18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Pieskie życie

_H...........r_ • 2016-09-01, 12:28
Jaka afera ! Pieski się gryzą !



Świeża akcja najprawdopodobniej z USA. Kobitka też trochę poszkodowana ;-)


Eth

2016-09-01, 12:42
Z takich wlasnie powodow te sp***olone rasy powinny miec kaganiec za kazdy razem jak sa w miejscach publicznych.

Jeszcze jakas idiotka krzyczaca, by przestac uderzac psa - jak tepym trzeba byc, by krzyczec, aby nie kopac psa, ktory wlasnie zagryza innego... jakims pretem powinni mu zajebac i ukatrupic na miejscu.

janlew

2016-09-01, 12:44
"Czemu kopie psa, powiedźcie by przestał" nie wierzę, k***a nie wierze. Kula k***a w łeb, to nie jest przyjaciel czy rodzina, tylko durne bydle.
Kiedy wy się nauczycie. Amstaf czy inny duży pies, niedźwiedź, wilk czy tygrys to nie są zwierzęta, które powinny być w strefie publicznej.
Masz podwórko? To trzymaj se tam na łańcuchu lwy czy lamparty. Ale żadnego wściekłego bydła na ulicach, gdzie są dzieci.

Wiewór

2016-09-01, 14:11
USA i nikt nie miał kopyta żeby odstrzelić bydle?

Najlepsza mina tego małego pieska. Popatrzył na splugawioną usmarkaną babę z miną "ja pie**ole nie rób scen kobieto"

Goliard

2016-09-01, 14:17
Abraxus napisał/a:

USA i nikt nie miał kopyta żeby odstrzelić bydle?



Od razu odstrzelic.... :/ Nie rozumiem Twojej agresji. Przecież murzyn widoczny w 2:37 zachowywał się spokojnie.

madufo

2016-09-01, 14:30
i dobrze pies do uśpienia dla oszczędzenia kosztów taka sama dawka dla właściciela.

lapps

2016-09-01, 14:34
Abraxus napisał/a:

USA i nikt nie miał kopyta żeby odstrzelić bydle?

Najlepsza mina tego małego pieska. Popatrzył na splugawioną usmarkaną babę z miną "ja pie**ole nie rób scen kobieto"



boston massachusets, trzeci stan pod wzgledem najbardziej ograniczonego dostepu do broni

da...........za

2016-09-01, 15:25
Ja mam psa, Cavalier king charles spaniel. I nie wyobrażam sobie żeby jakiś pies agresywny bez kagańca go (ją) gryzł. Dlatego poczytałem i wiem że gdy pies psa zacznie gryźć, trzeba agresora za tylnymi nogami - pod pachwinami złapać. wtedy puści. A potem właśiciela zaj***ł bym na miejscu, tak kocham swojego psa.

Goliard

2016-09-01, 15:38
dajpieniadza Chyba, ze psem, który zaatakował Twoją suczkę jest brytan o wadze 110kg mający w kłębie 1,6m.

da...........za

2016-09-01, 16:09
Do: Goliard.

To działa na każdego psa. Na te małe i te największe.

Raikiri73

2016-09-01, 16:37
@up

Chcę zobaczyć jak targasz tak psa ważącego 110 kg, na pewno się ucieszy i nie upie**oli Cię w łapę czy też nogę...

da...........za

2016-09-01, 17:15
do: Raikiri73

Nie zobaczysz nawet jak go odrzucam, ani jak go gryzę. Psa po prostu się tam łapie.

A ugryźć może, to oczywiste. Ale mój pies, to mój przyjaciel.

ProVVe

2016-09-01, 18:54
k***a ile krzyku :shock: ... Tylko baby mogą taką awanturę zrobić i jeszcze zasiać więcej paniki... Widziałem gorsze sceny i tylko się przyglądałem z zaciekawieniem, ale może jestem socjopatycznym wykolejeńcem

nurgiel

2016-09-01, 20:39
Jak ktoś ma małego, to kupuje duży samochód (w USA to widać), sportowe auto albo szybki motocykl.
Jak kogoś nie stać na super pojazd to kupuje sobie groźnego psa.

PS.
Strzelałbym do tego psa jak Korwin do górników :amused:

mrcichy90

2016-09-01, 20:51
Pamiętam jak moja szła ze swoim szczeniakiem ze spaceru i wyskoczył na nich przez otwartą bramę owczarek niemiecki od sąsiadki... Ona pogryziona, szczeniak pogryziony, hałas na pół wsi, a cała nauka czystości poszła się kochać. Pies miał taką traumę, że załatwiał się przez miesiąc w domu, bo bał się na dworze odlać żeby go coś znienacka nie zaatakowało... Na szczęście skończyło się na kilku płytkich kropkach po kłach. Masz psa, to go urwa pilnuj.

Tak, wiem wiem, przecież ja nie mam dziewczyny.