18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Pijany mąż znęcał się nad żoną

Flodzia • 2023-01-07, 13:50
a ta się poskarżyła synowi


ququa

2023-01-07, 14:09
co za pie**olony biały rycerz myślałem ze te pojeby już dawno wyginęły

dziadek elegancko zmywał naczynia a ten ch*j mu wypie**olił "lampę" w jego własnym mieszkaniu .....spoko dziadzio wytrzeźwieje trochę łebek poboli, ale żonka z synalkiem już będą musieli sami zapie**alac na siebie

dziadzio powinien jeszcze pójść do sadu i oskarżyć cipe o napaść

tak na marginesie ktoś w tak napie**olony jest jeszcze w stanie nad kimś się znęcać?

Baronessa

2023-01-07, 14:42
Pfff... Zwyczajny luj ogłuszacz sprzedany pijanemu staremu/ojczymowi. Klasyka w polskich domach.

mazga50

2023-01-07, 15:15
Baronessa napisał/a:

Pfff... Zwyczajny luj ogłuszacz sprzedany pijanemu staremu/ojczymowi. Klasyka w polskich domach.



Współczuję trudnego dzieciństwa. Mój starszy nigdy ani na nas, ani na matkę ręki nie podniósł.

A co do filmu - baby są wredne i bardzo pazerne. Czasem skarżą się, że mąż czy partner się znęcał aby dostać rozwód i alimenty. A tutaj synek jeśli na gorącym go nie złapał to poniesie konsekwencje białorycerstwa. No ale może lubi w dupę od kolegów z celi...

suborg

2023-01-07, 16:13
Jak się baby nie bije to jej wątroba gnije

SADOI

2023-01-07, 16:44
Takiego sobie pasożyta na wlasnej krwaicy wychodować

Murasaki

2023-01-07, 16:46
I zajebiście, może się gruby nauczy

Hwhahabaa

2023-01-07, 16:59
Hahah ja nie wiem lubie ten portal ale 90% uzytkownikow to takie właśnie przegrane smiecie jak ten co lezy na ziemi w tym filmiku. Napie**alanie żony ok bo we wlasnym domu? Xd panowie i władcy. Do zobaczenia na Hardzie!

Con4terPro96

2023-01-07, 17:04
ququa napisał/a:

co za pie**olony biały rycerz myślałem ze te pojeby już dawno wyginęły
dziadek elegancko zmywał naczynia a ten ch*j mu wypie**olił "lampę" w jego własnym mieszkaniu .....spoko dziadzio wytrzeźwieje trochę łebek poboli, ale żonka z synalkiem już będą musieli sami zapie**alac na siebie
dziadzio powinien jeszcze pójść do sadu i oskarżyć cipe o napaść
tak na marginesie ktoś w tak napie**olony jest jeszcze w stanie nad kimś się znęcać?



Niby tak ale fakt zmienia 1 istotna kwestia o ile opis jest prawdziwy: gość znęcał się nad żoną -- nie wiemy czy to ojciec czy konkubent matki ale frajerowi się należało a nawet więcej :)

ququa

2023-01-07, 17:17
Con4terPro96 napisał/a:

Niby tak ale fakt zmienia 1 istotna kwestia o ile opis jest prawdziwy: gość znęcał się nad żoną -- nie wiemy czy to ojciec czy konkubent matki ale frajerowi się należało a nawet więcej




Tak nagle z niczego się znęcał ... wcześniej tego nie robił? To zamiast synalka na starego nasyłać powinna się zabrać od typa wyprowadzić i tyle ...teraz i tak stary ja wyjebie z chaty a młody może nie pójdzie siedzieć hehe jeszcze nagrywać dowody przeciw sobie :D

No k***a jak to wygląda: typ sobie zmywa spokojnie naczynia a gówniarz szuka zaczepki i atakuje .prawie zabijając starego. Ja pie**ole mistrzowie intrygi

Baronessa

2023-01-07, 17:34
mazga50 napisał/a:

A co do filmu - baby są wredne i bardzo pazerne. Czasem skarżą się, że mąż czy partner się znęcał aby dostać rozwód i alimenty.



Współczuję byłej żony, ale nie wszystkie baby takie są. Głowa do góry, będzie lepiej.

Maniecky

2023-01-07, 18:27
ququa napisał/a:

co za pie**olony biały rycerz myślałem ze te pojeby już dawno wyginęły
dziadek elegancko zmywał naczynia a ten ch*j mu wypie**olił "lampę" w jego własnym mieszkaniu .....spoko dziadzio wytrzeźwieje trochę łebek poboli, ale żonka z synalkiem już będą musieli sami zapie**alac na siebie
dziadzio powinien jeszcze pójść do sadu i oskarżyć cipe o napaść
tak na marginesie ktoś w tak napie**olony jest jeszcze w stanie nad kimś się znęcać?



Ty bys pozwalal takiej alko k***ie pastwic sie nad matka zeby uniknac miana bialego rycerza? Do piachu z toba i z tym dziadem.