18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Pijana Rihanna po Heineken Opener

Debal • 2013-07-10, 23:47
Nie ma to jak pić podczas swojej pracy i mieć gdzieś ludzi, którzy przychodzą na koncert.


jfe

2013-07-11, 09:09
Kur... nie żebym jej bronił, ale autor tematu wykazał się inteligencją niższa niż ludzie z tefałenu. Filmik jest z koncertu Kings Of Leon (Dzień przed jej koncertem), a gość dał radę już wmówić jakimś 10 osobom, że to po jej koncercie zeszła narąbana. No cóż każdy ma prawo się zdrowo naj***ć, tymbardziej że jarała wcześniej trawę a wcale tego dnia nie pracowała.

Gader

2013-07-11, 09:23
Trzeba jej znów obić ryja to będzie wiedzieć, że jako czarna kobieta powinna stać koło ogniska, a nie gwiazdorzyć...szmata

jozin6

2013-07-11, 09:24
@up
Dokładnie, filmik nie jest z tego koncertu. Miałem tą "przyjemność" zabrać moją kobietę na to i wiem że tak ona nie wyglądała w trakcie koncertu, dodatkowo nie schodziła tym wyjściem tylko za sceną.
Co do koncertu, był ch*jowy, nie ma co. Brakowało energii i spontaniczności, przyszła, pomachała dupą i pojechała do domu. Playbacku też było sporo.
Za to jej support, dizzee rascal zajebiście grał i integrował się z publiką ;)

arni77

2013-07-11, 09:25
nie takie po bo to było dzień przed jej koncertem.

Pracowałem tam to wiem :)

likidis

2013-07-11, 09:31
Oj tam oj tam, myślę, że jeden gość co złapał za cycka nie miał nic przeciwko, że Rihanna jest pijana.

~Conscribo

2013-07-11, 09:35
Debal napisał/a:

Nie ma to jak pić podczas swojej pracy i mieć gdzieś



widać, że jej się spodobało polskie podejście do pracy :D

Hav0c

2013-07-11, 09:51
pie**olicie, bo to raz się zdażyło na koncercie pić do oporu. Jeżeli była w stanie śpiewać (ekhm!) plus dla niej.

Hascik

2013-07-11, 09:53
wielka kuźwa gwiazdka, zero szacunku dla fanów, przyjechać, odstawić "show", wziąć hajs i do domu.. pamiętam koncert Bon Jovi w Polsce, miał się zacząć o 20;00 i o 20;00 się zaczął, nie było trzęsienia dupskiem, ale koncert i emocje 100x lepsze, powinna się troche nauczyć od tych starych "dziadków" ;]

mieszalniapasz

2013-07-11, 10:06
k***a! Czego te tłuki wyją? W Polsce wyrażało się zawsze to oklaskami albo gwizdami. Po ch*j to wycie?

wesyl

2013-07-11, 10:10
A w gazecie było ze niby jej sie w Polsce nie podobało.

Debal

2013-07-11, 10:16
jfe,

Nie ja, tylko ktoś kto ten filmik wrzucił i dał mu taką nazwę. Mało mnie ruhanna interesuje bym się wdrążał dalej w temat.

teken

2013-07-11, 10:38
I tak pewnie leciała z plejbeku :P

szerszen188

2013-07-11, 11:21
Ja pieprze jakie to typowo polskie... . Zazdrościcie? Tak, zazdrościcie, że choć muzykę robi jaką robi (to kwestia gustu) wstrzeliła się w pewnym momencie w gigantyczny kanał odbiorców, zarobiła w cholerę kasy i gwiazdorzy. Nie nakradła, nie oszukiwała i nikt na jej sukcesie nie ucierpiał. Jak ktoś nigdy w życiu nie był na koncercie to później pieprzy głupoty, że 50 minut spóźnienia to skandal! Pewnie, brawo dla tych, którzy wychodzą punktualnie, ale ja byłem tam i widziałem, że spóźnienie zaczęło się od techników, którzy bez przerwy latali po scenie. To ona zajęła się nie wiadomo czym, choćby ślizganiem myszki.... chciała dokończyć to spóźnienie się przeciągnęło. Ktoś jej zabroni? Playback - a w zasadzie powiem wam, bo widzę że się nie znacie totalnie - półplayback na takich koncertach to standard, a ona w ogóle się z tym nie kryła, tylko normalnie pokazywała ludziom kiedy śpiewać itp. Było trochę choreografii, trudno, żeby leciała całkiem na żywo... to wszystko to zupełnie normalna rzecz, ale jak ktoś jest pierwszy raz w życiu na koncercie, ma 18 lat i gówno w życiu wiedział, to puszcza hejty. To że się narąbała. Może i tak, ale co z tego? Też jej nie można? Na plaży jej się nie podobało. A co? Musi zawsze być cud, miód i orzeszki, jak ją tłum gówniar zaraz obskoczył? Ludzie, to normalna dziewczyna z zajebistą ilością kasy. Koncert jedynie co, to fakt, był trochę krótki... . No! Już się spuściłem intelektualnie i dziękuję za wypowiedź :)

Prescot

2013-07-11, 11:32
rihanna to głupia murzynka która na siłe próbuje być miała robiąc sobie operacje plastyczne

Ri...........rd

2013-07-11, 11:43
I tak z playbacku leci :P więc co za różnica?