18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Pierwszeństo na pasach ..

~McSadol • 2022-11-05, 19:31
tak to właśnie wygląda w praktyce ...
PS. dzięki naszej elicie rządzącej teraz mamy podobnie ...


Toperson1

2022-11-06, 01:04
Heliar napisał/a:

Takie poj***ne prawo, nie ma znaczenia, że jest ciemno jak w dupie u murzyna, że idiota wskakuje pod auto dając 15m na hamowanie. Nie ma znaczenia, że kierowca mógł go nie widzieć. Nie nazywasz się Najsztub i nie masz dobrej papugi, to masz przej***ne.



Albo Tomasz H. Pseudonim "j***ć stare baby na pasach"

Rekin

2022-11-06, 01:34
Chłop z Anglii przyjechał na urlop do Polski, i takie oto później konsekwencje

aczutuse

2022-11-06, 05:14
Heliar napisał/a:

Takie poj***ne prawo, nie ma znaczenia, że jest ciemno jak w dupie u murzyna, że idiota wskakuje pod auto dając 15m na hamowanie. Nie ma znaczenia, że kierowca mógł go nie widzieć. Nie nazywasz się Najsztub i nie masz dobrej papugi, to masz przej***ne.



idiotą jeśli już to jest kierowca wtedy. Masz dostosowąć prędkość do warunków jkazdy. Jak jest ciemno to nie zapie**alasz.

Hollo

2022-11-06, 05:25
Problem jest taki że większość polskich kierowców to idioci, a tu to już wysyp debilizmu.

Kidl3r

2022-11-06, 07:35
robert59 napisał/a:

Pieprzony piechur nawet nie spojrzał w lewo!!! Należało mu się pie**olnięcie!!!!



Przepisy to jedno. A samobójcom śmierć!!!

:mrgreen:

Juzwa

2022-11-06, 08:44
Pierwszeństwo pierwszeństwem, ale nie wchodzenie pod samochód. To jest JASNO określone w przepisach. Przypie**alacie się do przepisów, ale żaden nie zobaczy jak to jest w krajach wyżej cywilizowanych pod tym względem. Jak dawniej kierowcy w Europie jeździli jak poj***ni i ustalono mandaty na odpowiedniej wysokości, to nawet Włosi zgrzecznieli na drogach. Teraz też oczywiście zdarzają się tam wypadki, ale wysokość mandatów wyrobiła w kierowcach odruch zwalniania przed przejściem dla pieszych. U nas musi jeszcze trochę pieszych zginąć, a kierowców pójść do pierdla, żeby było normalnie.

piorun343

2022-11-06, 11:17
Juz nie zawisłe sądy robia fikołki że to piesza ma pierwszeństwo przed postawieniem stopy na pasach!

Heliar

2022-11-06, 12:18
aczutuse napisał/a:

idiotą jeśli już to jest kierowca wtedy. Masz dostosowąć prędkość do warunków jkazdy. Jak jest ciemno to nie zapie**alasz.



PabloSkills napisał/a:

No tak pieszy czuję się k***a niewinny. A kierowca brak zachowania szczególnej ostrożności i niedostosowanie prędkości do warunków jazdy.



Pozostaje mi tylko nazwać was DEBILAMI i IDIOTAMI. Jeśli to dla was jest zapie**alanie i niedostosowanie prędkości, to czym dla was jest normalna jazda? Z prędkością pieszego??? Żaden z was za kółkiem nigdy nie siedział i mam nadzieję, że nigdy nie usiądzie.

uzytkownik609

2022-11-06, 14:13
Smartghetto napisał/a:

tylko konfederacja ostrzegała PRZED tym chorym pomysłem - nakladaniem wszelkich praw i obowiązków i testowanie jego refleksu i uwagi na korzyśc pieszych rowerzystów i hulajcwe*ów...



Tylko konfederacja jest tak blisko roSSji w Polskiej polityce. Nie szanują praw człowieka oraz są zamordystami. Ale sadol to wylęgarnia to ruskich onuckich trolli więc nie dziwie się że tu takie poparcie dla "ku federacji rosyjskiej".
Jak w tym kraju ma być dobrze skoro populiści są tak chętneie wybierani..

Kohei

2022-11-06, 14:53
uzytkownik609 napisał/a:

Tylko konfederacja jest tak blisko roSSji w Polskiej polityce. Nie szanują praw człowieka oraz są zamordystami. Ale sadol to wylęgarnia to ruskich onuckich trolli więc nie dziwie się że tu takie poparcie dla "ku federacji rosyjskiej".
Jak w tym kraju ma być dobrze skoro populiści są tak chętneie wybierani..



Ooo, kiedy to Konfederacja byla wybrana :) chyba mylisz popuplistow

Heliar napisał/a:

Pozostaje mi tylko nazwać was DEBILAMI i IDIOTAMI. Jeśli to dla was jest zapie**alanie i niedostosowanie prędkości, to czym dla was jest normalna jazda? Z prędkością pieszego??? Żaden z was za kółkiem nigdy nie siedział i mam nadzieję, że nigdy nie usiądzie.



Oni maja wyprane lby. Jak jutro telewizor powie, ze panuje konsensus naukowy w kwestii srania stojac na glowie - ze tak nalezy robic, to zaczna to robic

żmij

2022-11-06, 21:03
HenrykS. napisał/a:

Ale to nie Polska...To jakieś kacapowo


Racja! W ogóle nie zwróciłem uwagi na tego "sitilinka" :D

Mazur1337

2022-11-07, 13:56
Heliar napisał/a:

Takie poj***ne prawo, nie ma znaczenia, że jest ciemno jak w dupie u murzyna, że idiota wskakuje pod auto dając 15m na hamowanie. Nie ma znaczenia, że kierowca mógł go nie widzieć. Nie nazywasz się Najsztub i nie masz dobrej papugi, to masz przej***ne.



Takie jednostki które mają problem ze wzrokiem trzeba eliminować z za kierownicy, na drogach będzie bezpieczniej. Przepis jest bardzo dobry! Nie dobre jest brak edukacji!

Mokebe

2022-11-07, 23:17
Heliar napisał/a:

Takie poj***ne prawo,...



A wystarczyło zwolnić



:-D

ellsworth

2022-11-08, 20:15
Heliar napisał/a:

Takie poj***ne prawo, nie ma znaczenia, że jest ciemno jak w dupie u murzyna, że idiota wskakuje pod auto dając 15m na hamowanie. Nie ma znaczenia, że kierowca mógł go nie widzieć. Nie nazywasz się Najsztub i nie masz dobrej papugi, to masz przej***ne.



Jakie k***a ciemno?? Naj***ne świateł jak na podejściu do lądowania. Gościa widać jak na dłoni a ten zaczał hamować dopiero jak go p*zdnął. Ślepy ciul nie powinien mieć prawa jazdy i po czymś takim na pewno już go nie będzie miał.