18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Pies "najlepszym" przyjacielem człowieka

T3RMINATOR • 2021-02-12, 20:12
Piesek chciał się pobawić z dziećmi... ( z dźwiękiem w 2 części filmu ale nie radzę)



... tyle że dzieciaki nie chciały się bawić.

Ki..........._K

2021-02-12, 21:48
dobrze k***ie, dziś j***na szmata k***a zaparkowała mi wózek sklepowy za autem gdy cofałem z głównej tępa k***a dzida się trafiła w miejscowości ślesin ja pie**ole chyba mózg po kozie odziedziczyła

irzu26

2021-02-12, 21:54
Aż się k***a zagotowałem!!

dżonyłojlker

2021-02-12, 21:54
ProVVe napisał/a:

Trochę ludzie na zachodzie zatracili instynkt walki z napastnikami



To kreska narysowana kredą na chodniku, lub opaska na nadgarstku z napisem "szanowny piesku, proszę uprzejmie nie gryź", nie pomogą?

TRQPL

2021-02-12, 22:13
Zbysław napisał/a:

Co to za k***iusko?



To że ma dwójke dzieci, automatycznie nie czyni z matki k***y.

Wyr*cham_ci_córke napisał/a:

dobrze k***ie, dziś j***na szmata k***a zaparkowała mi wózek sklepowy za autem gdy cofałem z głównej tępa k***a dzida się trafiła w miejscowości ślesin ja pie**ole chyba mózg po kozie odziedziczyła


Jak cofałeś i przyj***łeś to ty jesteś tępy.

Blueforce

2021-02-12, 22:16
ProVVe napisał/a:

Na polskiej wsi po takiej akcji pies dostałby dechą przez łeb od każdego kto był na miejscu... Sztacheta wyrwana z płotu albo widły z gnoju i koniec pieśni. Nie wierzę, że nikt tam nie ma kosy, klucza w samochodzie albo głupiej gaśnicy. Trochę ludzie na zachodzie zatracili instynkt walki z napastnikami



dokładnie, w plynącym gównem manaus itd. deska na psa od razu sie znajduje, a jak ostrzejszy psiak, to była akcjja tu, jak bidulek maczetami był pocięty.

Jebac_pedalarzy

2021-02-12, 22:18
A j***ny sebix powiedziałby że to dobry piesek tylko gowniaki go sprowokowały i dalej bez smyczy i kagańca by spacerował.

NataliaW

2021-02-12, 22:33
Taka późniejsza aborcja, ale jak dzieci mają być takie głupie jak matka to i nie szkoda ich jakoś specjalnie.

kawior2007

2021-02-12, 22:35
banerr napisał/a:

Równouprawnienie k***a. Stoi p*zda i patrzy jak jej dzieciaka rozszarpuje kundel. Nawet k***a łapy z kieszeni nie wyciągnęła.



Gdyby ludzie się nie zlitowali to ten pies by opie**olił jej dzieciaki a na koniec ją

gixi

2021-02-12, 23:24
Ja pie**olę. Czemu wszyscy wyrywają dzieciaka. Trzeba było psa za łeb i palce w ślepia. ch*j, najwyżej by mnie pogryzł, ale dzieciaka by puścił. Zapie**olić k***a porządnego kopa i drugiego na rozpęd, nóż k***a albo zwykłe klucze w żebra. Ale tu nic... Tak na polskiej wiosce pierwszy lepszy dziadek by podleciał z toporkiem i ubił na miejscu. Banda niepotrafiąca poradzić sobie z JEDNYM kundlem

Kwass93

2021-02-12, 23:44
Jebac_pedalarzy napisał/a:

A j***ny sebix powiedziałby że to dobry piesek tylko gowniaki go sprowokowały i dalej bez smyczy i kagańca by spacerował.



A h*j ci na cyce tłuste, obsrałbyś zbroje i stał pewnie jak ten kaszalot. Przecież to zlepek komórek tylko był. Biedny piesek musiał się strasznie stresować....

coolguypl

2021-02-12, 23:54
Widać, że jedno kocha bardziej

yoyobart

2021-02-12, 23:58
dobry pieseł jest tyko smażony z czosnkiem i cebulką, mniam

Musashi_Miyamoto

2021-02-13, 00:03
BigBertha napisał/a:

Ma szczęście melepeta jedna, że to był zwykły kundel bezpański, a nie pitbull, czy amstaff, jak w Hameryczce. No k***a mać, zamiast kundla w bebechy z kopa przyj***ć, to ta ciamajda o własne dzieci się potykała. Niektóre c**y tylko się r*chać potrafią i dzieci narobić, nic więcej...



Tego nie widać na filmie ale w rzeczywistości bardzo szybko pewnie się ruszał i kontrolował dystans z innymi... Psy to fałszywe sk***ysyny... Baba to p*zda i furiatka ale facet to powinien go k***a podnieść i pie**olnąć z całej siły o ziemie.

medyklujleczywchuj

2021-02-13, 00:32
gdzie te p*zdy co mowia ze to nie wina psa tylko wlasciciela?

mrfreak16

2021-02-13, 02:06
Ja nie wiem co Ci ludzie mają w głowach, zero instynktów samozachowawczych. Z daleka widzę, że pies szuka zaczepki, dziecko wzięła pod pachę i myśli ze psu ucieknie. Jedno dziecko na auto drugie również, później sama na maskę i buta w psa, kluczem, nie wiem, torebką, byle co pod ręką masz i już pies jak dostanie w żebro to odpuści. A ta p*zda zamiast pomyśleć to panika. Co za ludzie, nie dziwię się, że ciapaki nas kiedyś odjebią wszystkich z tego świata i zapanuje kalifat...