18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Piłkarze Legii Warszawa pobici przez własnych kibiców.

czarnykun • 2017-10-02, 15:26
Rozgoryczeni kibice Legii Warszawa po meczu z Lechem przegranym 3:0 stwierdzili, że moda na bezstresowe wychowanie piłkarzy nie przynosi rezultatów.
W nocy z niedzieli na poniedziałek postanowili przywitać swoich podopiecznych na klubowym parkingu przy ulicy Łazienkowskiej. Jak się tam znaleźli, mimo ochrony znajdującej się na obiekcie nie wie nikt. Tak czy inaczej, do autokaru zawodników wprosił się jeden z kibiców, zakładam, że przywódca całego stada bo zwie się "Staruch". Zasugerował on, żeby panowie opuścili pojazd bo reszta jego 50ciu kolegów się już w nim nie zmieści. Jak poprosił tak też uczynili. Okazało się, że czekające na zewnątrz zbiorowisko nie chce udzielać wyłącznie reprymendy słownej i postanowiło dodatkowo zastosować środek zapobiegujący kolejnym porażkom w postaci kontrolowanego wpie**olu. Kibice uderzali głównie otwartą dłonią w tył głowy, a jedyną osobą która nie dostała kuksańca był rzekomo trener. Kibole zastrzegli, że jeśli chłopcy znów zagrają ch*jowo to ponownie wpadną w odwiedziny.Link do artykułu onetsport

Jak myślicie, zaangażowanie fanów warszawskiego klubu przyniesie oczekiwane skutki? :amused:

czarnykun

2017-10-02, 19:03
Cytat:

zapobiegający - powinno być


Ja pie**ole, aż mi wstyd teraz, że zapytałem o taki banał, a nie wpadlbym na to do jutra zapewne.

weltmajster

2017-10-02, 19:16
W słowie "godność" nie ma żądnej litery, która występuje w słowie "legia". Przypadek?

czarnykun

2017-10-02, 19:26
Cytat:

W słowie "godność" nie ma żądnej litery, która występuje w słowie "legia". Przypadek?


Ktoś tu nigdy nie znalazł punktu G :amused:

Ja...........ro

2017-10-02, 19:41
Chyba znam juz czesc scenariusza najnowszego, nadchodzacego glosnymi krokami odcinka Blok Ekipy :trollencjusz:

Siberian_Meat_Grinder

2017-10-02, 20:03
banan12345 napisał/a:

W tym państwie, tylko kibice Legii mają jaja, reszta to krypto pedały potrafiące tylko narzekać.



no rzeczywiście - pobić panienki - jaja jak arbuzy ... :homer:

Insaner

2017-10-02, 20:07
banan12345 napisał/a:

W tym państwie, tylko kibice Legii mają jaja, reszta to krypto pedały potrafiące tylko narzekać.



Wracaj już Karynko do swojego Seby czy innego obszczymura płodzić kolejnego dzieciaka za 500+ a nie głupoty piszesz w tym obcym dla Ciebie świecie. :roll:

Smalecdrobiowy

2017-10-02, 20:09
Cytat:

Jak nuda przybił łks w pyrami sztame

weltmajster

2017-10-02, 20:18
czarnykun napisał/a:


Ktoś tu nigdy nie znalazł punktu G :amused:


ale skucha... wyj***łbym ten komentarz ale upłynęło 60 minut :D

natking

2017-10-02, 20:25
Naszym piłkarzom to powinni profilaktycznie wpie**ol spuszczać raz na jakiś czas, coby się nie odzwyczaili :)

pawel386

2017-10-02, 22:20
opis sytuacji tak zajebisty, że aż się zalogowałem, i pierwszy komentarz uczyniłem, aby dać piwo.

Muramasa1992

2017-10-02, 23:50
To nie pierwszy raz, Ostatnim razem jak Rzeźniczak dostał w pysk bardzo szybko znaleźli chęci do gry i całkiem nieźle im to szło.

greony12

2017-10-03, 02:07
a ja mam taki komentarz: jak legi spadnie w tym roku poniżej EK pierwszy to ja nigdy już nie będę kibicował żadnej drużynie, przenigdy

Wiewór

2017-10-03, 09:25
Latka lecą a w Polsce dalej jak w lesie i nie potrafią zrobić porządku z kibolami. To jest dowód na to jak słaba jest Polska, bezradne państwo, powszechna bezradność wymiaru sprawiedliwości.

Pum4

2017-10-03, 11:03
Jak w Polsce zlikwiduja ekstrklase to ja tam plakac nie bede. zadna to ekstrklasa conajwyzej wydmuchanych pensji.

Informacje o piłce nożnej mnie nie interesuja ale musze przyznac ze moze jest to jakis sposob na tych patalachow. Skoro gigantyczne pieniadze ich nie przekonuja to moze perspektywa wpie**olu ich zmotywuje.