18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Pies po uderzeniu zderzakiem...

Halman • 2020-12-23, 12:26

zamienia się w szczekającego kangura...


bakus1233

2020-12-23, 19:24
Halman napisał/a:

,
I co jej powiedziałeś?
-nie nie... nie znam go, Burek, paszoł won!



No, że to nie mój pies. Nawet gdyby to rzeczywiście był mój, to bym się nie przyznał, bo jej auto zniszczył :krejzi:

Doherty

2020-12-23, 20:03
Kocham psy, ale takich przyglupich burków nienawidze jak murzynów.

Qunda

2020-12-23, 20:42
Pamiętam jak Moj pieseł sp***olił na łajdaczki. Sk***ysyna nie szło upilnowac. Stale i stale sie k***ił. Kiedyś gosc do mnie/nas przyszedł, czy nie znamy własciciela psa, bo w jakiegos przypie**olił. A przyszedł po tym, bo mój wrócił cały do domu, a koledze sie dostało. Jak dzieciaki, odj***ne, uciekamy. To był przech*j. Dostał do michy am am, szedł do "siebie" I j***ny zgubił po drodze jedzenie. Nie zapomne jakie było zdziwienie na jego pysku.

TRQPL

2020-12-23, 21:46
OpenStreetMaps napisał/a:

Dobić to należny to :
A nie zapomniałem człowiek to przecież jest tego się nie dobija niech się trochę pomęczy zanim sam umrze
A dzieci tak straszliwie kalekie jak to na obrazku jeśli chcą być objęte humanitaryzmem wojennym gdzie dobija się ciężko rannych w celu skrócenia bezsensownych cierpień niech się rodzą w mundurkach wojskowych w przeciwnym wypadku nich poznają co to jest ból egzystencji .


Nie wiem po co wstawiasz zdjęcia z dzieciństwa jak rozmawiamy o zwierzętach, wilczyca w lesie cie wychowywała czy jaki ch*j.


:mrgreen:



:mrgreen:

GranDzisław

2020-12-24, 05:06
OpenStreetMaps napisał/a:

Dobić to należny to :
A nie zapomniałem człowiek to przecież jest tego się nie dobija niech się trochę pomęczy zanim sam umrze
A dzieci tak straszliwie kalekie jak to na obrazku jeśli chcą być objęte humanitaryzmem wojennym gdzie dobija się ciężko rannych w celu skrócenia bezsensownych cierpień niech się rodzą w mundurkach wojskowych w przeciwnym wypadku nich poznają co to jest ból egzystencji .



Promil i ciekawostka

Rebeliant

2020-12-24, 09:56
zwierzak30 napisał/a:

A karetka przejechała całkowicie ignorując ofiarę wypadku.
Cóż za okrutny przykład braku empatii.



Karetka i jej załoga nie jest od ratowania wszarzy . Niech je sobie ratują miłośnicy zwierząt, skoro są takimi miłośnikami, to niechaj to na każdym kroku udowadniają, ale w praktyce miłośnik zwierząt kończy się na świątecznym kupowaniu karmy, gdy przychodzi do wzięcia zwierza pod swój własny dach, ur*chamia się hipokryzja.