18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Pies na smalec?

Je...........ik • 2020-05-19, 22:06
Pewien Rusek? Znęcał się nad psem z nie wiadomo jakiej przyczyny


jjklkkkksaa

2020-05-19, 22:27
Zrobił bym to samo tyle że z właścicielem

~Sol

2020-05-19, 22:37
Piękny psiak. Oby znalazł normalny dom i zobaczył, że nie wszyscy ludzie są tacy.

r061071

2020-05-19, 23:01
zaro się znęcał szkolił tylko na porządną sabake ,a tak na poważnie ruska sk***ysyna utopić w samogonie

andysmith

2020-05-19, 23:03
jajko wypil kurze to tak skonczyl u ruskiego wiesniaka

ProVVe

2020-05-20, 01:04
j***ny wywiesza je jak pranie... Ruskie to dzikie małpy jak te smoluchy piaskowe

no...........el

2020-05-20, 07:15
Co to za podwójna moralność? Jedni jedzą świnie i krowy inni psy

AN...........or

2020-05-20, 08:40
mokry sen poligona

Pawehan

2020-05-20, 08:45
Schodzi ten sadol na psy.

lesiot

2020-05-20, 09:17
nowel napisał/a:

Co to za podwójna moralność? Jedni jedzą świnie i krowy inni psy



Jest jednak "tyciteńka" różnica między najpierw otłumanieniem, następnie zabiciem świni i na końcu upuszczeniem jej krwi w ciągu 3-5 minut, a skatowaniem psa i wywieszeniem go żywego za tylne łapy na kilka (a pewnie i znacznie więcej) godzin, żeby zdychał w męczarniach ociekając krwią.

Jesteś głupszy niż poligon... on był debilem, ale rozumiał (chyba - nie znam jego całej działalności na sadolu) chociaż, że zwierze zabija się tak szybko jak to możliwe i nie katuje się dla draki.

youzeck1984

2020-05-20, 09:24
Nie wiem jak Z pozostałymi Sadolami... ale mi Jest bardziej szkoda tego jednego psa niż pięćdziesięciu DaSilvów konających w męczarniach :roll:

Stonka

2020-05-20, 10:07
ProVVe napisał/a:

j***ny wywiesza je jak pranie... Ruskie to dzikie małpy jak te smoluchy piaskowe


ch*ja tam. W Kłobucku k. Częstochowy tez mieli manufakturkę smalczyku z burka.

Insaner

2020-05-20, 10:17
nowel napisał/a:

Co to za podwójna moralność? Jedni jedzą świnie i krowy inni psy




Jak najbardziej, w niektórych krajach azjatyckich dalej mięso psa nie jest niczym nadzwyczajnym. Jeśli jednak już ktoś chce z jakichś przyczyn zjeść zwierzę to wypadałoby je ogłuszyć i zabić - nie wieszać za nogi, żeby umierało wiele dni.

Już to kiedyś pisałem, ale nie rozumiem dlaczego to nie jest karane tak samo jak w przypadku np. katowania ludzi. Może to nie jest to samo, ale jeśli ktoś robi takie rzeczy ze zwierzętami to naprawdę nie będzie miał problemu, aby przestawić się na innego człowieka. Dla policji to powinien być czerwony alarm, że taką osobę należy od razu wsadzić do więzienia lub ubezwłasnowolnić w zakładzie psychiatrycznym zanim pójdzie o krok dalej.

mihauek

2020-05-20, 10:21
A niech ten poligon j***ny tylko coś napiszę zaraz, że tak trzeba postępować z psami, to go k***a tak powieszę jak tego psa tylko za jajca. Tu nie chodzi o fakt, że biedne zwierzątka, zabijać nie można, ale o to, że psy są z nami już kilka tysięcy lat, i są już tak zaprogramowane, że lubią ludzi, towarzyszą im, są posłuszne, itd. a tu widać że jakieś kacapskie ścierwo wykorzystało posłuszeństwo psa i go powiesiło na smalec, a pies myślał, że taki jest jego los.

Sawix

2020-05-20, 10:28
Ludzie są gorsi od zwierząt