18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Piłeczką golfową prosto do kosza

~Sunday • 2019-07-03, 08:32

Ma jeszcze dwie szanse do wykorzystania :mrgreen:

pve11

2019-07-03, 23:35
kuba6969masochista napisał/a:

Kolejna głupia k***a co myśli, że 500+ to tylko dla patologi idzie.



Ja odpowiem mimo wszystko z kulturą, mam nadzieję, że nie będziesz miał pod kopułą z tego powodu zwarcia i jakoś z tego wyjdziesz. Wskaż mi proszę gdzie napisałem cokolwiek o patologii. Odniosłem się tylko i wyłącznie do kwestii gospodarki, na którą życie na kredyt nie ma j***nego prawa wpłynąć dobrze, czego przykłady mieliśmy już w historii. Mam nadzieję, że zachowasz się jak biały człowiek honoru i przeprosisz za swoją kretyńską nadinterpretację. Oczywiście, że pieniądze trafiają też do potrzebujących, sęk w tym, że są potrzebującymi nie bez przyczyny. Nie jest trudno połączyć te wątki, spróbuj.

polakwrocek napisał/a:

Najbardziej mnie bawią pedałki z ogolonymi nogami i laleczki na utrzymaniu rodziców. Mieszkano , samochodzik na uczelnię 30 lat na słoiczkach od mamusi.
"Szlachta nie pracuje" Nazywa 500zł jałmużną. A jakoś jak już laleczkę któryś 5-10-20 partner zapłodni to bierą co rząd daje.
Dla ludzi pracujących już przed 18 rokiem życia pieniądz to pieniądz.
PO dawało 25 złotych zasiłku na dziecko. TO BYŁA k***A JAŁMUŻNA* !



No a tutaj żadnego argumentu, więc też nie mam się do czego odnieść. Nie trafiłeś, nie jestem opisaną przez Ciebie osobą.

kl3juuu

2019-07-05, 20:52
Czy to k***a nie było do przewidzenia?