18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Pierwszy polski stand up

mieszek • 2016-02-21, 12:17
Ostatnio pojawia się dużo materiałów z występów typu stand-up, wrzucam więc filmik na którym widać że Giza wcale nie był pierwszym stand-uperem w Polsce. Materiał bardzo stary i pewnie wielu ludzi widziało, wrzucam dla tych którzy nie mieli okazji obejrzeć.


saves

2016-02-21, 18:21
popek33 napisał/a:

Na prawdę was to śmieszy ? Typowy Januszowy humor, który rozbawi 40 letniego Leszka-mechanika samochodowego przy piwie , na kanapie przed telewizorem. Człowiek legenda ale humor co najwyżej średni. Śmieszny wygląd i wyjątkowy głos to jego atuty. Niestety nie może się równać z dzisiejszymi stand uperami to na pewno :roll:



Żeby to śmieszyło, trzeba było żyć w tamtych czasach. Znać realia. Ty chowałeś się na jakiś pokemonach i innym gównie, do oglądania którego pod groźbą kary śmierci by mnie nie zmuszono. Różnica pokolenia nas dzieli. Gustów i poczucia humoru także.

Bartzu

2016-02-21, 18:58
Ja was widziałem o świcie w tramwaju, bo powracałem luźno sobie z balu...

xmikexpl

2016-02-21, 19:14
Pierwowzory dzisiejszych skeczów. Nikt nie zrozumie, ile ryzykowali w latach 70-tych i początek 80-tych.....

popek33

2016-02-21, 19:20
saves napisał/a:



Żeby to śmieszyło, trzeba było żyć w tamtych czasach. Znać realia. Ty chowałeś się na jakiś pokemonach i innym gównie, do oglądania którego pod groźbą kary śmierci by mnie nie zmuszono. Różnica pokolenia nas dzieli. Gustów i poczucia humoru także.



Hehe nie zesraj się tylko z tymi Pokemonami :) . Wychowywałem się na różnych bajkach głównie tych chińskich bajeczkach, a realia znam bardzo dobrze nawet nie wiesz jaką gafę popełniłeś sugerując,że ich nie znam,ale nie o tym rozmawiamy. Typowa arogancja, jej książkowy przykład. Widzę,że chyba trafiłem w twój czuły punkt bo napisałeś to jakby Ci zaraz policja miała komputer przeszukać :lol: . Fakt dzieli nas różnica pokolenia i dzielą nas realia, a więc się obudź bo teraz jest 2016 rok ,a nie czasy Solidarności i skaczącego Leszka, a ja się bardzo cieszę,że chowałem się w czasie "pokemonów i innych gówien,do oglądania których pod groźbą kary śmierci by Ciebie nie zmuszono" , bo mogłem mieć normalnie dzieciństwo z pełnym garnkiem, normalnymi zabawkami, bez durnych ograniczeń i z przywilejami o których kiedyś nie miałeś nawet pojęcia,że wejdą w życie :) . Naskoczyłeś na mnie jakbym co najmniej wyj***ł Ci matule,co tylko świadczy o tym twoim pożal się POKOLENIU,które i tak niedługo pójdzie do piachu,a więc :idzwch*j:

wi...........on

2016-02-21, 19:59
Za Tey zawsze piwko!

saves

2016-02-21, 20:00
popek33 napisał/a:



Hehe nie zesraj się tylko z tymi Pokemonami :) . Wychowywałem się na różnych bajkach głównie tych chińskich bajeczkach, a realia znam bardzo dobrze nawet nie wiesz jaką gafę popełniłeś sugerując,że ich nie znam,ale nie o tym rozmawiamy. Typowa arogancja, jej książkowy przykład. Widzę,że chyba trafiłem w twój czuły punkt bo napisałeś to jakby Ci zaraz policja miała komputer przeszukać :lol: . Fakt dzieli nas różnica pokolenia i dzielą nas realia, a więc się obudź bo teraz jest 2016 rok ,a nie czasy Solidarności i skaczącego Leszka, a ja się bardzo cieszę,że chowałem się w czasie "pokemonów i innych gówien,do oglądania których pod groźbą kary śmierci by Ciebie nie zmuszono" , bo mogłem mieć normalnie dzieciństwo z pełnym garnkiem, normalnymi zabawkami, bez durnych ograniczeń i z przywilejami o których kiedyś nie miałeś nawet pojęcia,że wejdą w życie :) . Naskoczyłeś na mnie jakbym co najmniej wyj***ł Ci matule,co tylko świadczy o tym twoim pożal się POKOLENIU,które i tak niedługo pójdzie do piachu,a więc :idzwch*j:



Po pierwsze - wcale na Ciebie nie naskoczyłem. a stwierdziłem fakt, iż nie rozumiesz skeczów z tamtych lat, po drugie - zachowujesz się jak bohaterowie z bajek Twojego dzieciństwa, po trzecie - nie życz nikomu zejścia do piachu, bo jutro to Ty możesz do niego trafić, choćby przez pijanego kierowcę, po czwarte - styl Twojej wypowiedzi sugeruje, iż dalej siedzisz przed kompem w swoim pokoju wyklejonym plakatami CS czy GTA w mieszkaniu swoich rodziców, bo jesteś zbyt głupi żeby się od nich wyprowadzić i zacząć życie na własny rachunek (dopiero teraz na Ciebie naskoczyłem).
Nie pozdrawiam
saves

popek33

2016-02-21, 20:17
saves napisał/a:



Po pierwsze - wcale na Ciebie nie naskoczyłem. a stwierdziłem fakt, iż nie rozumiesz skeczów z tamtych lat, po drugie - zachowujesz się jak bohaterowie z bajek Twojego dzieciństwa, po trzecie - nie życz nikomu zejścia do piachu, bo jutro to Ty możesz do niego trafić, choćby przez pijanego kierowcę, po czwarte - styl Twojej wypowiedzi sugeruje, iż dalej siedzisz przed kompem w swoim pokoju wyklejonym plakatami CS czy GTA w mieszkaniu swoich rodziców, bo jesteś zbyt głupi żeby się od nich wyprowadzić i zacząć życie na własny rachunek (dopiero teraz na Ciebie naskoczyłem).
Nie pozdrawiam
saves



Nikomu nie życzę "zejścia do piachu" tylko sugeruję,że starość nie bierze jeńców :) Tu zgadłeś siedzę w pokoju przed kompem (mogę sobie pozwolić bo zdałem egzaminy sesyjne i mam wolny czas) , no bo z kalkulatora postu nie napiszę ,a plakatów nie mam żadnych jedynie jakieś stare obrazy :) A do rodziców czasami przyjeżdzam na weekend jak mi studia pozwolą. Życie na własny rachunek zacznę jak skończę studia, narazie się uczę ograniczony umysłowo arogancie po zawce,który myśli,że wyznacznikiem dorosłości jest życie na własny rachunek , tylko chyba głupota nie pozwala Ci zrozumieć,że niektórzy by pójść do pracy muszą skończyć studia :) Typowe myślenie zaprogramowanego przez państwo obywatela. A tu Cię jeszcze zaskoczę,że 90% czereśniaczków na sadolu to młodzi chłopcy lub dziewczynki :mrgreen:

thoruus

2016-02-21, 20:54
saves: dyskutujesz z facetem o nicku "popek" - daj spokój, szkoda zdrowia...

Namex

2016-02-21, 20:54
Takie stare, a jakie dzisiejsze.

popek33

2016-02-21, 21:41
thoruus napisał/a:

saves: dyskutujesz z facetem o nicku "popek" - daj spokój, szkoda zdrowia...



Nick dotyczy nazwiska, a nie twojego idola mistrzu :) Kolejny arogant ^^

vass

2016-02-21, 22:23
mateusos napisał/a:

@Up. Nie raz mieli problemy to nie pie**ol gamoniu i cicho byc.


Następny ułom bez pojęcia.

kaktuz

2016-02-21, 23:14
popek33 jeszcze nie zauważyłeś że wszyscy maja cie tu za debila bez gustu ?

gieza

2016-02-22, 08:11
Gdy aktualnym "komikom" brakuje pomysłów, to sięgają po klasyki

mateusos

2016-02-22, 12:11
vass napisał/a:


Następny ułom bez pojęcia.


Pisalem! Cicho byc.

popek33

2016-02-26, 19:19
Sędzia ch*j