18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Pieski

Pantilion • 2018-10-31, 06:02
Psy chciały chałupę sfajczyć :D


Mom and Death

2018-10-31, 14:38
Pewnie ten grzeczny się wk***ił że dostaje wpie**ol za czyny kolegi i założył monitoring.

StachuStach121

2018-10-31, 16:45
mygyry napisał/a:

Jakim trzeba być zjebem, żeby trzymać w domu 2 takie duże psy, w ogóle trzymanie jakiegokolwiek futrzaka w domu jest dla mnie jakimś kretynizmem, a to to już jest apogeum



Jakim trzeba być debilem, żeby nie umieć wychować psa :D

ellsworth

2018-10-31, 17:11
Ja pie**olę, ale burdel w domu!

St...........on

2018-10-31, 17:46
mygyry napisał/a:

Jakim trzeba być zjebem, żeby trzymać w domu 2 takie duże psy, w ogóle trzymanie jakiegokolwiek futrzaka w domu jest dla mnie jakimś kretynizmem, a to to już jest apogeum



Pogadamy jak jakis sk***ysyn wytruje ci je. Zobaczymy wtedy czy bedziesz nastepne trzymał na podwórzu.

Ciebie stara trzyma i nikt nie narzeka :amused:

Abraxus napisał/a:

W życiu bym psa nie trzymał w domu. W ogóle żadnego zwierzęcia. Brudzą i śmierdzą. Miejsce psa jest przed domem. Ewentualnie może spać w przedsionku.



pablohasan napisał/a:

Pies to tylko w budzie na łańcuchu! Co by na somsiada szczekał łobcych łodganiał! A jak piszczy to trza go kopnąć.
Karmić tylko starym chlebem namoczonym w wodzie! Łod dziada prardziada tak było w Polszy, kurła!



typowe wiejskie burki....

banerr

2018-10-31, 17:52
Ja pie**olę co za chlew w tej kuchni. I ktoś w tym gównie przygotowuje posiłki.

ValvePlsFix

2018-10-31, 22:17
alexandrus nie skumałeś sarkazmu, wiejski burku

Psilocke

2018-10-31, 23:09
k***a kynolodzy internetowi. Jeden z drugim lepszy.
Całe życie miałem psy. W szczytowym momencie 7 szt takich do pasa. W domu bywały jak zaprosiłem albo jak były mrozy po 20+ na dworzu.
Wytrenowane że jadly tylko z mojej ręki. Bo to że pies wpie**ala wszystko jak leci to wina właściciela a nie psa.

Jaki k***a alarm?
Moje psy każdego wpuscily na podwórze. Wyjście to była inna bajka.
Jak sobie psa ulozysz tak masz a jak jesteś ch*jowym panem i psy nie mają cię za osobnika alfa to k***a twój problem a nie psa.

A z innej beczki.
Trzymanie dużego psa w mieszkaniu to k***a bestialstwo. Zamknij się jeden z drugim w mieszkaniu i czekaj aż ktoś pozwoli ci wyjść pobiegać.

ziu

2018-11-01, 02:23
Ja trzymam owczarka w domu cały czas i mam Wasze wymądrzanie głeboko w miejscu, gdzie plecy tracą swoją szlachetną nazwę.
Piesek zawsze miał u mnie dobrze, a nawet pokazał wielokrotnie wpsarcie jak miałem momenty krytyczne w swoim życiu i ludzom ich nie pokazywałem, to on i tak wiedział co się dzieje. Wylot na posesję ma dość spory, więc myślę, że zadowolony. W życiu nic mi nie nie zniszczył i nie odsawił, ba nawet mięsa z blatu nie ruszy jak mu nie dam osobiście.

Jaki pies taki pan.

szopgut

2018-11-01, 03:00
Mr pickles

janlew

2018-11-02, 10:11
Vavato napisał/a:

Ja tam trzymam psa w domu, w sumie to dwa. Labradory, ogromne, po 30 kg kazdy. Budza mnie codziennie o 4:15 bo sa glodne, wszedzie gubia siersc, czasem wykapia sie w oczku wodnym i smierdza jak stare akwarium, ale nie wyobrazam sobie trzymania ich przed domem. Myslenie ze pies jest po to, zeby byc alarmem na posesji jest dla mnie poj***ne. Chce alarmu to kupuje alarm. Skad wiecie ile te psy byly same? Skad wiecie, ze to male mieszkanie? Nie rozumiem. Pomijam, ze majac dwa dorosle psy ktos musi juz znac ich mozliwosci i zostawianie ich sam na sam z kuchenka, ktora mozna odpalic opierajac sie o nia jest mocno odwazne :)


Pies jest alarmem i ochroną na posesji. A jeśli dla kogoś jest rodziną, przyjacielem, towarzyszem życia, to albo ta osoba jest dzieckiem, albo poj***nym zoofilem.

ValvePlsFix

2018-11-02, 15:53
janlew napisał/a:


Pies jest alarmem i ochroną na posesji. A jeśli dla kogoś jest rodziną, przyjacielem, towarzyszem życia, to albo ta osoba jest dzieckiem, albo poj***nym zoofilem.


a może to ty jesteś popie**olony, a wszyscy inni są normalni?