18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Pijana konta polska policja

skudlar • 2015-02-14, 13:46
Pijana Pani z Szołbiznesu przyłapana na prowadzeniu pod wpływem :plzdie:


chester

2015-02-14, 16:24
Jak zobaczyła, że czerwona lampka w świeczce się zapaliła to jej się włączył tryb ucieczki. Obczaiła że policjant odszedł, to zdążę odjechać, tak aby nie wyglądało to na ucieczkę, a w razie czego powiem, że myślałam że to już koniec kontroli i mogę jechać. Zdążę wytrzeźwieć zanim mnie znajdą, a jeśli chodzi o okoliczności zajścia znajomy mecenasik wybroni... Głupia p*zda.

Szatan_Piekielny

2015-02-14, 16:26
Cyrk napisał/a:

0,5 promila... Bez kitu bandzior niczym ojciec chrzestny sycylijskiej mafii. Szkodliwość społeczna 0, ale statystyki podbite...

Inczej zaśpiewasz jak ci jakiś pijak dziecko rozmaże po asfalcie.

olewojciech

2015-02-14, 16:44
0.5 promila i taka naj***na ? :o

psiqs

2015-02-14, 16:48
pijesz k***a nie jedz! imbecylu nie jestes sam na drodze!

Cyrk

2015-02-14, 17:01
Cytat:

Inczej zaśpiewasz jak ci jakiś pijak dziecko rozmaże po asfalcie.

Co to ma do rzeczy?
Po pierwsze pijak to inaczej alkoholik, a nie osoba pod wpływem alkoholu.
Po drugie 0,5 w minimalnym stopniu wpływa na możliwości kierowania pojazdami - w dużo mniejszym niż myślenie(!!!) o SMSie. Nie wspomnę już o rozmowie przez telefon. To są fakty potwierdzone badaniami naukowymi i we wszyskich cywilizowanych krajach prawo się ustala na podstawie faktów, a nie zabobonów. Dlatego na zachodzie za 0,5 promila nic nie grozi, a u nas jest się przestępcą.
Po trzecie - co to za argument jak ci ktoś dziecko przejeździe. A jak mi brunet przejedzie to do piachu wszystkich brunetów? Weź dziecko nie startuj nawet z takim bełkotem...

@down - następny debil wytresowany do słuchania się poleceń zamiast samodzielnego myślenia. Wmówili wam kretyni, żeby się słuchać propagandy i jak to grzeczni imbecyle się słuchacie. Jak już pisałem 0,5 promila w mniejszym stopniu utrydnia prowadzenie samochodu niż bardzo popularne, powszechne i dozwolone inne zachowania za kółkiem. Ale pan w TV powiedział, więc bydło się słucha...
I ten argument "jak wam naj***ny zabije kogoś tam". Skąd wy takie argumenty bierzecie? A ja tobie życzę, żeby ci całą rodzinę zaj***ł trzeźwy. Cieszysz się? A ta powalająca argumentacja: k***a, k***a, k***a pie**olnij się, k***a, k***a. Bez kitu co za bezmózgie bydło na sadola przychodzi to aż się przykro robi...

~Velture

2015-02-14, 17:08
Cytat:

0,5 promila... Bez kitu bandzior niczym ojciec chrzestny sycylijskiej mafii. Szkodliwość społeczna 0, ale statystyki podbite...



Cytat:

o,5 w takim stanie sam nieraz prowadzę auto, bez przesady w niektórych krajach nawet za to nie łapią.



Cytat:

Wy tak seria z tą alkoholiczką? Przecież 0,4 to można mieć po jednym piwie. Nachlała się? Jezu



3 kretynów na 1 stronie już mamy.

Życzę każdemu z was aby wam całą rodzinę zaj***ł samochód za którego kierownicą jest ktoś kto ma 0.5 promila. Ciekawe czy dalej będziecie tak pie**olić.

Do pana co 'nieraz' prowadzi auto mając pół promila - wypie**alaj do AA człowieku i się lecz na kolano bo na głowę to już za późno. Ciężko ci k***a nie nachlać się przed jazdą samochodem? Ręce ci już latają i białe myszki pijaku pie**olony alkoholiku widzisz ,że nie wytrzymasz godziny bez picia?

Przez takich jak wy jest społeczne przyzwolenie aby alkoholicy jeździli po pijaku samochodami i każdy z was j***nych pijusów znajdzie sobie wymówkę "a to tylko 1-2 piwa" albo "no to niedaleko to nic się nie stanie" bądź też "No jest przecież noc i mały ruch" lub "przecież jeszcze nigdy nie miałem wypadku po pijaku jak jeździłem bo jestem pie**olinym alkoholikiem a jak wiadomo każdy pijak to złodziej więc jak jadę po pijaku kradzioną furą to jeszcze mnie psy nie złapały i nikogo nie zabiłem".


pie**olNIJCIE SIĘ WSZYSCY Z RANA ŁBEM O ŚCIANĘ! Albo na lobotomię idźcie to może wam się zmieni sposób myślenia.

Pewnie k***a w waszych przepitych łbach to jak ktoś jedzie po spaleniu jointa to nie stwarza zagrożenia bo to tylko roślina.


j***ne ćwoki z was i tyle. Aby wasze rodziny zostały zabite przez pijanych i naćpanych kierowców ale tylko wasze rodziny. Tak abyście zostali sami i potem bym strasznie chciał słuchać jak będziecie pie**olić ,że pijak albo ćpun to czy tamto i jakoś wątpie aby któryś z was j***nych debilów chociaż przez chwilę pomyślał "no to tylko 0.5 promila" albo "a to tylko 1 skręt".

UBcjaPOLSKA

2015-02-14, 17:14
Na h*j to tutaj jest, przejechała kogoś, potrąciła, miała spektakularny wypadek?!
Nie k***a, nie po to wchodzę na sadistica pedale!

~Velture

2015-02-14, 17:21
UBcjaPOLSKA napisał/a:

Na h*j to tutaj jest, przejechała kogoś, potrąciła, miała spektakularny wypadek?!
Nie k***a, nie po to wchodzę na sadistica pedale!


To jest tutaj aby takie gimbusy jak ty co wstydzą się podać swój prawdziwy wiek wiedziały ,że po pijaku się nie jeździ.

Jak ci nie pasuje to oddal się w bliżej nieokreślonym kierunku na drzewo i idź na pedalstwo.pl skoro tak lubisz pedalstwo.

kszh19

2015-02-14, 17:25
Kula w ten tępy łeb za ucieczkę, i jazde na bani

maciak

2015-02-14, 17:25
Japie**ole, typiara totalnie naj***na, a 0.5 promila to chyba dla tego że alko powoli schodzi.
Jak ktoś ma alkomat to wie, że 15min po obiedzie z 1 (!) lampką wina można spokojnie dobić do 0.2 - 0.4. Chyba że to domowe alkomaty tak zawyżają. Pół europy ma limit 0.5 promila, w Wlk. Brytanii chyba nawet 0.8. I normalne jest to, że nikt nie wzywa taksówki po kolacji w knajpie, czy po kuflu piwa w pubie. IMO ogarniający facet po 2 browarach i 0.8 stwarza znacznie mniejsze zagrożenie niż przepity i skacowany gówniarz z 0.2.

Volfodzio

2015-02-14, 17:28
Oja, szkoda, że nie wpadła w USA... już po ruszeniu autem podczas kontroli... ale by był materiał

raper900

2015-02-14, 17:29
Velture napisał/a:

3 kretynów na 1 stronie już mamy.

Życzę każdemu z was aby wam całą rodzinę zaj***ł samochód za którego kierownicą jest ktoś kto ma 0.5 promila. Ciekawe czy dalej będziecie tak pie**olić.


Dołączam się do życzeń, lecz z małą korektą - żeby za kierownicą byli oni sami mający po 0,5 promila.

Tu nie chodzi o to, że ktoś ma 0,5 promila tylko o sam fakt prowadzenia po spożyciu (choćby pie**olonego cukierka z nadzieniem). Już ktoś pisał o 0,8, zaraz dojdzie do 1,0, potem jeszcze wyżej. Nie k***a. W Europie jest kultura i każdy tam jeździ zgodnie z przepisami, w Polsce nie, dlatego im wolno pić, nam nie.

nanab

2015-02-14, 17:33
Nie żadne 0,5 promila tylko 0,21, po prostu debile nie potrafią zaokrąglać i dla nich 0,21 to "prawie pół"

Po drugie łapanie za alkohol to esencja głupoty, tylko pretekst do sciagania kasy mandatami itd. Już bardziej niż ktoś z 0,5 promila zagraża ktoś kto 15min temu zjadł porządny obiad albo ktoś kto rozmawia z pasażerem albo przez telefon(bez różnicy czy przez głośnomówiący czy bez). To że alkohol powoduje wpadki to tylko medialna nagonka bo na kogoś trzeba zwalić winę i z kogoś trzeba sciągać kasę.


spr_szn napisał/a:

@up jak Ci taki, jak to napisałeś bandzior, zabije dzieci jak będą do szkoły szły, to może zauważysz jakąś niewielką szkodliwość...


No napewno jak ktoś poczuje alkohol to staje się psychopatą i seryjnym mordercą który musi zabijać. Wyłącz telewizję, włącz myslenie.

raper900

2015-02-14, 17:38
nanab napisał/a:

Nie żadne 0,5 promila tylko 0,21, po prostu debile nie potrafią zaokrąglać i dla nich 0,21 to "prawie pół"


0,21 miligrama na litr, nie wiem jak to się przelicza, ale generalnie mnoży się ten wynik przez 2 i masz liczbę promili. Kolejny z ciebie ekspert z grupy "nie znam się to się wypowiem".

moonelq

2015-02-14, 17:49
A cała nagonka zaczęła się po Kamieniu Pomorskim, cała telewizja zaczęła trąbić, a politycy aby odciągnąć uwagę od swoich machlojek, podburzali jeszcze bardziej, aż to się wszystko nakręciło, teraz lemingi krzyczą jakie to złe i be. Wcześniej też krzyczeli, ale bez poklasku biernej publiki. Co nie zmienia faktu, że po spożyciu/na kacu, jeździć się nie powinno. Sam nie jeżdżę jak się czegoś napiję, ewentualnie jak jestem wczorajszy.. Nie dobiegając od tematu, wczoraj wracając z pracy w radiu słyszałem, że w Polsce w tamtym roku kontroli kierowców było chyba z 5 razy więcej niż w Anglii, a kierowców po spożyciu złapano mniej więcej tyle samo. Wnioski wyciągnijcie sobie sami.