18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

BKKWK

2017-04-27, 18:50
kalijanek napisał/a:

up@ zabijmy go na wszelki wypadek, bo mu się zdarzyło



Rozumiem, że każdemu może się "zdarzyć", ale musimy postawić gdzieś granicę. Póki żyję, nie przyklasnę postulatowi pobłażania pijanym kierowcom (nawet hulajnogi).

kalijanek

2017-04-27, 18:56
up@ bo jesteś j***nym społeczniakiem u bliźniego widzisz przysłowiową kłodę

BKKWK

2017-04-27, 19:02
kalijanek napisał/a:

up@ bo jesteś j***nym społeczniakiem u bliźniego widzisz przysłowiową kłodę



Co, k***a? Co to w ogóle miało znaczyć?

Noside

2017-04-27, 19:07
kalijanek napisał/a:

up@ bo jesteś j***nym społeczniakiem u bliźniego widzisz przysłowiową kłodę


A ty weź te swoje osiedlowe kodeksy pseudohonorowe wsadź sobie tam, gdzie cię boli.
Nie ma k***a pozwolenia na stwarzanie zagrożenia dla zdrowia i życia innych. Naucz się słowa 'odpowiedzialność'.
Chlej sobie i jeździj po swoim polu, jak masz ochotę. W dupie mam co robisz, jeżeli nikomu to nie szkodzi. Możesz sobie gotować metę, albo stare pieluchy na obiad - byle nie śmierdziało na całą klatkę schodową.
Nie ma natomiast możliwości, żeby normalna osoba odpuściła, kiedy ktoś, kto nie panuje nad pojazdem pchał się między ludzi i stwarzał możliwość uszkodzenia komuś własności, albo ciała.
Żadnych pijaków za kółkiem, żadnych "mistrzów kierownicy" 120 przez osiedle.
Nie dotrze tu twoje tłumaczenie, że nic się nie stało, bo być może nie stało się wyłącznie dzięki tej interwencji. I nie chcesz wiedzieć, czy by się stało, jeżeli nie jesteś zwyrodniałym ch*jem. Argument na twoją niekorzyść. I nie dotrze tu twoje tłumaczenie, że "społeczniaki", bo to pojęcie dotyczy jedynie ludzi, którzy nie mają możliwości komuś zaszkodzić, a tutaj istniała możliwość, że gość albo wpadnie łbem pod koła, albo ktoś przez niego zrobi sobie krzywdę. Obyś musiał kiedyś z siebie takiego "społeczniaka" zrobić, albo odżałować bycie "ziomeczkiem", bo inaczej nie zrozumiesz.

EDIT: Jeżeli będę zachowywał się wedle tego przysłowia, to masz moje pełne pozwolenie, żeby mnie zdjąć z miejsca. Nigdzie nie dzwonić, tylko jak "prawilniak" odstrzelić. Przysłowie zj***łeś - widzieć u kogoś źdźbło (nie drzazgę), a u siebie nie dostrzegać belki (nie kłody) - tak to szło mniej-więcej. Nie wiem, co dla ciebie jest "kłodą", jeżeli jazda po pijaku od lewej, do prawej to "drzazga", ale na pewno akceptacji tego u mnie nie doświadczysz.

Ni...........ny

2017-04-27, 19:08
BKKW napisał/a:

Co, k***a? Co to w ogóle miało znaczyć?



To znaczy że wdałeś się w jałową dyskusję z osobą upośledzoną intelektualnie która nie potrafi wygooglować "źdźbło w oku bliźniego widzisz a belki w swoim nie dostrzegasz" i pie**oli bez ładu i składu ;-)

Boss-man

2017-04-27, 19:24
A tak z innej beczki. Co to za podwójna ciągła na radzymińskiej ?

biosone

2017-04-27, 19:35
no i czago sie czepiaja przeciez ma napisane na skuterze

grauper

2017-04-27, 19:35
Do wszystkich dyskutujących z "kalijanek".

1. NIE KARMIĆ TROLLA !!
2. Jeżeli to nie troll ( a wali nim na kilometr) to nie podsycać ogniska debilizmu / sebixonizmu ( określenia takie jak SPOŁECZNIAK , JEBAĆ POLIZDJE i inne podobne świadczą o sebixowości z osiedla w wiosce zabitej dechami). Z taką patolą się nie dyskutuje :D

turtelian

2017-04-27, 19:42
Jestem ciekawy co się stanie jak jakiś janusz biznesu rozkmini że gdy ktoś mu zabiera kluczyki to jest to kradzież( z ewentualnym zamiarem zwrotu ale jednak kradzież i tak jest taki paragraf również, oprócz tego kilka innych można podpiąć pod taką akcje a część chyba nawet scigana z urzędu) i zacznie jeździć slalomem aby ktoś go zatrzymał i później wyleci z pozwem i powie " no panie jak dasz pan tysiaka to mogę wycofać hehe" :D

MrOstry

2017-04-27, 19:56
Prawie jak Valentino Rossi na swojej Yamasze.

Pitok

2017-04-27, 19:56
Rozumiem gdyby jeszcze wsiadł po 1 piwie czy nawet 2, ale 2,5 promila... koleś napie**olony równo. Już za świadome prowadzenie w takim stanie powinni mu dopie**olić solidnie.

mazin

2017-04-27, 20:04
A ja cały czas miałem nadzieję, że Liroy go jednak osra.

NafazowanyKoleś

2017-04-27, 20:13
Pitok napisał/a:

Rozumiem gdyby jeszcze wsiadł po 1 piwie czy nawet 2, ale 2,5 promila... koleś napie**olony równo. Już za świadome prowadzenie w takim stanie powinni mu dopie**olić solidnie.




Kuurwa 2,5 promila to typ lekko wstawiony

InsaneHarv

2017-04-27, 20:30
To dlatego zawsze dojeżdża zimne...

Polemon

2017-04-27, 21:01
BluntedAstronaut napisał/a:



Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia.

Inaczej byś śpiewał gdyby Ci przypie**olił w auto albo zaj***ł dzieciaka na pasach.

Nazywanie ich w tym przypadku ,,społeczniakami" jest conajmniej tak żałosne jak ten zj***ny troll Loaloa wypisujący poniżej bzdury :) Panie Prawilny



Społeczniaku!

A gdyby w przyszłości tam stało przedszkole w przyszłości, i gdyby do tego przedszkola w przyszłości szło twoje dziecko w przyszłości i akurat by jechał ten pijany skuterzysta i rozjechał to twoje dziecko w przyszłości, to było by jednego debila mniej na świecie!