18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Piłeczką golfową prosto do kosza

~Sunday • 2019-07-03, 08:32

Ma jeszcze dwie szanse do wykorzystania :mrgreen:

shewush

2019-07-03, 10:15
czego on się spodziewał ja się pytam

TB303

2019-07-03, 13:01
shewush napisał/a:

czego on się spodziewał ja się pytam


Żeby przewidywać ewentualne konsekwencje swoich czynów, trzeba myśleć. Niestety 3/4 tego globu to debile, nie potrafiące myśleć.

pve11

2019-07-03, 13:49
TB303 napisał/a:

Żeby przewidywać ewentualne konsekwencje swoich czynów, trzeba myśleć. Niestety 3/4 tego globu to debile, nie potrafiące myśleć.



Dokładnie. Są nawet tacy, którzy uważają że 500+ napędza gospodarkę.

kuba6969masochista

2019-07-03, 14:32
pve11 napisał/a:

Dokładnie. Są nawet tacy, którzy uważają że 500+ napędza gospodarkę.



Kolejna głupia k***a co myśli, że 500+ to tylko dla patologi idzie. Powiedz mi zj***na istota czy masz rodzinę? Wiesz jak trudno jest wykarmić 4 dzieci? Zamknij ten pysk, to że patologia korzysta to zawsze będzie korzystać z darmowego tak już jest, ale również pomaga to rodzinom potrzebującym. Najśmieszniejsze jest to iż ludzie wyśmiewający "500+" sami lecą po nie jak psy. Żal mi takich ludzi jak ty naprawdę, jeśli cofniesz się kilka lat do tyłu to powiedz mi co rodziny dostawały za rządów PO.
PS. Nie jestem zagorzałym PIS-owcem tylko widzę zmiany na lepsze z porównaniem do przeszłości i z góry przepraszam za uniesienie ale pomyśl trochę...

polakwrocek

2019-07-03, 14:57
pve11 napisał/a:

Dokładnie. Są nawet tacy, którzy uważają że 500+ napędza gospodarkę.



Najbardziej mnie bawią pedałki z ogolonymi nogami i laleczki na utrzymaniu rodziców. Mieszkano , samochodzik na uczelnię 30 lat na słoiczkach od mamusi.
"Szlachta nie pracuje" Nazywa 500zł jałmużną. A jakoś jak już laleczkę któryś 5-10-20 partner zapłodni to bierą co rząd daje.
Dla ludzi pracujących już przed 18 rokiem życia pieniądz to pieniądz.
PO dawało 25 złotych zasiłku na dziecko. TO BYŁA k***A JAŁMUŻNA* !
(* Admin zlituj się to nie da się bez capsa napisać -.- )

kampton

2019-07-03, 15:14
500+ można było zrobić na wiele sposobów ale poszli po najprostszej linii oporu.
kuba6969masochista "widzę zmiany na lepsze"

Nie mam więcej pytań.




David-kun

2019-07-03, 15:38
Tez taki bylem. Na szczescie zmądrzałem. I teraz niszcze tylko mienie świń z rządu, ktore uwazają ze wszystko im sie nalezy

Hyży_wojownik

2019-07-03, 16:04
kuba6969masochista napisał/a:

Kolejna głupia k***a co myśli, że 500+ to tylko dla patologi idzie. Powiedz mi zj***na istota czy masz rodzinę? Wiesz jak trudno jest wykarmić 4 dzieci? Zamknij ten pysk, to że patologia korzysta to zawsze będzie korzystać z darmowego tak już jest, ale również pomaga to rodzinom potrzebującym. Najśmieszniejsze jest to iż ludzie wyśmiewający "500+" sami lecą po nie jak psy. Żal mi takich ludzi jak ty naprawdę, jeśli cofniesz się kilka lat do tyłu to powiedz mi co rodziny dostawały za rządów PO.
PS. Nie jestem zagorzałym PIS-owcem tylko widzę zmiany na lepsze z porównaniem do przeszłości i z góry przepraszam za uniesienie ale pomyśl trochę...



Kolejny debil który uważa, że jak dasz ZA DARMO pieniadze to bedzie lepiej . Nie jesteś zagorzałym pisowcem ? No k***a przeczytaj co napisałeś ? TVP mózg zlasowała do reszty ! Jak się nie ma za co to się nie r*cha albo choć zakłada gumy żeby bombelków nadprogramowych nie było .. 500 nie idzie ma patologie ? No k***a oglądam tych beneficjentów codziennie . ch*j że nie ma na leczenie, ch*j że nie ma na wojsko , policję itp . Ważne, że k***y drące ryja, że im się należy mają za co pić. Nic się wam ch*je nie należy ! Zapie**alać i morda w kubeł jak się nie chciało uczyć . A kto madrzejszy odkłada te pieniądze dla dzieci, bo przez was leniwie wieprze dzieciaki będą musiały spłacać 1000 + . I długi Gierka przy tym to bedzie nieudana chwilówka .

Stonka

2019-07-03, 17:11
kampton napisał/a:

500+ można było zrobić na wiele sposobów ale poszli po najprostszej linii oporu.
kuba6969masochista "widzę zmiany na lepsze"
Nie mam więcej pytań.



k***a po czym poszli? Po najprostszej linii oporu? Po linii najmniejszego oporu. Naucz się tego.

kampton

2019-07-03, 17:24
@stonka mea culpa
dzięki.

Justynka99

2019-07-03, 23:08
I jak on teraz wybije z tego samochodu?