18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Piłkarze Legii Warszawa pobici przez własnych kibiców.

czarnykun • 2017-10-02, 15:26
Rozgoryczeni kibice Legii Warszawa po meczu z Lechem przegranym 3:0 stwierdzili, że moda na bezstresowe wychowanie piłkarzy nie przynosi rezultatów.
W nocy z niedzieli na poniedziałek postanowili przywitać swoich podopiecznych na klubowym parkingu przy ulicy Łazienkowskiej. Jak się tam znaleźli, mimo ochrony znajdującej się na obiekcie nie wie nikt. Tak czy inaczej, do autokaru zawodników wprosił się jeden z kibiców, zakładam, że przywódca całego stada bo zwie się "Staruch". Zasugerował on, żeby panowie opuścili pojazd bo reszta jego 50ciu kolegów się już w nim nie zmieści. Jak poprosił tak też uczynili. Okazało się, że czekające na zewnątrz zbiorowisko nie chce udzielać wyłącznie reprymendy słownej i postanowiło dodatkowo zastosować środek zapobiegujący kolejnym porażkom w postaci kontrolowanego wpie**olu. Kibice uderzali głównie otwartą dłonią w tył głowy, a jedyną osobą która nie dostała kuksańca był rzekomo trener. Kibole zastrzegli, że jeśli chłopcy znów zagrają ch*jowo to ponownie wpadną w odwiedziny.Link do artykułu onetsport

Jak myślicie, zaangażowanie fanów warszawskiego klubu przyniesie oczekiwane skutki? :amused:

petru23

2017-10-02, 15:28
Milion piw się należy, głównie "kibicom".
Szkoda tylko, że tak późno...

Halman

2017-10-02, 15:28
ja myślę że grupa kryptopedałów pobiła oficjalnych pedałów

Al...........go

2017-10-02, 16:12
Narodowe zwierzęta to jednak już podzwierzęta.

Chodowca

2017-10-02, 16:37
hahaha jak alfons swoją dz**kę

jjjkkkfff

2017-10-02, 17:45
Niech sie cieszą że to nie korea północna. Zamast lepy dostaliby czape.

crackit

2017-10-02, 18:06
I to mi się podoba! Jak burdel nie działa to się leje dz**ki a nie wymienia zasłony!

podgor5

2017-10-02, 18:14
pseudokibice podziekowali pseudopiłkarzom, normalka w tym kraju

czarnykun

2017-10-02, 18:23
Odkąd założyłem temat nie daje mi spokoju to "zapobiegujący", już wiem, że nie ma takiego wyrazu. Jest tu jakiś polonista, który mi powie jaka jest poprawna w tym przypadku odmiana słowa zapobiegać? Jest w ogóle jakaś jego forma ciągła?

Acerad

2017-10-02, 18:33
czarnykun napisał/a:

Odkąd założyłem temat nie daje mi spokoju to "zapobiegujący", już wiem, że nie ma takiego wyrazu. Jest tu jakiś polonista, który mi powie jaka jest poprawna w tym przypadku odmiana słowa zapobiegać? Jest w ogóle jakaś jego forma ciągła?


Zapobiegawczy?

banan12345

2017-10-02, 18:44
W tym państwie, tylko kibice Legii mają jaja, reszta to krypto pedały potrafiące tylko narzekać.

czarnykun

2017-10-02, 18:47
Cytat:

Zapobiegawczy?


No tak odmienione zazwyczaj się łączy z "środek" ale mi to jakoś nie pasuje w zdaniu, ale może to kwestia tego, że jeszcze mnie trzyma od soboty. Dobra, ch*j z tym niech zostanie.

korowiow777

2017-10-02, 18:51
zapobiegający - powinno być. Nie nie jestem polonistą :)