18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Pijany to pewnie da radę co?

huncfot130 • 2020-05-07, 16:12
Za Interia :
Do zdarzenia, które pokazujemy na filmie doszło we wtorek po godzinie 13:00 w Piotrowicach (pow. lubelski). Kierujący swoim samochodem policjant z Warszawy zauważył jadącego zygzakiem kierowcę toyoty. Jazda za nim i wykonywane przez niego manewry za kierownicą utwierdziły policjanta podróżującego z kolegą, że kierujący toyotą jest najprawdopodobniej nietrzeźwy. Jego pasażer powiadomił policjantów telefonicznie o całej sytuacji.
W pewnym momencie gdy kierujący toyotą na chwilę się zatrzymuje policjant blokuje mu drogę próbując odebrać kluczyki, ten jednak zdołał odjechać wykorzystując rów i pobocze drogi. Kilka kilometrów dalej uderzył w volkswagena, a następnie w ogrodzenie posesji. Tam policjant z kolegą uniemożliwia mu dalszą, pieszą ucieczkę z miejsca zdarzenia.
Na szczęście kierowcy volkswagena nic poważnego się nie stało. Nietrzeźwym kierowcą toyoty okazał się 41-latek z gm. Strzyżewice. Miał ponad 1,5 promila alkoholu w organizmie. Policjanci zatrzymali mężczyźnie prawo jazdy oraz dowód rejestracyjny pojazdu. Teraz o jego dalszym losie zadecyduje sąd


dżonyłojlker

2020-05-07, 16:25
Kto tak za młodu nie śmigał na zerwanym filmie, ten nie zna życia.
Jak chodziłem do szkoły i miałem na "zerówkę", to kierowca autobusu zawsze zatrzymywał się pod monopolowym i kupował 4 mocne okocimy (wtedy jeszcze były mocne) i ćwiartkę. Na nikim to wtedy nie robiło wrażenia, a teraz co by to było.
Nie żebym to pochwalał. Wręcz przeciwnie, nie piję od ponad 7. lat i każdego kto spożywa alkohol, uważam za śmiecia.

gu...........er

2020-05-07, 17:15
Zatrzymali prawo jazdy i dowód rejestracyjny ... no super . Bo bez tego nigdzie nie pojedzie . Dwa kawałki papieru i plastiku niezbędne do ruszenia pojazdem z miejsca . Uwielbiam ten tekst .

Nyrewesa

2020-05-07, 17:22
dignogato napisał/a:

Kto tak za młodu nie śmigał na zerwanym filmie, ten nie zna życia.
Jak chodziłem do szkoły i miałem na "zerówkę", to kierowca autobusu zawsze zatrzymywał się pod monopolowym i kupował 4 mocne okocimy (wtedy jeszcze były mocne) i ćwiartkę. Na nikim to wtedy nie robiło wrażenia, a teraz co by to było.
Nie żebym to pochwalał. Wręcz przeciwnie, nie piję od ponad 7. lat i każdego kto spożywa alkohol, uważam za śmiecia.



To chyba Życia nie znam. Święty nie byłem i nie jestem ale nigdy po pijaku nie wsiadam za kierownicę. Tylko skończony debil prowadzi po pijaku. h*j z nim jak się zabije ale dla czego ktoś inny ma ginąc przez niego.

aaaaaaaaaaaaaa

2020-05-07, 18:17
dignogato napisał/a:

Kto tak za młodu nie śmigał na zerwanym filmie, ten nie zna życia.
.....



pie**olnij się w łeb... to, że należysz do podgatunku nie oznacza, że normalni ludzie tak samo robili.
Nigdy nie prowadziłem pod wpływem alkoholu debilu...

jasypan

2020-05-07, 18:28
" nie piję od ponad 7. lat i każdego kto spożywa alkohol, uważam za śmiecia."

Typowe dla byłych alkoholików, nawróconych na wiarę w boga.

dżonyłojlker

2020-05-07, 18:45
jasypan napisał/a:

Typowe dla byłych alkoholików, nawróconych na wiarę w boga.



Nie trafione, bo akurat jeszcze bardziej gardzę własnie zjebami którzy "odnaleźli chrystusa". Poza tym, gdy piłem to też uważałem siebie za śmiecia. Codziennie obiecywałem sobie że to ostatni raz i ch*j, a zerwałem z dnia na dzień, bez niczyjej pomocy, czy wsparcia.

Nyrewesa napisał/a:

To chyba Życia nie znam. Święty nie byłem i nie jestem ale nigdy po pijaku nie wsiadam za kierownicę. Tylko skończony debil prowadzi po pijaku.



Właśnie dlatego zaznaczyłem, że na zerwanym filmie.

aaaaaaaaaaaaaa napisał/a:

pie**olnij się w łeb... to, że należysz do podgatunku nie oznacza, że normalni ludzie tak samo robili.
Nigdy nie prowadziłem pod wpływem alkoholu debilu...



Szkoda mi cię, żałosny palancie.

aaaaaaaaaaaaaa

2020-05-07, 21:55
dignogato napisał/a:


Właśnie dlatego zaznaczyłem, że na zerwanym filmie. .



Tym bardziej jesteś zjebem... Żal mi ciebie zjebie.

Mgmacius

2020-05-07, 22:16
Szkoda ze nie można takiego na miejscu odstrzelić...

ziu

2020-05-07, 23:05
Pościg niczym z bollywoodu. Gość praktycznie sam do rowów wjeżdżał. W sumie to cała ta gonitwa stworzyła raczej największe zagrożenie.
Jestem wrogiem kierowców pod wpływem, żeby nie było.

Pitok

2020-05-07, 23:18
On nie jest pijany.... on jest napie**olony jak szpadel. 2-3 promile lekko.
Ktoś podpity nie ma problemu z trzymaniem pasa ruchu.

nemesis238

2020-05-08, 01:50
A czym się różni naj***ny budowlaniec z kontówką w łapie czy operator koparki? Każdy odurzony czy to alkoholem lub innymi specyfikami powinien taką samą odpowiedzialność ponosić. Trzeźwość umysłu to to jest klucz do bezwypadkowej pracy. Ale z drugiej strony jest tak zwany kac gdzie nieraz nie wykryje obecności alkoholu lecz percepcja i tak jest zaburzona nawet bardziej niż u człowieka który walnął radlera.

tfujdiler

2020-05-08, 02:06
i na to ida moje piniondze zainwetujcie w lepsze kamery ciule :)

IOI

2020-05-08, 08:35
cos nie che mi sie wierzyc ze przy 1,5promila gosciem by tak rzucalo. chyba ze nigdy nie pil w co tez nie wierze

Rahtid

2020-05-08, 11:04
Typ do utylizacji. Po co taki chwast chodzi po ziemi? Wyrwać i po sprawie.