18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

ko...........ie

2014-02-11, 21:15
Mnie osobiście typ rozwala na łopatki. Nie lubię zbytnio ludzi, którzy no... rozumem nie grzeszą, ale to jest taki smieszny popapraniec. :D Chyba mi sie udziela Żyłowatość, bo nie moge przestać się smiać z tego gifu/a. :p
Może kiedyś Żyła też wszystkich przeleci, trzymam kciuki. :P

kapral

2014-02-11, 21:21
Aaaa.... to Żyła już "be"? Teraz Stoch cacy?


jak tak na was patrzę to w sumie się cieszę że w Polsce mieszka tylu sp***olonych ludzi, konkurencja na rynku pracy jest praktycznie zerowa. :)

avanax

2014-02-11, 21:46
Teraz hejt na Żyłe, a chłopak naprawdę jest konkretny i tle innych skoczków z przeszłości wypada zajebiście. Przykład rodzinka Tajnerów... Gdyby nie skill Małysza to wielki ch*j byłby ze skoków w poprzednich latach.

Susano

2014-02-11, 21:49
poldekmisiak napisał/a:

Założe sie że żyła sp***oli nam cały konkurs drużynowy.


Nam? a co ty kur*a zrobiłeś dla nich, w porównaniu do Piotrka jesteś tylko mało znającą istotą hejtującą w internetach.

damian010288

2014-02-11, 21:59
crystaldragon

jak sie Pani jutro w Gimbazie dowie, że masz konto na sadolu to dostaniesz uwagę do dzienniczka i wezwanie ojca do szkoły

WujaszekStalin

2014-02-11, 22:05
wg mnie to on jest strasznie sztuczny i tylko udaje takiego głupiego

silence333

2014-02-11, 22:27
A można prosić link do źródła jakiegoś? :) bo skąd mam wiedzieć, że to żyła a nie jakiś random? :p

PoMaluchu

2014-02-11, 23:02
Żyła na pewno , zazdrości Wam sukcesów w życiu. Tego, że jesteście elokwentni, wysportowani, bogaci, inteligentni, że to Was pokazują w telewizji. Jest dumny , że reprezentujecie Polskę na arenie międzynarodowej... Tak k***a sarkazm Barany j***ne. Jesteście zerami w większości , szukającymi słów w słowniku, żeby dać w miarę śmieszny i rzeczowy komentarz, a z typa się śmiejecie.
Żeście się przed wojną nie urodzili, było by Was mniej znacznie...

Czytał Mariusz.T.

Catacombe

2014-02-11, 23:08
k***a, niby portal wielkich patriotów (pomijając fakt że większość nawet nie zna historii Polski sprzed II wojny), a plują nerdowskim jadem na ludzi którzy starają się jak mogą reprezentować swój kraj. Jak dres pod blokiem, IQ wyrównane z temperatura i dopie**oli się o byle co.

contowsky

2014-02-12, 01:04
znawcy skoków się k***a odezwali. internetowi hejterzy

ChomikAdrian

2014-02-12, 08:10
Piotrek poczuł fejm, ma parcie na szkło, zaczął się sam brandzlować własnymi wypowiedziami, poczuł że jest bardzo fajny i na topie. No i przestał dobrze skakać.

Bankracy

2014-02-12, 10:57
@wajnona połowa użytkowników tego serwisu maturę będzie pisać za parę lat... o ile w ogóle dotrwają, osobiście polecam im zawodówkę i naukę niemieckiego i angielskiego :)

wajnona

2014-02-12, 12:55
@up no i dobrze, wg. mnie jedynymi sensownymi kierunkami na Uniwersytecie są medycyna, prawo i przedmioty ścisłe, dla wybranych może pedagogika. Resztę da się skończyć po szkołach wyższych czy policealnych, a poziom Uniwersytetów znacznie by się podniósł, tytuł magistra znów zaczął by coś znaczyć - a nie, że teraz idzie sobie bufon na studia typu kulturoznawstwo, europeistyka, turystyka czy zarządzanie, bo jakimś cudem zdał liceum, odbębnia kilka semestrów i głupa pali, że tytuł ma przed nazwiskiem, a potem i tak zapitala nie w zawodzie, bo "to przecież nudne/pracy nie ma" :D