18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Pijaczyna dostaje paralizatorem

Siemek • 2012-09-22, 00:39
Nie chciał współpracować, więc dostał paralizatorem ;)







sz...........r9

2012-09-22, 21:49
Już k***a 50 osób telefon wyjmuje i nagrywa. Potem se konia walą w domu do nagrania. Fajnie

DisHonoreD

2012-09-22, 22:59
pewnie jakis weteran jak widzialem jak ta puszke rzuca, jak granat

Corey_09

2012-09-22, 23:01
Do czego ten świat dąży, policjanci jak jakieś p*zdy biegają teraz z paralizatorami, zamiast wyjąc klamkę i wj***ć mu 4 strzały ostrzegawcze w tył głowy, za to ze nie chciał współpracować :D

Skurwysy

2012-09-23, 00:33
Corey_09 napisał/a:

Do czego ten świat dąży, policjanci jak jakieś p*zdy biegają teraz z paralizatorami, zamiast wyjąc klamkę i wj***ć mu 4 strzały ostrzegawcze w tył głowy, za to ze nie chciał współpracować :D



Zaczynając czytanie twego posta już myślałem, że kolejny kozaczek, a potem stwierdziłem "k***a, zasłużył na piwo".

MIhau_

2012-09-23, 12:41
nemiroff napisał/a:


mnie osobiście nurtuje taka rzecz....wpadam do stanów i powiedzmy że sobie popijam piwko gdzieś, gdzie nie powinienem, czyli łamię tamtejsze prawo nie wiedząc o tym (piwo to tylko przykład). nie znam angielskiego i sypię pałkarzowi - eeeeeee, yyyyyy,eeeeeeeee....... też mi pie**olnie teaserem bez żadnych późniejszych konsekwencji?



Jesli lamiesz w jakis sposob prawo i nie chcesz badz nie umiesz wspolpracowac to dlaczego nie? Porzadek ma byc, a Policja jest od egzekwowania prawa, a nie ustalania.

BPSnatta

2012-09-23, 12:42
Echelon napisał/a:

I dobrze. Co się z gównem będzie pie**olił.



Mama tak na Ciebie woła?

Baro

2012-09-24, 11:03
Niech się cieszy że kulki nie dostał. :)