18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Piesek skurwielek...

Halman • 2020-07-29, 04:48

taki dobrze ułożony, inteligentny, usłuchany... :kawa:

danutta

2020-07-29, 04:57
"OM" się tylko tak bawił... :) ))

garota

2020-07-29, 06:46
Jest k***a na końcu go przejechał :) Hurrra pozytywne zakończenie dla każdego sadola. Sąsiad pewnie już znał sk***iela i tylko czekał na okazję żeby go odj***ć.

pro_avenger

2020-07-29, 06:50
Tem w białej furze niezły, "patrzcie dzieci jak się fajnie pan bawi z pieskiem, jedziemy nie będziemy im przeszkadzac,, :-D

pitteroo

2020-07-29, 07:14
Dawno nie widziałem tak pozytywnego filmiku, jest i szamotanina i hapy end

PękniętySłoik

2020-07-29, 08:25
pro_avenger napisał/a:

Tem w białej furze niezły, "patrzcie dzieci jak się fajnie pan bawi z pieskiem, jedziemy nie będziemy im przeszkadzac,,



Jakaś nażelowana, bezstresowa korpo-k***a.

edmund

2020-07-29, 09:04
nie szkoda byloby mi samochodu aby rozjechać takiego h*ja

Gienek86

2020-07-29, 10:11
A ch*ja w białym aucie który nie pomógł , do utylizacji

Iksdemen

2020-07-29, 10:16
Dałbym 50 zł za obejrzenie 2 części kiedy tym autem kasuje tego kundla :mrgreen:

bercisko

2020-07-29, 13:05
trebor71 napisał/a:

A ch*ja w białym aucie który nie pomógł , do utylizacji



A dlaczego miał pomagać? Zwolnił zobaczył, że z psem wszystko w porządku i pojechał dalej.

LB...........BZ

2020-07-29, 13:17
Zajebisty material! O to chodzi! Szkoda tylko kobiety, a dla kierowcy krata zimniuteńkiego piwka :-D

janlew

2020-07-29, 13:54
bercisko napisał/a:

A dlaczego miał pomagać? Zwolnił zobaczył, że z psem wszystko w porządku i pojechał dalej.


Następny kochaś zwierzątków, pedziów, żydków, murzynów i klimatu

rafonen

2020-07-29, 15:12
Świetny filmik z Happy Endem :D

Imperator_Jan

2020-07-29, 15:38
Każdego agresywnego pchlarza powinno się usypiać. Każdemu kto twierdzi że to wina ludzi bo pieski są takie słodkie i naturalnie jak aniołek powinno się dawać młoteczek żeby się nim jebnął w łeb.

Insaner

2020-07-29, 18:54
Imperator_Jan napisał/a:

Każdego agresywnego pchlarza powinno się usypiać. Każdemu kto twierdzi że to wina ludzi bo pieski są takie słodkie i naturalnie jak aniołek powinno się dawać młoteczek żeby się nim jebnął w łeb.



Nie powinno się przede wszystkim pozwalać prywatnym osobom na hodowlę / posiadanie rasy powszechnie uznawanej za niebezpieczną. Nikt tego nie egzekwuje. Mam tu na myśli wszelkiego rodzaju amstaffy, rottweilery itd.. W tej chwili w Polsce takiego psa może mieć każdy patus. Oczywiście zaraz pewnie się odezwą głosy, że odpowiednio wytresowany i hodowany amstaff jest wspaniałym pieskiem, może spać z niemowlakiem i w ogóle. Gówno prawda - takiemu psu może w każdej chwili odj***ć, a wtedy bez broni pod ręką się nie obronimy. Będzie próbował zagryźć ofiarę dopóki sam nie zginie, albo nie zostanie ogłuszony. Jeśli wyrwie się właścicielowi na spacerze to także go nie powstrzyma - może zagryźć np. dzieciaka, albo innego przypadkowego przechodnia. Takich filmów jest mnóstwo - na ogół wtedy właściciel tylko łapie się za głowę i próbuje psa odciągnąć, bezskutecznie. Ciekawe czy w takiej sytuacji za zabójstwo skazuje się właściciela psa, czy jest to świetna metoda na bezkarne zabicie kogokolwiek - w końcu "winny pies".

Jaki jest cel hodowania tych szkarad? 90% ich posiadaczy to albo szczurki z osiedlowych siłowni w białych skarpetach naciągniętych do połowy łydki, albo karki z łańcuchami. Nie ma żadnego uzasadnienia dla chęci posiadania akurat tych konkretnych ras. Jeśli ktoś chce mieć psa to równie dobrze może sobie wziąć np. labradora. Wiadomo, że źle wychowany też może pogryźć a w skrajnych wypadkach nawet zabić, ale te psy z natury są o niebo spokojniejsze od tych uznawanych za niebezpieczne. No, ale wiadomo - nie będzie wtedy szpanu z czteronożną kupą mięśni pomagającą "reprezentować ulicę".
Powinno się całkowicie zakazać posiadania takich zwierząt - odbierać od właścicieli i karać wysokimi mandatami to się oduczą puszczać je luzem bez kagańców.