18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Pies obronił 2 osoby

chrzanu34 • 2013-04-10, 15:45


Poświęcenie to czyn nie wymagający żadnych słów.

Na Filipinach pitbull uratował 2 osoby. Chief obronił swoją panią i jej wnuczkę Marię przed zabójczą 3-metrową kobrą, która wślizgnęła się do domu przez otwór w kuchni. Kiedy kobra znalazła się naprzeciwko Marii stanął przed nią i niczym tarcza chciał zapobiec atakom węża.

Podczas heroicznej walki Chief doznał śmiertelnego ukąszenia w szczękę.
Chwilę później zaczął ciężko oddychać i upadł. Weterynarze nie mogli nic zrobić.

Pies walczył i oszczędzał resztki sił, by choć na chwilę spojrzeć na swojego właściciela. Gdy w końcu go zobaczył, odetchnął głęboko, zamerdał ogonem i zdechł.

ps. zwalone z ...

Ra...........it

2013-04-10, 15:47
Dzielny piesek w słusznej sprawie - nie to co nasze psy

miczel1

2013-04-10, 15:53
pies walczył z kobra grodową :)

Abgda

2013-04-10, 15:59
chrzanu34 napisał/a:

oszczędzał resztki sił, by choć na chwilę spojrzeć na swojego właściciela. Gdy w końcu go zobaczył, odetchnął głęboko, zamerdał ogonem i zdechł.



Tak to mniej więcej było.

pumba

2013-04-10, 16:03
Psy są zajebiste, nie to co fałszywe koty.

wernetto

2013-04-10, 16:12
chrzanu34 napisał/a:



Pies walczył i oszczędzał resztki sił, by choć na chwilę spojrzeć na swojego właściciela. Gdy w końcu go zobaczył, odetchnął głęboko, zamerdał ogonem i zdechł.




hehe nieźle... szkoda, że połowa jak zwykle zmyślona i przecukrzona przez media.

chrzanu34

2013-04-10, 16:19
wernetto napisał/a:




hehe nieźle... szkoda, że połowa jak zwykle zmyślona i przecukrzona przez media.


Ty chyba nigdy nie miałeś psa tylko pieska na baterie albo fałszywego kota !!!
Tez mialem kiedyś psa i pamietam jego ostatnie chwile jak umierał i potrafił się pożegnać !!!

Ca...........er

2013-04-10, 16:20
Co się stało wszystkim hejterom "groźnych" ras, zostali po lekcjach? Śmieszni są ci użytkownicy sadola - wielkie indywidualności bez własnego zdania, miotający się jak skorupa na oceanie w czasie sztormu, byle pokazać, jak bardzo są zajebiści, źli i sadystyczni.
Pitt bulle to całkiem fajne pieski, jak widać gotowe do obrony ludzi, jeśli zostały przez nich właściwie wychowane.

wernetto

2013-04-10, 16:28
chrzanu34 napisał/a:


Ty chyba nigdy nie miałeś psa tylko pieska na baterie albo fałszywego kota !!!
Tez mialem kiedyś psa i pamietam jego ostatnie chwile jak umierał i potrafił się pożegnać !!!



miałem. Nie chodziło o psy, tylko o to że mediom nie ufam, bo kłamią i cukrują (sam się o tym przekonałem). Więc równie dobrze to może być bajka. Psy lubię, koty również. A wojna między miłośnikami jednych i drugich jest żałosna i śmieszna.

Fisz_

2013-04-10, 16:30
Większość ras uważanych za niebezpieczne jest znana jako.. jedne z najlepszych raz psów do kontaktu z dziećmi. Przeciętny amstaff czy rottweiler wychowany i wytresowany w kontakcie z rodziną jest wzorem cierpliwości, wierności i wyrozumiałości przy najbardziej rozwydrzonym dziecku. Wiem, widziałem, znajomi mieli rottweilery i amstaffa i jak do tej pory łagodniejszego psa - opiekuna nie spotkałem.

Tylko głupota właściciela przekłada się na agresję psa. Ale.. w stereotypie jest agresywny pies, a nie głupi właściciel.

Lordzik92

2013-04-10, 16:36
Za to kot by tak sie zainteresowal rodzina, ze by sie teleportowal na drugi koniec wioski, pozostawiajac za soba jedynie kupke...

Texass

2013-04-10, 16:44
dopóki ludzie nie zaczęli wypaczać ich psychiki, pitbulle były uznawane za najlepsze psy do opieki nad dziećmi. do tej pory, jak wpiszecie w wyszukiwarkę "nanny dog", to wyskoczą wam takie obrazki.



to tylko dowód na to, że w większości przypadków sam sobie jesteś winny, jak pies ci odgryzie pół mordy. poszczególne rasy psów były hodowane w różnych celach. z tego, co widać pitbulle docelowo raczej nie miały być zabójcami.