18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Piotr Żyła i odwołany konkurs

Mestiner • 2013-02-10, 21:00
Co robią skoczkowie kiedy konkurs jest odwołany?

Akcja od 0:35 nie miałem czym wyciąć.
Z fb Piotrka
Cytat:

a jednak dało sie dziś skoczyć :-) )) chodź skocznia troche nietypowa to i tak frajda była wieksza jak na normalnej skoczni:-))) było bardziej ekstremalnie:-))) i można powiedzieć, że to był jeden z lepszych skoków tutaj:-P chodź minimalnie spóźniony, ale co tam:-)))


OliverSucks

2013-02-10, 21:05
Kurde takiego typka nam właśnie brakowało :D Nie udaje nikogo, nie uważa się za jakiegoś celebryte i jest naturalny.
Nasz zjarany Piotrek :P

le...........ce

2013-02-10, 21:08
A windows movie maker? Bardzo zaawansowany i trudny w obsłudze program :kawa:

AngryCow

2013-02-10, 22:18
Co robią skoczkowie kiedy konkurs jest odwołany? Skaczą.

jeloo

2013-02-10, 22:27
"choć" nie "chodź". "Choć" bo "Chociaż", "Chodź" od "chodzić"... Nauczcie się ludzie pisać....

B-B

2013-02-10, 22:30
Kretynie .. wiesz co to cytat ? .....

black88

2013-02-10, 22:38
pozytywny gościu

jeloo

2013-02-10, 22:43
B-B napisał/a:

Kretynie .. wiesz co to cytat ? .....



Kretynie... Wiesz co to znaczy ortografia?
Poza tym czemu nazywasz mnie kretynem? Uderzyłem w Twój czuły punkt? Masz jakieś kompleksy? Wyzywając innych czujesz się lepszym? Jesteś przypadkiem nołlajfa którego biją koledzy więc ma erekcję jak tylko kogoś pojedzie w internecie?

jerzyrambo

2013-02-10, 22:43
a Boyd-Clowes się wyj***ł na tej prowizorycznej skoczni i po upadku leżał długo na zeskoku, trafił do szpitala

skizo

2013-02-10, 22:43
Polecam jego fb ificialnego chłopak sam pisze a nie jego spece od pijaru jak to ma miejsce bardzo często wpis choć by z Piątku :D

"po Harrachovie wkońcu idzie normalnie dojechać do progu:-))), ale za to Pieter p*zda, bo nie umie normalnie skoczyć :-P . Na quali starczyło, jutro walczymy znowu:-)))"

Albo

"i dojechali do Willingen:-))) w hotelu nas zaskoczyli, po przyjściu do pokoju: o prosze!!! mini bufecik i to za friko:-))) sa nawet kabanosy jak by kogo głód w nocy złapał i nie umiał do śniadania dociagnać (tylko browarka brakuje, ale to dobrze, bo sportowcy nie pija:-P) i oczywiście pączka:-((( ale naszczeście w domu zjadłem dwa:-P"

Naprawde pocieszna bestia z niego Rok remu został rekordzista Polski w odległości skoku 232,5m :) w tym roku powtórzył wyczyn wraz ze Stochem.

stasiuuu

2013-02-10, 22:47
jeloo napisał/a:



Kretynie... Wiesz co to znaczy ortografia?
Poza tym czemu nazywasz mnie kretynem? Uderzyłem w Twój czuły punkt? Masz jakieś kompleksy? Wyzywając innych czujesz się lepszym? Jesteś przypadkiem nołlajfa którego biją koledzy więc ma erekcję jak tylko kogoś pojedzie w internecie?



i jeszcze sie kompromitujesz? malo ci?

Jab7kO

2013-02-10, 22:51
Mateja stał pewnie i się zastanawiał jak on skacze dalej na takim gównie, niż on na normalnej skoczni :D

B-B

2013-02-10, 23:07
jeloo napisał/a:



Kretynie... Wiesz co to znaczy ortografia?
Poza tym czemu nazywasz mnie kretynem? Uderzyłem w Twój czuły punkt? Masz jakieś kompleksy? Wyzywając innych czujesz się lepszym? Jesteś przypadkiem nołlajfa którego biją koledzy więc ma erekcję jak tylko kogoś pojedzie w internecie?



Nazywam Cie kretynem bo nim jesteś.
Nie rozumiesz tego co znaczy CYTAT !
Cytatów się nie poprawia KRETYNIE.
Chcesz zgrywać polonistę/lingwistę to idź na FB Piotra Żyły, ale pewnie tam jeszcze bardziej dostaniesz po piździe, a do tego będą wiedzieli jak się nazywasz, gdzie mieszkasz i jakiego masz psa.(kozak w necie p*zda w świecie)
A te twoje internetowe spinki "uczcie się pisać" to pewnie dlatego że ci przeglądarka albo google mówi jak należy pisać i teraz się chcesz odgryźć za ileś tam lat w gimnazjum (bo nie wierzę że zaliczyłeś w 3 lata) za pały na semestr.
KRETYNIE.

Cracos

2013-02-11, 02:49
jeloo napisał/a:



Kretynie... Wiesz co to znaczy ortografia?
Poza tym czemu nazywasz mnie kretynem? Uderzyłem w Twój czuły punkt? Masz jakieś kompleksy? Wyzywając innych czujesz się lepszym? Jesteś przypadkiem nołlajfa którego biją koledzy więc ma erekcję jak tylko kogoś pojedzie w internecie?



Rozumiem ze kolega Jeloo, pięknie opisał swoje życie.
Dziękujemy ale to jest sadol a nie pamiętnik.