18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Pijana matka urodziła nietrzeźwe dziecko

Gogul • 2013-05-15, 19:21
Pijana matka urodziła nietrzeźwe dziecko. Malec miał 4,5 promila alkoholu w organizmie. Lekarze walczą o jego życie.
14 maja 2013 roku o godzinie 16:30 lekarz tomaszowskiego szpitala poinformował o przyjęciu na oddział pijanej ciężarnej. 24-letnia kobieta została tam przewieziona o godzinie 12:00 po tym jak zasłabła w sklepie monopolowym. Badanie wykazało w jej w organizmie 2,6 promila. Stan upojenia w jakim się znajdowała zagrażał życiu i zdrowiu jej nienarodzonego dziecka. Niezwłocznie została poddana cesarskiemu cięciu.
Na dwa tygodnie przed wyznaczonym terminem urodziła chłopca. Badanie we krwi pępowinowej malucha 4,5 promila. Jego stan zdrowia jest bardzo ciężki. Trafił do łódzkiego szpitala. Z dotychczasowych ustaleń wynika, że to pierwsze dziecko
24-latki. Policjanci wyjaśniają wszystkie okoliczności związane z ta sytuacją. Jeśli śledczy jako kwalifikację czynu przyjmą spowodowanie zagrożenia życia lub zdrowia dziecka, kobiecie może grozić nawet pięć lat więzienia. Policjanci przekażą także
materiały do sądu rodzinnego, który podejmie decyzje w kwestii władzy rodzicielskiej.

Link do artykułu

niektórzy są pijani od urodzenia... żal dupe ściska. Takie matki powinno zamykać się zdala od świata, po urodzeniu dziecka matke oddać do utylizacji. takie moje zdanie :hitler:

Stix2511

2013-05-16, 15:27
W takiej sytuacji matkę wysterylizować niech sobie żyje tylko nie krzywdzi innych.

klapaucius

2013-05-16, 16:15
"Utylizacja" takiej matki od razu po porodzie (choć brzmi sensownie i popieram to) oczywiście rzecz jasna nie ma szans w "cywilizowanym kraju". Natomiast powinno być, z góry, prawnie udokumentowane, że w takich sytuacjach lekarz ma obowiązek podwiązania jej jajników czy tam innego sposobu, aby to coś się już nie rozmnażało.

kossa69

2013-05-16, 18:24
Na pewno kłamstwo przecież alkohol to nic złego (bo jest legalny) więc w czym problem, lepiej chodźmy podj***ć, hejtować kogoś kto pali zioło, bo to na 100% jakiś ćpun co pali każdego dnia i kradnie by mieć na "wstrzykiwanie" sobie marychy.
Welcom to Poland gdzie alkohol jebie obywatelom (nie każdemu) mózg i jest legalny, a za zapalenie zioła dostajesz większy wyrok niż za zabójstwo (chodzi ni teraz głównie o celebrytkę Katarzynę W.)

brakmaila

2013-05-16, 21:28
ciekawe czy w akcie urodzenia będzie miał wzmiankę. Niezłe pro dla gimbusów

Corradolicious

2013-05-16, 23:11
Ale mlody bedzie mial zajebistego kaca... I to na dzien dobry na tym swiecie, przej***ne

Riva

2013-05-17, 04:49
Jak ja k***a nienawidzę alkoholików bez względu na to czy to baba czy chłop

~Faper Noster

2013-05-17, 08:28
Gogul napisał/a:

Policjanci wyjaśniają wszystkie okoliczności związane z ta sytuacją.

naj***ła się i ch*j, co tu ustalać?

AeSPe

2013-05-17, 12:41
sensacją by było jakby pijana matka urodziła trzeźwe dziecko, a tak może je najwyżej zamrozić na potem

ari4

2013-05-18, 00:30
Taki młody a już naj***ny. Ach ta dzisiejsza młodzież. Mi rodzice dali piwa się napić w wieku 10 lat.