18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Pijany traktorzysta

pierdolnik • 2019-01-11, 15:37
Materiał ze stop cham, gość dzwoni na bagiety że mu pijany wyjechał. Jak wiadomo na wsi wg ustawy traktorzysta trzeźwy być nie musi, więc nie wiem o co gościowi chodzi :-P

Artykuł:
Do zdarzenia doszło w czwartek, 13 grudnia na skrzyżowaniu ulic Smugowej, Legionów i Dąbrowskiej w Tomaszowie Maz. Jak wynika z filmu, który został wrzucony w serwisie YouTube na profil "STOP chamstwu na drodze", kierowca traktora wymusił pierwszeństwo przed samochodem osobowym, który jechał ulicą Dąbrowską, z pierwszeństwem przejazdu. Co ciekawe, traktorzysta wyjechał z ulicy Smugowej, która na tym odcinku jest jednokierunkowa, jechał więc pod prąd.

Zdenerwowany kierowca samochodu osobowego, który zdążył zahamować, zatrąbił. Wówczas traktorzysta zatrzymał ciągnik i zaczął się awanturować. Kierowca samochodu osobowego wezwał policję, podejrzewając, że traktorzysta może być pijany.

Patrol policji zatrzymał ciągnik kilometr dalej, w okolicy ul. Podleśnej. Kierowca rzeczywiście był pod wpływem alkoholu. Po przebadaniu okazało się, że miał ponad 2 promile alkoholu.

Wideo:



Link:
http://tomaszowmazowiecki.naszemiasto.pl/artykul/pijany-traktorzysta-wymusil-pierwszenstwo-na-ul-dabrowskiej,4923242,artgal,t,id,tm.html

KiKiZ

2019-01-12, 18:03
@~Velture

Bo właśnie takie "cześki" po dwóch browarach dostają agresora i myślą, że są panami świata.

arathorn2

2019-01-13, 02:42
Cytat:

Nigdy tego nie pojmowałem... Skoro juz jedziesz naj***ny to k***a zamknij p*zde, nie rzucaj sie do ludzi i jedź powoli i ostrożnie... Tak aby nie przykuwać uwagi...
No k***a tak na chłopski rozum...

Jak straciłem prawko kiedyś za pkty to zanim na nowo zrobiłem jeździłem samochodem. Bo musiałem. Bo chciałem.
Wtedy nauczyłem się wtapiać w tłum. Jeździłem ostrożnie i przepisowo aby k***a właśnie nie doprowadzić do sytuacji gdzie mnie policja zatrzyma za cokolwiek a potem 500zl mandatu i laweta za kolejne 500...

Wiesiek mógł po prostu przeprosić i pojechał by do szwagra na drugą wioskę 2km dalej bez problemu.



@Velture:
Tak mi się właśnie wydawało już wcześniej - jednak jesteś na poziomie umysłowym Seby.
Taki śmierdzący czyrak na dupie społeczeństwa, który za nic ma panujące w nim prawa i obyczaje.
Zapie**alaj na zmywak do loaloa... Pasujecie do siebie jak ulał.

GloriousTapeworm

2019-01-13, 11:09
A ja tam uważam, że z chamstwem trzeba walczyć jeszcze większym chamstwem. Wpie**olić mu i zostawić w rowie. Pojedzie na wytrzeźwiałkę, zapłaci mandat i niczego się nie nauczy, a dobry wpie**ol zawsze wychowuje.

nwtinamou

2020-09-05, 11:16
"13 grudnia" ... napisz jeszcze z którego roku to wykopalisko.