18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Piotr Żyła i odwołany konkurs

Mestiner • 2013-02-10, 21:00
Co robią skoczkowie kiedy konkurs jest odwołany?

Akcja od 0:35 nie miałem czym wyciąć.
Z fb Piotrka
Cytat:

a jednak dało sie dziś skoczyć :-) )) chodź skocznia troche nietypowa to i tak frajda była wieksza jak na normalnej skoczni:-))) było bardziej ekstremalnie:-))) i można powiedzieć, że to był jeden z lepszych skoków tutaj:-P chodź minimalnie spóźniony, ale co tam:-)))


mc...........k3

2013-02-11, 04:24
Pewnie sie zalozyl z kumplami z deski: "kto nie skoczy po zakazie ten frajer" :P

Pajoresko

2013-02-11, 15:24
jeloo napisał/a:



Kretynie... Wiesz co to znaczy ortografia?
Poza tym czemu nazywasz mnie kretynem? Uderzyłem w Twój czuły punkt? Masz jakieś kompleksy? Wyzywając innych czujesz się lepszym? Jesteś przypadkiem nołlajfa którego biją koledzy więc ma erekcję jak tylko kogoś pojedzie w internecie?



chciałeś być fajny...?


zapraszamy na samosię \o/

Jab7kO

2013-02-11, 18:31
Widzisz jeloo, na co Ci to było ? :D

B-B

2013-02-12, 08:34
Z FB Piotrka Żyły
"Harrachov zdobyty:-))) tragedii ni ma, ale do zajebi.... jeszcze troszke dluzej po rozbiegu trza bylo jechac. Teraz to juz jedziemy ale do domu:-)))) z mala przerwa na kfc, albo m :-) trzeba wciac jakiego dobrego paputka:-))) ahoj:-P"

:D Uwielbiam tego goscia :D

jeloo

2013-02-12, 11:33
Jab7kO napisał/a:

Widzisz jeloo, na co Ci to było ? :D



Że niby co? Jakbym się przejmował tym co ludzie o mnie piszą, to już dawno bym się powiesił. Ja mam swoje zdanie, oni swoje. Ja ich uważam za debili, oni mnie. Takie życie, ciekawe tylko czy byliby tak cwani w rzeczywistości. Ja nikogo nie obraziłem, jedynie zwróciłem uwagę na ortografię. Ba, gdybym był fanem Żyły to pewnie bym i mu zwrócił uwagę ;)

Wiesz po czym odróżnić człowieka inteligentnego od debila? Debil zawsze obruszy się na zwrócenie uwagi, nawet jak nie jest skierowana przeciw niemu, czego masowy przykład mieliśmy tutaj, człowiek inteligentny wyciągnie wniosek. Myślisz, że taki Żyła by się obraził jakbym mu zwrócił uwagę na ortografię? Wątpię, ma dystans do siebie. Obraziliby się ludzie pokroju tych tutaj. Zresztą zauważyłem, że tak jest zawsze. Zwracasz komuś uwagę, a obruszają się Ci niezwiązani kompletnie z tematem ;)

B-B

2013-02-13, 10:35
Mówisz o ortografii a sam jej nie znasz :!:
I dalej idziesz w zaparte ...
Synku CYTATÓW się nie poprawia więc komu zwracałeś uwagę i po co ?
Dociera DEBILU ?!