18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Pierwszy polski stand up

mieszek • 2016-02-21, 12:17
Ostatnio pojawia się dużo materiałów z występów typu stand-up, wrzucam więc filmik na którym widać że Giza wcale nie był pierwszym stand-uperem w Polsce. Materiał bardzo stary i pewnie wielu ludzi widziało, wrzucam dla tych którzy nie mieli okazji obejrzeć.


gathor

2016-02-21, 13:15
Pamietam jak na kasetach kupowalem :)

saves

2016-02-21, 13:22
Żal mi człowieka.... Wspaniały kabareciarz, niezły aktor, a całe życie "pod górkę". Niech Pan się trzyma, Panie Bohdanie. Życzę szybkiego powrotu do zdrowia.
PS. Przedstawienia z Laskowikiem były tak podszyte antykomuną, że aż dziwię się, iż je puszczali. Niektórzy twierdzą, iż był to "wentyl bezpieczeństwa" dzięki któremu wk***ienie narodu się zmniejszało. Najlepszym przykładem jest skecz "Maluch". To antykomunistyczna perełka.

wulfgarval

2016-02-21, 13:25
Tego kabaretu nie przebije żaden z dzisiejszych. Przy wielu się śmiałem, ale nie jak do tego. To oni walczyli z komuną i to z dużo mocniejszym skutkiem niż ci durnie od solidarności. Piwo za pamięć o ich twórczości

Steven

2016-02-21, 14:08
Giza jest k***a nieśmieszny. Nie wiem skąd ta popularność. Chyba oparta na "aha wszyscy się śmieją to ja też, ale z czego do ch*ja?".

Sonal

2016-02-21, 14:15
Nie każdy występ "solo" na scenie to stand-up.

vass

2016-02-21, 14:29
wulfgarval napisał/a:

Tego kabaretu nie przebije żaden z dzisiejszych. Przy wielu się śmiałem, ale nie jak do tego. To oni walczyli z komuną i to z dużo mocniejszym skutkiem niż ci durnie od solidarności. Piwo za pamięć o ich twórczości


Następny gamoń co nie ma pojęcia o tamtych czasach.
Gdyby nie Solidarność i tamci durnie jak ich nazywasz, to taki Smoleń z Laskowikiem mogli by sobie wystąpić w piwnicy, a nie w TV dla milionowej widowni. A jak by przesadzili w tej piwnicy, to następny występ mieli by dla kolegów w pasiakach więziennych.

rainfall

2016-02-21, 14:30
Jaki to "stand-up" jak on ciągle siedzi? ;-)

mateusos

2016-02-21, 14:32
@Up. Nie raz mieli problemy to nie pie**ol gamoniu i cicho byc.

szoferzdz

2016-02-21, 14:52
vass napisał/a:


Następny gamoń co nie ma pojęcia o tamtych czasach.
Gdyby nie Solidarność i tamci durnie jak ich nazywasz, to taki Smoleń z Laskowikiem mogli by sobie wystąpić w piwnicy, a nie w TV dla milionowej widowni. A jak by przesadzili w tej piwnicy, to następny występ mieli by dla kolegów w pasiakach więziennych.

Chciałbym zauważyć GAMONIU ze Smoleń i Laskowik cisnęli po komunistach zanim jeszcze w ogóle powstała Solidarność, wiec nie unoś się...

zonk

2016-02-21, 16:19
No solidarność niby walczyła z komuną ? O ja pie**olę 48 lat a takie głupoty wypisuje. Solidarność powstała żeby było komu podzielić majątek państwa.

popek33

2016-02-21, 16:22
Na prawdę was to śmieszy ? Typowy Januszowy humor, który rozbawi 40 letniego Leszka-mechanika samochodowego przy piwie , na kanapie przed telewizorem. Człowiek legenda ale humor co najwyżej średni. Śmieszny wygląd i wyjątkowy głos to jego atuty. Niestety nie może się równać z dzisiejszymi stand uperami to na pewno :roll:

Ma...........ke

2016-02-21, 16:32
Jest jeszcze druga część tego czego nie wrzuciłeś całości?