18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Piesek po zabiegu

Don_Beck • 2020-01-20, 09:59
Nie wytrzymał


wujekZlo

2020-01-20, 10:36
Kara za pozbawienie go jak.

poligon6

2020-01-20, 11:12
Jak to powiedziel Peja na koncercie: Wiecie co z takim zrobić.

mygyry

2020-01-20, 11:14
Przecież wszystkie te zjeby trzymające inwentarz w domu lubią zapach i obecność szczyn i gówna

SpeedyG

2020-01-20, 11:19
Jak można psa wpuszczać do samochodu, albo co gorsza trzymać w domu?

SPIERDOLIX

2020-01-20, 12:04
Ja sie pytam , dlaczego pies nie ma zapiętych pasów?

miki660

2020-01-20, 12:10
Za grzbiet i na zewnątrz wyjebka. Zdążył by pewnie ze 3 razy to zrobić, ale wolał wyjąć telefon i nagrywać. Miło będzie teraz usuwać zapach psich szczyn z auta.

radek225

2020-01-20, 12:22
mygyry napisał/a:

Przecież wszystkie te zjeby trzymające inwentarz w domu lubią zapach i obecność szczyn i gówna



Poligon, dobrze się czujesz?

Cryo

2020-01-20, 12:47
poligon6 napisał/a:

Jak to powiedziel Peja na koncercie: Wiecie co z takim zrobić.



Nie napiszesz nic o trzymaniu pchlarzy w samochodach? Jestem zawiedziony :(

ritu4l

2020-01-20, 13:11
poligon6 napisał/a:

Jak to powiedziel Peja na koncercie: Wiecie co z takim zrobić.



Myślałem, że dodasz jakąś anegdotkę o tym jak to kiedyś wpychało się psom rurki w dupę i dmuchało aż wybuchały czy coś, a tu tylko tyle? Łagodniejesz na starość.

poligon6

2020-01-20, 13:57
Karmazon napisał/a:


Myślałem, że dodasz jakąś anegdotkę o tym jak to kiedyś wpychało się psom rurki w dupę i dmuchało aż wybuchały czy coś, a tu tylko tyle? Łagodniejesz na starość.



Niestety admin się zesrał i kasuje jak opętany.

gralix95

2020-01-20, 15:20
Ciekawostka - pies jest prawdopodobnie po zabiegu. Przed tym incydentem był przechowywany w klatkach, w których trzymane są zwierzęta. Ze względu na to, że weterynarz nie leczy jednego zwierzęcia, klatki są małe i powodują stres u zwierząt. Dodatkowo psa po obudzenia coś mogło boleć (kołnierz zakłada się jak zwierze ma jakąś ranę szytą) co dodatkowo psa stresuje. I gdy taki zestresowany pies widzi swojego wlasciciela, swoje auto to automatycznie mniej sie stresuje i moze w końcu walnąć klocka lub się odlać bez spięcia. Mam kocura i po operacji zaczął przy mnie lać do transportera. Normalna sprawa, ale kloc na siedzeniu to przesada :D

Xs...........33

2020-01-20, 15:43
mygyry napisał/a:

Przecież wszystkie te zjeby trzymające inwentarz w domu lubią zapach i obecność szczyn i gówna



Jak jest się leniwym sk***ysynem który nie potrafi zadbać o czystość swojego psa, to będzie j***ć szczynami i gównem. Wystarczy trochę zaangażowania i pies w domu nie będzie śmierdział jak użytkownik "mygyry"

mygyry

2020-01-20, 16:27
Xson33333 napisał/a:

Jak jest się leniwym sk***ysynem który nie potrafi zadbać o czystość swojego psa, to będzie j***ć szczynami i gównem. Wystarczy trochę zaangażowania i pies w domu nie będzie śmierdział jak użytkownik "mygyry"



Wchodząc do domu u kogoś kto trzyma zwierzęta zawsze czuć ich zapach ale to k***a zawsze a jak pies jest stary albo kotek ma kuwetę to jebie okrutnie, domownicy są przyzwyczajeni tak jak palacze i tego nie czują, ja za to czuję obrzydzenie