18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Pies na smalec?

Je...........ik • 2020-05-19, 22:06
Pewien Rusek? Znęcał się nad psem z nie wiadomo jakiej przyczyny


aaaaaaaaaaaaaa

2020-05-20, 10:39
Może dzięki temu mięso byłoby smaczniejsze?

MrNeko

2020-05-20, 11:28
Zapomnieliście chyba jaki to portal. Idźcie wylewać swoje żale gdzie indziej

silwerbalk

2020-05-20, 11:47
MrNeko napisał/a:

Zapomnieliście chyba jaki to portal. Idźcie wylewać swoje żale gdzie indziej



Sadistic właśnie pokazał mi jak ludzie mają robioną wode z mózgu przez media i pseudo autorytety..... Bo teraz bycie zj***nym wielbicielem psów/kotów jest cool i na czasie i ludzie się prześcigają kto jest bardziej zj***ny.. A pies to pies myślicie że będę beczał za swoim jak go samochód poerdolnie albo się zatruje..... Shit happens i ch*j z nim do wora łopata i las

JednorękiBandyta

2020-05-20, 11:47
Sawix napisał/a:

Ludzie są gorsi od zwierząt



Jak się dobrze doprawi nie są tacy źli.

Goldi85

2020-05-20, 13:43
Moj mi dzis wykopał pomidory w ogródku

dżonyłojlker

2020-05-20, 14:42
Goldi85 napisał/a:

Moj mi dzis wykopał pomidory w ogródku



To już wiesz co robić.

no...........el

2020-05-20, 15:29
lesiot napisał/a:

Jest jednak "tyciteńka" różnica między najpierw otłumanieniem, następnie zabiciem świni i na końcu upuszczeniem jej krwi w ciągu 3-5 minut, a skatowaniem psa i wywieszeniem go żywego za tylne łapy na kilka (a pewnie i znacznie więcej) godzin, żeby zdychał w męczarniach ociekając krwią.
Jesteś głupszy niż poligon... on był debilem, ale rozumiał (chyba - nie znam jego całej działalności na sadolu) chociaż, że zwierze zabija się tak szybko jak to możliwe i nie katuje się dla draki.



Masz rację różnica jest "tycieńka".

tranek

2020-05-20, 15:33
silwerbalk napisał/a:

Sadistic właśnie pokazał mi jak ludzie mają robioną wode z mózgu przez media i pseudo autorytety..... Bo teraz bycie zj***nym wielbicielem psów/kotów jest cool i na czasie i ludzie się prześcigają kto jest bardziej zj***ny.. A pies to pies myślicie że będę beczał za swoim jak go samochód poerdolnie albo się zatruje..... Shit happens i ch*j z nim do wora łopata i las



W tym portalu chodzi o to żeby oglądać poj***ne rzeczy, a nie być poj***nym: wypadki, okaleczenia itp.. Jest różnica między oglądaniem rozwalonego przez pociąg truchła czy jakichś praktyk sadomaso jeśli są z własnej woli. Ale jeśli kogoś jara znęcanie się nad bezbronnym stworzeniem: dzieckiem, osobą starszą , zwierzęciem to nie jest fajny, twardy i trzyma się norm portalu tylko pie**olnięty

Szparas

2020-05-20, 15:51
Wydaję mi się, że to Ukraina albo inny rosyjskojęzyczny region. Mówią z bardzo dziwnym akcentem.

St...........on

2020-05-20, 18:59
Dla tych co nie wiedzą, rząd chiński zakazał osatnio spożywania miesa psów i kotów, ale fakt na filipinach , wietnamie, kambodźy nadal jedzą co sie rusza.

Je...........ik

2020-05-20, 22:28
tranek napisał/a:

W tym portalu chodzi o to żeby oglądać poj***ne rzeczy, a nie być poj***nym: wypadki, okaleczenia itp.. Jest różnica między oglądaniem rozwalonego przez pociąg truchła czy jakichś praktyk sadomaso jeśli są z własnej woli. Ale jeśli kogoś jara znęcanie się nad bezbronnym stworzeniem: dzieckiem, osobą starszą , zwierzęciem to nie jest fajny, twardy i trzyma się norm portalu tylko pie**olnięty



Ty tu po prostu k***a nie pasujesz