18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Piotr Fronczewski...

Dz...........ak • 2013-04-06, 08:41


Może pamiętacie. :-)




I bonusik.

Proximate

2013-04-06, 12:28
@mungo

Ja też dojebię, morda gimbusie.
Idź graj w Tibię czy co tam preferujesz..

agreal

2013-04-06, 12:31
@pjm Ale jednak Żebrowski w roli Wiedźmina wymiata. :>

simos921

2013-04-06, 12:38
Nie wiem jak Was ale mnie w ogóle nie kręcą te "nowe gry" z wyj***na grafiką, wymaganiami z kosmosu i mega ceną (no dobra tu przesadziłem przecież jest TPB :> ) Stare gry wymiatają!

mungo napisał/a:

Jak takie gowno dostalo sie na glowna?? :shock:



Go fuck yourself!

pjm77

2013-04-06, 12:41
@up jezu żartujesz chyba? Jest chyba jednym z bardziej wk***iających. W dwójce zdecydowałem że przeboleję ale w jedynce to on był właśnie głównym powodem tego że kupiłem angielską wersję (mimo że młodszy brat dał mi polską). Koleś jest żenującą p*zdą, cwe*oną w mrokach piwnic swojej starej podstawówki. Biorą pedała, który całe życie kątem oka spogląda czy wszystkie dziewczyny na niego patrzą i każą "zrób taki głos jak ci się wydaje że mają twardzi faceci". I zrobił. Jakby casting przeprowadzili pod osiedlową żabką to mieli by 100 razy taniej i 100 razy lepiej.

OstatniLogin

2013-04-06, 12:41
Polski lektor w żaden sposób tego nie pobije..

Beziking

2013-04-06, 13:13
Co jak co, ale Gothic 1 i 2 miały wyj***ne dubbingi.

Z.G.O.N

2013-04-06, 13:18
OstatniLogin napisał/a:

Polski lektor w żaden sposób tego nie pobije..








Jimmy_Katana

2013-04-06, 13:34
Łezka się w oku kręci Panowie! Niby głupia gra ale to trzeba 'przeżyć aby zrozumieć' :P ahh i jeszcze Icewind dale.. a ten tu z quake'em wyj***ł, beka

Da...........id

2013-04-06, 13:37
Browar za Baldura tak wielki jak ku*as w dupę wszystkim niedoj***nym hejtom bez jaj i przyszłości!

Cokroktosmok

2013-04-06, 13:38
@pjm @agreal

W grze głosu Geraltowi nie udzielał Żebrowski tylko Jacek Rozenek.

Żebrowski "zagrał" tylko w filmie i serialu (co niespecjalnie mu wyszło).

Grzesiukk

2013-04-06, 13:42
pjm77 napisał/a:

@up jezu żartujesz chyba? Jest chyba jednym z bardziej wk***iających. W dwójce zdecydowałem że przeboleję ale w jedynce to on był właśnie głównym powodem tego że kupiłem angielską wersję (mimo że młodszy brat dał mi polską). Koleś jest żenującą p*zdą, cwe*oną w mrokach piwnic swojej starej podstawówki. Biorą pedała, który całe życie kątem oka spogląda czy wszystkie dziewczyny na niego patrzą i każą "zrób taki głos jak ci się wydaje że mają twardzi faceci". I zrobił. Jakby casting przeprowadzili pod osiedlową żabką to mieli by 100 razy taniej i 100 razy lepiej.


W Wiedźminie głos podkłada Jacek Rozenek, i jak najbardziej słusznie, nie wyobrażam sobie nikogo innego w tej roli, więc nie wiem o jakim Żebrowskim wy tu mówicie. Wystarczy zresztą posłuchać kilka audiobooków w jego wykonaniu to się przekonasz.

Matey_milion

2013-04-06, 14:08
"Calishyci, Tethyrianie, ludzie z Waterdeep... wszyscy oni w końcu trafiają do Amn."
W drugiej części BG był chyba najlepszy polski dubbing ever, ech..., ale z "nowszych" gier zajebiście wypadł Talar w wiedźminie i tekst Baraniny:
-Co słychać
-Stare k***y nie chcą zdychać :D

Del

2013-04-06, 14:38
Wiedzmin 1

pjm77

2013-04-06, 14:40
@upup i jeszcze wyżej. Jestem pewien, że macie rację, nigdy się nie zastanawiałem kto to podkładał, kolega napisał że Żebrowski, to założyłem że ma rację. Nie zmienia to faktu że Rozenek zrobił to beznadziejnie. I nie twierdzę, że ma zły głos czy coś tylko po prostu ma okropną manierę. To jest tak jak komuś każą "być bardziej męskim" - robi to tak jak sobie on to wyobraża. Problem polega na tym że gówno o tym wie, i w efekcie wychodzi efekt jednostrzałowego pedała wsłuch*jącego się w Głęboki Tembr Swojego Własnego Głosu i myślącego tylko o tym czy wszystkie c**y dookoła są już pod jego wpływem dostatecznie wilgotne. Jak to powinno być zagrane? Przejdź się do lokalnej sekcji bokserskiej czy podnoszenia ciężarów. Pogadaj z kilkoma dobrymi zawodnikami, przekonasz się jak wygląda maniera, swoboda, niewymuszony humor, spokój, inteligencja (sic!) itd prezentowane przez naprawdę napompowanych testosteronem, ciężko pracujących na swoją męskość facetów. I porównaj to z manierą takiego wyp***ka, który przeklnie kilka razy sztucznie mówiąc niższym głosem niż jego naturalny. Żenada.

Su...........an

2013-04-06, 15:17
Warto przypomnieć o Jarosławie Boberku, który też w mnogości gier się udzielał - Wiedźmin, Fallout 3 (zajebiscie udaje niemca :D ) Warcraft 3, w BG II też był, Gothic 2 i 3, Skyrim i wiele innych.