18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Pierwszy raz w wagonie sypialnym

~_Yarko_ • 2020-03-06, 20:46

Zaraz potem poszedł do restauracyjnego. :wodka:

Juzwa

2020-03-06, 21:20
Może nie pierwszy raz w sypialnym, ale zazwyczaj jeździł na trzeźwo.

~sensualna

2020-03-06, 21:27
za moich czasów były zabezpieczenia co by się nie sp***olić

crossdressphyxia

2020-03-06, 21:38
Nigdy nie odbywałem podróży takim wagonem, ale pie**olę, za ch*ja bym nie usnął. Chrapiące stare grażyny i naj***ne janusze zionęły by wódką, bo trzeba się napić ze współplemieńcem i pewnie j***liby siarczyste bonczury z dupy całą noc. Na trzeźwo za ch*ja bym nie usnął obok obcych ludzi.

mygyry

2020-03-06, 21:56
crossdressphyxia napisał/a:

Nigdy nie odbywałem podróży takim wagonem, ale pie**olę, za ch*ja bym nie usnął. Chrapiące stare grażyny i naj***ne janusze zionęły by wódką, bo trzeba się napić ze współplemieńcem i pewnie j***liby siarczyste bonczury z dupy całą noc. Na trzeźwo za ch*ja bym nie usnął obok obcych ludzi.



Wlazłeś między wrony to pij jak i one

Raflik

2020-03-06, 22:33
Widać że nigdy nie był w Wojsku i nie spał na gałęzi hehehe

koras24

2020-03-06, 22:36
Raczej zaraz potem wrócił do restauracyjnego.

Kriski

2020-03-06, 22:46
crossdressphyxia napisał/a:

Nigdy nie odbywałem podróży takim wagonem, ale pie**olę, za ch*ja bym nie usnął. Chrapiące stare grażyny i naj***ne janusze zionęły by wódką, bo trzeba się napić ze współplemieńcem i pewnie j***liby siarczyste bonczury z dupy całą noc. Na trzeźwo za ch*ja bym nie usnął obok obcych ludzi.



Sapiących Grażyn i naj***nych Januszy raczej nie stać na sypialny.

ZaSwojePiję

2020-03-06, 23:12
Kriski napisał/a:

Sapiących Grażyn i naj***nych Januszy raczej nie stać na sypialny.




Zdziwilbys sie

Lee225

2020-03-06, 23:40
Pewnie k***a miał ten tik który doświadczamy przy zasypianiu "uczucie wchodzenia po schodach bądź spadania" i się sp***ziulił. :krejzi:

Byku35

2020-03-07, 01:20
sensualna napisał/a:

za moich czasów były zabezpieczenia co by się nie sp***olić



Tak było i to amelynowe
trochę twardo było no i ten dźwięk gdy się pokrętło jeblo na załącz światło, takie tłiii było jakby ultra dźwięk

dobry wieczór państwu poproszę bilecik

no i pytanie ilu i dokąd,
I pstryk dziurkaczem podwujnym

I do Ełku

pstryk dziękuję dobranoc

obudź jak będziemy przez Wisłę przyjeżdżać

SuchyHarry

2020-03-07, 01:29
PKP Intercity. Jedzie 2 kolesi w przedziale sypialnym, nagle na tego na dole zaczyna
lecieć niezwykle rzadkie gówno. Szarpie gościa na górnym łóżku:
-Proszę się obudzić! Zesrał się pan!
-Ale ja wcale nie śpię!!!!

Byku35

2020-03-07, 06:01
Kriski napisał/a:

Sapiących Grażyn i naj***nych Januszy raczej nie stać na sypialny.



Racja bieda była najczęściej to na korytarzu byliśmy Rybnik Ełk , siedzenia czasem wolne jedno z ściany dało się wysunąć ale to było dla tych silniejszych, Tata raczej wołał żebyśmy na torach siedzieli

ellsworth

2020-03-07, 17:31
crossdressphyxia napisał/a:

Nigdy nie odbywałem podróży takim wagonem, ale pie**olę, za ch*ja bym nie usnął. Chrapiące stare grażyny i naj***ne janusze zionęły by wódką, bo trzeba się napić ze współplemieńcem i pewnie j***liby siarczyste bonczury z dupy całą noc. Na trzeźwo za ch*ja bym nie usnął obok obcych ludzi.



Oho, jaki francuski piesek się znalazł. Pewnie ziarnko grochu na 10 materacach też by ci uniemożliwiło zaśnięcie. Co za p*zda z ciebie...