18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Piesek atakuje gówniaka

fantastico • 2017-04-22, 11:43
Dziecko szarpane psem jak gałęzie porywistym wiatrem.


bania88

2017-04-22, 22:21
"On nie gryzie" :D

~Velture

2017-04-22, 23:17
Cytat:

Ale nie zrobiłem tego bo jestem normalny


Oczywiście, że to jedyny powód :kawa:

nurgiel

2017-04-22, 23:51
Velture napisał/a:

Nie wiem jak ch*jowym trzeba być opiekunem aby pies był tak pok***iony żeby rzucać się na wszystko.
Pewnie kolejny sebix stulejarz z kompleksem małego prącia co szczuł psem każdego w okolicy i pies skojarzył fakt agresji z zadowoleniem pana.

Właściciel do odstrzału z miejsca.



Zawsze ten wywód, jak pies atakuje to wina właściciela, a nie można przez chwilę pomyśleć, że pies jest po prostu poj***ny?
Pośród ludzi rodzą się psychopaci, pośród zwierząt też, a to nie pies, tylko poj***na krzyżówka, więc szansa to zj***nie jest po stokroć większa, bo skrzyżowanie takiego czegoś po prostu nie występuje w przyrodzie.
Tak to jest z popierdółkami.

starystulejarz

2017-04-23, 03:16
A potem właściciel wywiezie takiego gnoja do lasu i zakopie,na fesjie jakas tępa suka będzie szukać winowajcy który zajbał biednego psiaczka.Jak to było w dniu świra psy powinny obowiązywać takie same zasady jak ludzi.I nie ma tłumaczenia że to instynkt i tak dalej.Człowiek to też drapieżne zwierze a nie moge zabijać i bić kogo mi sie podoba.I ch*j.

MówięPrawdę

2017-04-23, 05:51
Hej fantastico, czy Ty czasem nie jesteś idiotą?
Rozumiem, ze pewnie jesteś ruskim czy coś, ale zamiast pisać coraz lepiej, zatrzymałeś się w rozwoju. Chyba, że taki z ciebie śmieszek jak np. Pascal który całe życie mówi jak upośledzony.

~Velture

2017-04-23, 08:55
MówięPrawdę napisał/a:

Hej fantastico, czy Ty czasem nie jesteś idiotą?
Rozumiem, ze pewnie jesteś ruskim czy coś, ale zamiast pisać coraz lepiej, zatrzymałeś się w rozwoju. Chyba, że taki z ciebie śmieszek jak np. Pascal który całe życie mówi jak upośledzony.



Różnica jest taka, że Pascalowi tak każą mówić i dostaje za to pieniądze.

ruki9012

2017-04-23, 11:54
pies do uśpienia, właściciel zakaz posiadania psa, kota nawet muchy w domu

Supernatural666

2017-04-23, 14:08
Pies dla ludzi o małym przyrodzeniu ,którzy muszą się czymś podbudować. Uśpić od razu psa i właściciela.