18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Piesek po zabiegu

Don_Beck • 2020-01-20, 09:59
Nie wytrzymał


misiopysio123

2020-01-20, 17:09
mygyry napisał/a:

Wchodząc do domu u kogoś kto trzyma zwierzęta zawsze czuć ich zapach ale to k***a zawsze a jak pies jest stary albo kotek ma kuwetę to jebie okrutnie, domownicy są przyzwyczajeni tak jak palacze i tego nie czują, ja za to czuję obrzydzenie



Bo ludzi poj***ło. Psy i koty były od pilnowania gospodartw, ale ludzie zaczęli je trzymać w domu. Biedne zwierzaki męczą się w kilku pokojach, bo właściciele ubzdurali sobie, że trzeba mieć w mieszkaniu zwierzątko. Szczyt debilizmu. Chomika niech sobie kupią zamiast meczyć biedne zwierzęta, które powinny biegać po podwórku.

St...........on

2020-01-20, 17:54
mygyry napisał/a:

Wchodząc do domu u kogoś kto trzyma zwierzęta zawsze czuć ich zapach ale to k***a zawsze a jak pies jest stary albo kotek ma kuwetę to jebie okrutnie, domownicy są przyzwyczajeni tak jak palacze i tego nie czują, ja za to czuję obrzydzenie



Wchodząc do ciebie do domu tez jebie kiepami , brudnymi skarpetami i potem. Pozdrów mamę :amused:
A tak na serio to ch*ja wiesz i tyle, o psa się dba, a tak na marginesie, starośc cie doścignie i tez będziesz j***ł jeszcze gorzej niż te zwierzaki, a najgorsze ,że nie będziesz tego świadomy, poza tym wolę trzymać w domu psa niż sp***olonych ludzi, którzy wpie**alają swój świński ryj w cudze sprawy :amused: no i więcej empatii mam do zwierzaków niż ludzi i jebie mnie wasze zdanie w tej kwestii :amused:

mygyry

2020-01-20, 18:05
alexandrus napisał/a:

Wchodząc do ciebie do domu tez jebie kiepami , brudnymi skarpetami i potem. Pozdrów mamę
A tak na serio to ch*ja wiesz i tyle, o psa się dba, a tak na marginesie, starośc cie doścignie i tez będziesz j***ł jeszcze gorzej niż te zwierzaki, a najgorsze ,że nie będziesz tego świadomy, poza tym wolę trzymać w domu psa niż sp***olonych ludzi, którzy wpie**alają swój świński ryj w cudze sprawy no i więcej empatii mam do zwierzaków niż ludzi i jebie mnie wasze zdanie w tej kwestii



Ciekawe, że maniacy odzwierzęcych pozostałości w swoim domu zawsze mają 3 cechy wspólne:
- Jakakolwiek wrócenie uwagi, że zwierzęta w domu generują zapach, sierść, ślinę i gówno, od razu reagują inwektywami
- zwierzęta są lepsze od ludzi / krzywda ludzi mnie nie rusza, ale ojej pieskowi się ała stało
- ch*ja wiesz
Tyle jest z wami rozmowy.

DzidaZawodnik

2020-01-20, 19:16
mygyry napisał/a:

Przecież wszystkie te zjeby trzymające inwentarz w domu lubią zapach i obecność szczyn i gówna



Tak samo jak cico trzymają niemowlaki w domu k***a.

vodka81

2020-01-20, 19:32
misiopysio123 napisał/a:

Bo ludzi poj***ło. Psy i koty były od pilnowania gospodartw, ale ludzie zaczęli je trzymać w domu. Biedne zwierzaki męczą się w kilku pokojach, bo właściciele ubzdurali sobie, że trzeba mieć w mieszkaniu zwierzątko. Szczyt debilizmu. Chomika niech sobie kupią zamiast meczyć biedne zwierzęta, które powinny biegać po podwórku.



tak k***a bardzo się męczą, debilu j***ny o czym ty gadasz? jakoś ja mam 2 psy w domu i nie narzekają, a nawet jakby narzekały to mniej niż ty niewyżyta sp***olino

misiopysio123 napisał/a:

Bo ludzi poj***ło. Psy i koty były od pilnowania gospodartw, ale ludzie zaczęli je trzymać w domu. Biedne zwierzaki męczą się w kilku pokojach, bo właściciele ubzdurali sobie, że trzeba mieć w mieszkaniu zwierzątko. Szczyt debilizmu. Chomika niech sobie kupią zamiast meczyć biedne zwierzęta, które powinny biegać po podwórku.



plus idioto jak właściciel jest odpowiedzialny, to będzie brał psa na dwór i go puszczał wolno żeby pohasał, może ty tak mówisz bo cie z piwnicy nie wypuszczali przez pierwsze 18 lat życia

waka91ajmw

2020-01-20, 19:45
"Łoo laaaaaaaał!!!"

poligon6

2020-01-20, 19:55
vodka81 napisał/a:

tak k***a bardzo się męczą, debilu j***ny o czym ty gadasz? jakoś ja mam 2 psy w domu i nie narzekają, a nawet jakby narzekały to mniej niż ty niewyżyta sp***olino



psy nie potrafia mówić, i ładnie musi j***ć w chałupie od dwóch pchlarzy.

Haku

2020-01-20, 23:30
mygyry napisał/a:

Przecież wszystkie te zjeby trzymające inwentarz w domu lubią zapach i obecność szczyn i gówna



Coś o tym wiesz, skoro starzy Cię nie wyj***li z domu ;)

SpeedyG napisał/a:

Jak można psa wpuszczać do samochodu, albo co gorsza trzymać w domu?



No może po to żeby go przewieźć gdzieś samochodem?
A po co do domu? No nie wiem, żeby ch*j go nie strzelił na mrozie w zimie na zewnątrz skoro np ma pilnować domu? Opcji jest wiele.

pilniakdrm

2020-01-21, 09:46
SpeedyG napisał/a:

Jak można psa wpuszczać do samochodu, albo co gorsza trzymać w domu?



Starzy Cię już 27 lat trzymają w domu, i dziwisz się że pies? Jeszcze z 8 lat i może zasłużysz na wycieczkę samochodem.

mygyry napisał/a:

Ciekawe, że maniacy odzwierzęcych pozostałości w swoim domu zawsze mają 3 cechy wspólne:
- Jakakolwiek wrócenie uwagi, że zwierzęta w domu generują zapach, sierść, ślinę i gówno, od razu reagują inwektywami
- zwierzęta są lepsze od ludzi / krzywda ludzi mnie nie rusza, ale ojej pieskowi się ała stało
- ch*ja wiesz
Tyle jest z wami rozmowy.



Tak, zwierzęta są lepsze od ludzi, bo ducha bogu winne, i nie mają możliwości pisać takie gówna jak Ty na Sadisticu

mygyry

2020-01-21, 12:03
pilniakdrm napisał/a:

Starzy Cię już 27 lat trzymają w domu, i dziwisz się że pies? Jeszcze z 8 lat i może zasłużysz na wycieczkę samochodem.
Tak, zwierzęta są lepsze od ludzi, bo ducha bogu winne, i nie mają możliwości pisać takie gówna jak Ty na Sadisticu



Ale poza żenującymi i nie oryginalnymi inwektywami potrafisz wystukać coś rzeczowego czy jesteś na poziomie mentalnym swojego pupila?

KKuubbaa

2020-01-21, 12:49
SpeedyG napisał/a:

Jak można psa wpuszczać do samochodu, albo co gorsza trzymać w domu?



No nie wiem
Może spytaj się swoich rodziców :-)

jasypan

2020-01-22, 21:13
Wy k***a od piesków i kotków jesteście takimi samymi niedoj***nymi k***ami jak lewacy. "mygyry" wam wymienił w trzech
podpunktach wasze sp***olenie, które potwierdziliście w komentarzach poniżej. Możecie również podać sobie ręce z p*zdowatymi tatusiami i na siłę sadystycznymi podludźmi. Ja mam wyj***ne co trzymasz w swoim domu, bo mnie to nie dotyczy,
tylko jak idziesz ze swioim Pimpkiem na spacer to sprzątaj po nim gówna, j***ny kretynie, bo gówno leżące na chodniku po którym
będę szedł już mnie dotyczy, j***ni zoofile.

Gregigregi

2020-01-24, 00:05
mygyry napisał/a:

Przecież wszystkie te zjeby trzymające inwentarz w domu lubią zapach i obecność szczyn i gówna



Rodzice Cię nie kochali co?

St...........on

2020-02-02, 20:06
mygyry napisał/a:

Ciekawe, że maniacy odzwierzęcych pozostałości w swoim domu zawsze mają 3 cechy wspólne:
- Jakakolwiek wrócenie uwagi, że zwierzęta w domu generują zapach, sierść, ślinę i gówno, od razu reagują inwektywami
- zwierzęta są lepsze od ludzi / krzywda ludzi mnie nie rusza, ale ojej pieskowi się ała stało
- ch*ja wiesz
Tyle jest z wami rozmowy.



Tak, bo tak samo jest z wami. pie**olniesz parę wad zwierzaków i załatwiasz temat, ja mogę zrobić to samo tyle,że o ludziach. Mało tego ludzie mordują dla przyjemności innych ludzi, mordują dla zysku. Tak że pie**olisz o inwektywach, a sam pokazałaś jedynie wady, więc się k***a zdecyduj, czy mam cię traktować jak pryszczatego gimbusa, czy jak dorosłego.