebie i innych-wykonac manewr wyprzedzania