18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Pijaczyna dostaje paralizatorem

Siemek • 2012-09-22, 00:39
Nie chciał współpracować, więc dostał paralizatorem ;)







Ec...........on

2012-09-22, 00:56
I dobrze. Co się z gównem będzie pie**olił.

vass

2012-09-22, 00:58
No tak wielki przestępca Budweisera pił w miejscu publicznym

zayer1

2012-09-22, 01:11
ch*j mnie interesuje czy wielki przestępca czy nie. Jak chleje i się czepia (norma) to w piździeć. Pradem, na pakę i wpie**ol za miastem! j***ne moczymordy nie pozwola spokojnie przejść. Jak kasy nie dostana to ublizają, pluja...Popieram takie akcje

nemiroff

2012-09-22, 01:28
mnie to raczej wygląda na chęć popisania się tego pałkarza albo po prostu na chęć strzelenie z teasera, bo później frajer j***ny nie wiedział co ma robić, czy kuć tego typa czy co....
mnie osobiście nurtuje taka rzecz....wpadam do stanów i powiedzmy że sobie popijam piwko gdzieś, gdzie nie powinienem, czyli łamię tamtejsze prawo nie wiedząc o tym (piwo to tylko przykład). nie znam angielskiego i sypię pałkarzowi - eeeeeee, yyyyyy,eeeeeeeee....... też mi pie**olnie teaserem bez żadnych późniejszych konsekwencji?

salmonellas

2012-09-22, 02:01
wy lepiej zobaczcie reszte!!!

srapple

2012-09-22, 10:54
Ale trzeba być c*pką żeby naj***nego gościa potrafić położyć na ziemie tylko paralizatorem, dobrze że to nie ja płace na tego nieudacznika podatki.

ZareFF

2012-09-22, 11:20
c*pką? Naj***ny to i pewnie burać sie musiał, po co policjant miał sie z nim pie**olic? Nie chcial wspolpracowac to paralizator, na glebe i po sprawie.

el...........iz

2012-09-22, 20:35
bym temu supermenowi 3 szyne w dupe wsadził ciekawe czy dalej by był taki twardy

watsman

2012-09-22, 20:37
ale pięknie zawył :D

Skurwysy

2012-09-22, 20:48
elwiz napisał/a:

bym temu supermenowi 3 szyne w dupe wsadził ciekawe czy dalej by był taki twardy



No co ty nie powiesz cwaniaku, ten policjant po szkoleniu spuściłby ci TAAAAAKI wpie**ol, że nie wiedziałbyś gdzie jest niebo, a gdzie ziemia, lub po prostu byś umarł.

A żula potraktował paralizatorem, bo po co będzie brudził ręce na takiego brudasa. Lepiej jebnąć go prądem i się nie bawić.

sinjids

2012-09-22, 20:51
Kr3cik666 napisał/a:

Ale trzeba być c*pką żeby naj***nego gościa potrafić położyć na ziemie tylko paralizatorem, dobrze że to nie ja płace na tego nieudacznika podatki.



Cipą to Ty jesteś, bo pie**olisz przed monitorem. Poszedłbyś na ulicę to też byś srał i się nie zbliżał do naj***nych, agresywnych ludzi. Może nie wygląda to zbyt rycersko, ale lepiej z dystansu obezwładnić paralizatorem niż wdawać się w kontakt fizyczny i nagle dostać nożem. Cholera wie co odpie**oli pijany agresor i co może mieć przy sobie.

dagins

2012-09-22, 21:06
No właśnie, 9 razy może trafić na zwykłych wulgarnych meneli, a za 10 razem ten menel może będzie miał nóż pod kurtką.

St...........ke

2012-09-22, 21:24
Jaki tam paralizator, w 0:28 widać, że użył mydła w płynie, a brudas się boi czystości :P