18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

uookie

2014-02-11, 19:31
dobrze, że tren żyła się już kończy; strasznie mnie irytował

LucaBrasi

2014-02-11, 20:31
Żyła to zabawny i sympatyczny gościu ale ile można oglądać głąba, który nie potrafi się normalnie wysłowić ;)

poldekmisiak

2014-02-11, 20:35
Założe sie że żyła sp***oli nam cały konkurs drużynowy.

black88

2014-02-11, 20:39
Nie załapał się na konkurs to musi sie jakoś wyróżnić.

Nawiasem mówiąc nic do niego nie mam. Baaa mam kilku kolegów jego pokroju.

Jeden jest mechanikiem, jeden stolarzem, a jeden stoi pod sklepem ;) Piotrkowi się udało. Mam nadzieje żę wykorzysta swoje pięć minut i sprzeda w ch*j czapek. (to jego pozaskokowa działalność).

raper900

2014-02-11, 20:42
Tak! Dobijcie go! Nieważne, że to Polak, który stara się reprezentować nasz kraj najlepiej jak potrafi. Obrzućmy go błotem, bo... no właśnie, czemu wszyscy tak na niego plują, zgwałcił wam żony? Groził dzieciom? Bo ja nie rozumiem.

JH...........DS

2014-02-11, 20:49
Teraz po jego skokach widać, że aby dobrze skakać trzeba mieć chociaż odrobinę oleju w głowie, a nie kostkę z kibla w ryju.

Plecionkarz

2014-02-11, 20:51
Narciarstwo z czasów Roberta Matei już nie wróci.

b1z

2014-02-11, 20:52
@raper900
Nie kolego, to tylko zazdrość. Większość z was przed kamerą, ze świadomością, że ogląda was kupa ludzi przed telewizorami nie potrafiłoby wcale przebić elokwencją Żyły, a mimo to zza monitora prawicie mądrości jaki z niego kretyn i głąb. Chłopak coś osiąga, nie wyjdzie mu raz, czy dwa, jest maskotką swego rodzaju. Nie oglądam skoków więc trudno mi powiedzieć jakie tam wyniki ma, ale skoro reprezentuje kraj to chyba jednak jakiś poziom swój mieć musi. Obyście kiedyś trafili na jakąś kamerę i niech was nagrają, pewnie hit internetu będzie pokroju "taka sytuacja".

Wylałem swe żale, pozdro

mateyrox

2014-02-11, 20:52
Co z tego, że nie umie się dobrze wysłowić? O ile wiem to sportowiec ma osiągać dobre wyniki. Pewnie gdyby skakał jak Małysz czy Stoch byłby cacy, prosty chłopak który wiele osiągnął, no a że mu teraz nie idzie to trzeba sie podbudować tym, że wysławia się lepiej niż jakiś tam skoczek

crystaldragon

2014-02-11, 20:53
@raper900 a co nie wolno już mi nic krytykować bo każda krytyka twoim zdaniem jest od razu odbierana jako gnojenie i hejtowanie ? nie popadajmy w gimbusiarską paranoje szanuje żyłe za jego sukcesy i należy mu się za to szacunek. Ale nadmierna gloryfikacja jego charakteru przez media i monotonność wypowiedzi zabawna była tylko na początku.

Matuch90

2014-02-11, 20:58
k***a zabrali tego Żyłę na wycieczkę do Soczi. Po ch*j on tam jest ?

wajnona

2014-02-11, 21:00
A żeby Żyła kiedyś podreperował formę i "wskoczył" na poziom Stocha, żeby mieć Wam potem co wypominać jak żeście po nim jeździli. Człowiek nie rodzi się z formą, uczy się i rozwija, może kiedyś mu się polepszy - Stoch też kiedyś zamiatał ostatnie miejsca i zaliczał dyskwalifikacje. Poza tym tak jak ktoś już nadmienił, ciekawe jak Wy byście elokwentni byli przed reporterem i kamerami... Na maturze przed komisją się pewnie zacinaliście jak filmiki na Youtubie, a on wypowiada się przed kamerą wiedząc, że ogląda go pół Polski. To raz, dwa, w drużynie też potrzebna jest maskotka i ktoś, kto zawsze rozładuje sytuację, podbuduje drużynę... Nie tylko forma się liczy, aspekt psychiczny też, a Piotrek na pewno im w tym stresie i presji pomaga (na swój sposób, ale jak widać efektywnie).

merh

2014-02-11, 21:08
Jak był na podium to waliliscie do ekranu i darliscie ryja "Polskaaaaaaaaa!" Tak samo jak obecnie Stochowi. komentarze ze skokow sprzed dwoch lat bym wam pokazał,to byscie poczytali cos w rodzaju "Stoch niech skoczy po bułki do piekarni,kto go k***a wybrał". j***ne polactwo. Zero k***a wsparcia swoich. Dla mnie to jeszcze zabawniejsze,ze gosc,ktory poswiecił swoje zycie dla sportu(widocznie nie był za dobry w szkole) cieszy miche cały czas przed kamerą i robi to samo tym,ktorzy sa jego przeciwnikami. Wyobraź sobie ta frustrację typa,ktorego pokonał taki "elokwentny" gość jak Żyła.