18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Goldi85

2017-04-27, 21:53
4.34 chłop znak wkopuje !! :D

tigerqaz

2017-04-27, 22:10
k***a Gastro i Osram się spotkali. To jest rzadsze niż kupa po mleku i kiszonych :D

Ndriu

2017-04-27, 22:34
kalijanek napisał/a:

j***ne społeczniaki, mogli mu wyrzucić kluczyki do rowu i wystarczyło by, nie musieli dzwonić po psy



A żeby tak Ciebie i wszystkich, którzy dali piwa pod Twoim komentarzem taki nawalony kierowca kiedyś rozjechał.
Zrobili jak trzeba, mogli mu jeszcze poza kamerą parę strzałów w różne miękkie części ciała sprzedać.

tranzystor

2017-04-27, 22:42
Naj***ny nie powinien jeździć, ale śmieszy mnie ten podtuczony drwal i miejski szeryf.

głodny_toster

2017-04-27, 22:51
kalijanek napisał/a:

... Ale się nie stało więc nie trzeba było gościowi pie**olić w życiu, bo nie wiesz dlaczego jechał naj***ny



k***a...tłumaczenie jak parę dni temu na fb Głosu Szczecińskiego, gdy kolejny Sebix swoim BiEMDablju nie wyrobił się na zakręcie...Gówno mnie obchodzi, dlaczego był po kielichu. Koło ch*ja mi to lata. Mi pijany kierowca zabił członka rodziny, więc jak k***a słyszę lub czytam jakiegoś prawilnego sk***ysyna, co tak mówi lub piszę, to...obyś nigdy nie musiał przyjść na pogrzeb kogoś z rodziny, bo ktoś inny zapie**alał za szybko albo był po kielichu.

Brawo dla "społeczniaków"!! Krata zimnego piwa dla każdego z nich!

białywęgorz

2017-04-27, 22:53
Era kamerek samochodowych, jutuba, jaką to trzeba być amebą, żeby nie tyle co siadać już nawet po pijaku, ale k***a po pijaku iść do pracy, i jeszcze w dodatku prowadzić. Popie**oleniec.

masterwow

2017-04-27, 23:52
Wszystkim pijanym za kółkiem czy też sterami motorynki h*j w dupe. Jakim zjebem trzeba być, żeby jeździć na fazie? Ręce opadają

Dżizas_kurde

2017-04-28, 01:21
Cytat:


j***ne społeczniaki, mogli mu wyrzucić kluczyki do rowu i wystarczyło by, nie musieli dzwonić po psy


Jestem społeczniakiem... Nie pozwolę żeby naj***ne ścierwo jeździło po ulicach...



Masz z tym problem prawilniaku i "dobry chłopaku" ?
Zapraszam :)

kalijanek

2017-04-28, 01:51
k***a panowie ale żeście się zdenerwowali, wyluzujcie trochę

Wiewór

2017-04-28, 08:05
kalijanek napisał/a:

j***ne społeczniaki, mogli mu wyrzucić kluczyki do rowu i wystarczyło by, nie musieli dzwonić po psy


Ukrywając przestępcę sam jesteś przestępcą.

wujekbaniu

2017-04-28, 12:31
A kto by na trzeźwo jeździł na sedesie w taką p*zdziawe?

Noside

2017-05-01, 11:31
turtelian napisał/a:

Jestem ciekawy co się stanie jak jakiś janusz biznesu rozkmini że gdy ktoś mu zabiera kluczyki to jest to kradzież( z ewentualnym zamiarem zwrotu ale jednak kradzież i tak jest taki paragraf również


1. Nie jest to kradzież, bo zabór mienia nie jest dokonany w celu jego przywłaszczenia.
2. Kodeks przewiduje takie sytuacje. Zatrzymanie prewencyjne, obywatelskie w celu uniemożliwienia dokonania przestępstwa, lub wykroczenia nie jest karalne. Nie podchodzi to pod występki przeciw mieniu, ani wolności.
3. "chyba" - dowiedz się i nie zawracaj dupy "eksperckimi" opiniami, jak nie jesteś w zawodzie. Google i wikipedia wystarczą.
4. Numer paragrafu? Ten o "kradzieży z ewentualnym zamiarem zwrotu".

Cytat:

Art. 243. § 1. Każdy ma prawo ująć osobę na gorącym uczynku przestępstwa lub w pościgu podjętym bezpośrednio po popełnieniu przestępstwa, jeżeli zachodzi obawa ukrycia się tej osoby lub nie można ustalić jej tożsamości.

§ 2. Osobę ujętą należy niezwłocznie oddać w ręce Policji.



Jeżeli ktoś jedzie wężykiem, to człowiek powinien sprawdzić co się dzieje. Jeżeli ktoś jest chory, potrzebuje pomocy, to pomocy się udziela. Jeżeli wali gorzelnią, to zabiera się kluczyki. To też pomoc. Nic prostszego.