18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Pies obronił 2 osoby

chrzanu34 • 2013-04-10, 15:45


Poświęcenie to czyn nie wymagający żadnych słów.

Na Filipinach pitbull uratował 2 osoby. Chief obronił swoją panią i jej wnuczkę Marię przed zabójczą 3-metrową kobrą, która wślizgnęła się do domu przez otwór w kuchni. Kiedy kobra znalazła się naprzeciwko Marii stanął przed nią i niczym tarcza chciał zapobiec atakom węża.

Podczas heroicznej walki Chief doznał śmiertelnego ukąszenia w szczękę.
Chwilę później zaczął ciężko oddychać i upadł. Weterynarze nie mogli nic zrobić.

Pies walczył i oszczędzał resztki sił, by choć na chwilę spojrzeć na swojego właściciela. Gdy w końcu go zobaczył, odetchnął głęboko, zamerdał ogonem i zdechł.

ps. zwalone z ...

kaktuz

2013-04-10, 16:49
pie**olicie tak o kotach ja znowu slyszalem o przypadu ze kot zjadl czarna wdowe ktora zablakala sie w poscieli w pewnym domu w ameryce poludniowej i tym samym tez uratowal rodzine a nie zdechl wpie**olil ja i poszedl sobie dalej lizac jajka toz to jest heroizm

thez

2013-04-10, 16:49
Rasy rasami, to tylko predyspozycje. Cała reszta to wychowanie, ot cała filozofia.

Amstaffy (czy tam pitbulle), mają ten sam problem co auta BMW, swoich właścicieli :-)

skillaz

2013-04-10, 16:50
jak dla mnie to pies jak to pies kiedy tylko zobaczyl jakies zwierze to poprostu postanowil je zagryzc

garota

2013-04-10, 16:51
Piwko za te zdjęcia, ale dodam od siebie że kundel bury też jest fajny pies. Kiedyś robiłem popcorn w mikrofalówce ustawiłem na 10 min (za dużo) i przysnąłem na kanapie. Obudził mnie szczek mojego psa. Idę do kuchni a pies szczeka na palącą się mikrofalówkę. Naprawdę zajebiście się ucieszyłem i od tego momentu przestałem go dymać w dupę...żarcik tylko. Akcja prawdziwa.

Lordzik92

2013-04-10, 17:11
kaktuz napisał/a:

pie**olicie tak o kotach ja znowu slyszalem o przypadu ze kot zjadl czarna wdowe ktora zablakala sie w poscieli w pewnym domu w ameryce poludniowej i tym samym tez uratowal rodzine a nie zdechl wpie**olil ja i poszedl sobie dalej lizac jajka toz to jest heroizm



Czarna wdowa jest o tyle ciekawym przypadkiem ze raz cie ugryzie i nic ci sie nie stanie, a nastepnym razem umrzesz...Niemowiac juz o tym ze ta wiadomosc jest raczej wyssana z dupy, gdyz ten pajak jest tak maly ze wlasciciel nawet by niezauwazyl ze kot cos zjadl.
Zreszta jeszcze 3 lata temu mozna bylo ja kupic na allegro....

Peter-Norivotset

2013-04-10, 18:04
Gdzie teraz znawcy psów, którzy zjedli tomy książek na temat agresywnych ras?
Napiszę to co ludzie wyżej- to jaki jest pies zależy od właściciela.
A co do wrzuconego filmku z bykiem i psem to szkoda, że ten brudas, który męczył byka nie zdechł od razu, albo mógł zdychać w męczarniach. Sk***ysyny pastwią się nad bykami dla jakiejś j***nej tradycji i zabawy. Do gazu z k***ami.

Sonal

2013-04-10, 18:29
I co z tego. I tak to był TYLKO smierdzący i liżący swoją dupę i jaja zwierz.

da...........li

2013-04-10, 19:42
so sad. ja pie**ole ale trzeba być jebniętym żeby wierzyć w coś takiego, pies "obronił" ich bo zauważył że coś się rusza i chciał złapać węża w pysk jak to psy. ale mi heroiczny czyn -.-

bionicle93

2013-04-10, 19:54
Moonlord napisał/a:

pochowajmy go na Wawelu.


Zaluzyl niemniej niz śp Prezydent Kaczynski ; )

Abgda

2013-04-10, 20:53
bionicle93 napisał/a:


Zaluzyl niemniej niz śp Prezydent Kaczynski ; )



Zaluzyl, zaluzyl...

Jerba

2013-04-10, 22:02
Cytat:

Poświęcenie to czyn nie wymagający żadnych słów.


O co chodzi w tym zdaniu? Czy czyny mogą czegokolwiek od nas wymagać?