18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Pijany mąż znęcał się nad żoną

Flodzia • 2023-01-07, 13:50
a ta się poskarżyła synowi


fortiwrc

2023-01-07, 18:35
stary niedzwiedz mocno spi

nebelwerfer

2023-01-07, 19:34
jeśli opis jest prawdziwy to nie kumam tekstu o białym rycerzu.... Matki jeden z drugim pedale byś nie bronił?

Juzwa

2023-01-07, 20:06
ququa napisał/a:

co za pie**olony biały rycerz myślałem ze te pojeby już dawno wyginęły
dziadek elegancko zmywał naczynia a ten ch*j mu wypie**olił "lampę" w jego własnym mieszkaniu .....spoko dziadzio wytrzeźwieje trochę łebek poboli, ale żonka z synalkiem już będą musieli sami zapie**alac na siebie
dziadzio powinien jeszcze pójść do sadu i oskarżyć cipe o napaść
tak na marginesie ktoś w tak napie**olony jest jeszcze w stanie nad kimś się znęcać?



"Synek" taki całkiem biały raczej nie jest. Mamuśka albo się puściła ze smotruchem, albo sama białe ma tylko wnętrze dłoni.

TAS

2023-01-07, 20:48
Wszystko ładnie i pięknie ale jak do męża swojej matki mówi "motherfucker" to chyba go jednak nie obraża tylko stwierdza fakty...

niemamskarpet.

2023-01-07, 21:43
trudno to skomentować, z jednej strony brak szacunku dla ojca z drugiej strony ojciec odpierdilił wcześniej jakąś akcje z matką.... nie wiem jeśli tknął matkę fizycznie to dobrze oberwał jeśli tylko łaził naj***ny i dostał od syna we własnym domu to słabo trochę i powinien go wydziedziczyć i majątek przepisać na jakieś skundlone schronisko dla mandżurskich chomików ciepłoskórych

siba

2023-01-07, 22:26
to są wszystko bardzo smutne rzeczy

smc

2023-01-07, 23:27
Co w rodzinie to nie zginie :lol:


Za jednego liścia nie pójdą do sądu...

puchacz102

2023-01-08, 00:03
Jebną o ziemie jak Kwaśniewski pół litra, k***a jak jajami o brodę. j***ć tego grubego pedała, cwe*a damskiego boksera

koann

2023-01-09, 00:05
mazga50 napisał/a:

Współczuję trudnego dzieciństwa. Mój starszy nigdy ani na nas, ani na matkę ręki nie podniósł.
A co do filmu - baby są wredne i bardzo pazerne. Czasem skarżą się, że mąż czy partner się znęcał aby dostać rozwód i alimenty. A tutaj synek jeśli na gorącym go nie złapał to poniesie konsekwencje białorycerstwa. No ale może lubi w dupę od kolegów z celi...



Kiedyś i ja odebrałem taką wiadomość od siostry, że ojciec naklepał matce. Miałem chyba 22 lata jak spadł na mnie obowiązek "uratowania" swojego rodzica. Założyłem skórzane rękawiczki, żeby nie czuć jego skóry. Przyjechałem do mieszkania, kazałem mu wstać z fotela i wymierzyłem swoją sprawiedliwość.

Pech chciał, że jak byłem w akcji to usłyszałem jak matka mówi do siostry przez telefon "chyba przesadziłaś". Później okazało się, że matka ściemniła siostrze, że ojciec ją bije. Ta zadzwoniła do mnie bym matkę ratował. Na końcu ja dźwigam w sobie ten ciężar, że naklepałem niesprawiedliwie tacie.

Dla tego wbijam w tych wszystkich prawilniaków, którzy mówią że matka to świętość itp.

Maniecky

2023-01-09, 12:53
koann napisał/a:

Kiedyś i ja odebrałem taką wiadomość od siostry, że ojciec naklepał matce. Miałem chyba 22 lata jak spadł na mnie obowiązek "uratowania" swojego rodzica. Założyłem skórzane rękawiczki, żeby nie czuć jego skóry. Przyjechałem do mieszkania, kazałem mu wstać z fotela i wymierzyłem swoją sprawiedliwość.
Pech chciał, że jak byłem w akcji to usłyszałem jak matka mówi do siostry przez telefon "chyba przesadziłaś". Później okazało się, że matka ściemniła siostrze, że ojciec ją bije. Ta zadzwoniła do mnie bym matkę ratował. Na końcu ja dźwigam w sobie ten ciężar, że naklepałem niesprawiedliwie tacie.
Dla tego wbijam w tych wszystkich prawilniaków, którzy mówią że matka to świętość itp.



Po pierwsze to mogl byc zwykly przydupas matki, nie ojciec.

Po druge jak jestes taki pie**olniety zeby po jednej plotce napie**olic ojcu, znajac go 22 lata to "wbijaj" w siebie dzbanie....Skoro nie znasz matki, siostry i ojca oraz czego sie po nich spodziewac, to albo byles w spiaczce przez 20 lat albo masz czarne IQ

Po trzecie nie wierze ze ktos moze byc tak pie**olniety, wiec nie kupuje tej calej historyjki wymierzania kary w czarnych rekawiczkach....za duzo filmow sie nagladales

mazga50

2023-01-09, 13:33
koann napisał/a:

Kiedyś i ja odebrałem taką wiadomość od siostry, że ojciec naklepał matce. Miałem chyba 22 lata jak spadł na mnie obowiązek "uratowania" swojego rodzica. Założyłem skórzane rękawiczki, żeby nie czuć jego skóry. Przyjechałem do mieszkania, kazałem mu wstać z fotela i wymierzyłem swoją sprawiedliwość.
Pech chciał, że jak byłem w akcji to usłyszałem jak matka mówi do siostry przez telefon "chyba przesadziłaś". Później okazało się, że matka ściemniła siostrze, że ojciec ją bije. Ta zadzwoniła do mnie bym matkę ratował. Na końcu ja dźwigam w sobie ten ciężar, że naklepałem niesprawiedliwie tacie.
Dla tego wbijam w tych wszystkich prawilniaków, którzy mówią że matka to świętość itp.



Niezły duecik miałeś.