18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Pierwsza w Tbilisi gejparada zakończyła się ucieczką sodomit

rafello • 2013-05-18, 17:48
Prawosławni chrześcijanie Tbilisi (Gruzja) pod wodzą prawosławnych mnichów i kapłanów (między innymi znanego w Gruzji ojca Wasilija Mkaławiszwili należącego do Greckiej Starostylnej Cerkwi Prawosławnej) rozegnali propagandową paradę zboczeńców i zwyrodnialców zaplanowaną na 17 maja z okazji “dnia homofobii”.

Liczba zebranych Gruzinów – przeciwników parady sięgała około 30 000 osób! Sodomici których ledwie było kilkadziesiąt osób nie mieli praktycznie żadnych szans. Choć i tak mieli szczęście, bo gdyby nie policyjne żółte autobusy, które ich natychmiast stamtąd zabrały to zapewne nie uszliby z życiem.

Proszę nie gorszyć się metodami jakie stosują Gruzini. Ten kto choć trochę zna narodową mentalność tego narodu, to ten nie będzie się temu dziwić.

Demonstranci nieśli plakaty: “Nie chcemy Sodomy i Gomory”, “Demokracja nie oznacza niemoralności”, “Stop homoseksualnej propagandzie w Gruzji”.

“Nie pozwolimy tym chorym ludziom przeprowadzać parady gejów w naszym kraju. To jest przeciwko naszym tradycjom i naszej moralności” – mówiła Żużuna Tawadze, trzymając w ręku pęk pokrzyw, gotowa ich użyć przeciwko gejom.

Ojciec Dawid, prawosławny duchowny, który jest jednym z organizatorów antygejowskiej demonstracji, powiedział, że wiec “obraża tradycję narodu”.

Gruzińskie władze dały zielone światło wiecowi, twierdząc, że wszyscy Gruzini, niezależnie od orientacji, mają prawo do wyrażania swych opinii w przestrzeni publicznej.

“Jesteśmy przeciwko propagandzie homoseksualizmu” – powiedział 21-letni student Nikolaj Kiladze. “Jeśli musimy się zgadzać na takie parady, aby zostać członkiem Unii Europejskiej i innych zachodnich organizacji oraz bloków, jestem przeciwny wstąpieniu do nich” – dodał.

W czwartek zwierzchnik gruzińskiej Cerkwi Prawosławnej patriarcha Eliasz II zaapelował do władz, aby nie zgodziły się na wiec gejów, dodając, że jest to “pogwałcenie praw większości i “obraza” dla gruzińskich tradycji.






W źródle jeszcze kilka filmików.
Źródło: http://redakcjapartyzant.wordpress.com/2013/05/17/pierwsza-w-tbilisi-gejparada-zakonczyla-sie-ucieczka-sodomitow/

Miziou

2013-05-18, 19:52
I ja się zgadzam. Teraz zmęczonym okiem popatrzysz na "tęczowego" jegomościa i już jesteś homofobem. Fajny termin ktoś kiedyś ukuł - homoterror. Teraz tolerancja oznacza aktywne promowanie i propagowanie homoseksualizmu. Jeśli tego nie robisz, to jesteś homofobem, faszystą, nazistą, hitlerowcem i ograniczonym troglodytą.

Mnie homoseksualiści nie obchodzą - chcą/muszą/tak czują - ich broszka. Ale tęczowe marsze z drag queens, fetyszystami w strojach i gośćmi obklejonymi w dildosy wk***iają mnie na maksa - a jak sobie pomyślę, że mógłbym w tym momencie iść ulicą ze swoim smykiem, to nie tylko mnie wk***iają, ale wzbudzają agresję. Argument, że ja powinienem zaakceptować takiego typa jakim jest, jeszcze bardziej mnie rozsierdza. Bo zabiera mi się moją wolność i wolność mojego syna. On ma siedem lat - jeśli ktoś w imię swoich praw będzie mu wymachiwał plastikowym ch*jem przed oczami, to ja mu tego plastikowego ch*ja przyszyję do czoła na zawsze - własnoręcznie. A w dupę wsadzę największego kaktusa jakiego uda mi się znaleźć.

adekniejadek89

2013-05-18, 19:55
przeczytałem temat i z góry dałem piwko. Przeczytałem resztę i nie żałuję

Marxe

2013-05-18, 20:39
Gruzja 1:0 pedaly

Rafao

2013-05-18, 20:45
Może jako użytkownicy sadistic zbierzemy się w dniu jakiegoś gejowskiego święta i pokażemy jakie jest prawdziwe stanowisko Polaków w sprawie pederastów?

Santoryn

2013-05-18, 20:47
no k*rwa... a w Polsce różowe orły, tęczowe flagi i pedały miziające się na ulicach i to do tego głośno wykrzykujący jakie to oni maja prawa, jeszcze niedługo i będziemy się pedalstwu kłaniać ! Powinniśmy być dumni z Gruzinów oraz brać przykład, szybkie niszczenie pedalstwo w zarodku bo jak się to rozprzestrzeni, to potem już tylko ostra amunicja pomoże jako lekarstwo. Nasz kościół powinien brać przykład z prawosławnych Gruzinskich księży i mnichów. Napie**alać sk*rwieli, najlepiej po jajach żeby im się pedalstwa odechciało.


Cytat:

“Jesteśmy przeciwko propagandzie homoseksualizmu” – powiedział 21-letni student Nikolaj Kiladze. “Jeśli musimy się zgadzać na takie parady, aby zostać członkiem Unii Europejskiej i innych zachodnich organizacji oraz bloków, jestem przeciwny wstąpieniu do nich” – dodał.




Dokładnie tak jak powyżej, święta racja po stronie 21 letniego studenta, nie wierze ze w Polsce nie ma ludzi którzy potrafią zmobilizować naród, jeśli tłum pedały potrafią się zjednoczyć, to dlaczego nam tak ciężko to idzie ?

Koniec Świata

2013-05-18, 20:50
To jest zabawne jak nienawidzicie muslimów i ich religii pokoju, a przyklaskujecie charakterystycznym dla nich zachowaniom. Jesteście bandą debili.


na...........no

2013-05-18, 20:52
Wszscy sie chapiecie a polowa z was nie wie gdzie jest Gruzja ...

isotop

2013-05-18, 20:52
Widzę, że na Sadisticu zapanował głód na homo-tematykę. Jak macie taki niedosyt gejów i lesbijek to zacznijcie odwiedzać wyborczą.pl ;) albo od razu idźcie się nawalić do gejowskiego klubu.

Urzeka mnie masochizm użytkowników Sadistica. Wielu jak mantrę powtarza sformułowanie "ja tam do gejów nic nie mam, ale nie chcę ich widzieć", choć nie widzą oni sprzeczności w pisaniu tego komentarza i czytaniu komentowanego artykułu. Skoro tak bardzo boli was omawianie jakiegokolwiek aspektu życia mającego jakiś związek z homoseksualizmem, to na ch*j umieszczacie takie tematy w tej świątyni prawicowo-narodowej propagandy? Chodzi o trolling czytelników? Podbijanie oglądalności poprzez zamieszczanie tematów wywołujących piekący ból dupy? A może jedno i drugie? Skoro naprawdę macie głęboko w poważaniu co robią geje i lesbijki, to po co sami prowokujecie się tymi artykułami? Za nic nie potrafię pojąć waszej logiki.

qwas25

2013-05-18, 20:57
ta druga fotka rozpie**ala mi konstrukcje hehe

Koniec Świata

2013-05-18, 21:01
@Lord910

Nie zrozumiałeś? Mam ci przeliterować?

kdow

2013-05-18, 21:04
"Mnie homoseksualiści nie obchodzą - chcą/muszą/tak czują - ich broszka. Ale tęczowe marsze z drag queens, fetyszystami w strojach i gośćmi obklejonymi w dildosy wk***iają mnie na maksa" Mnie wk***iają marsze, na których pod szyldem "niepodległości" można sobie porzucać kamieniami w policjantów i trochę zdemolować miasto, ale jakoś nie szukam usprawiedliwienia, kiedy antifa przekopie kilku konserwowych.
Jak władze mają wątpliwości odnośnie marszu, nie ukrywajmy, dresiarzy, imbecyli i zadymiarzy, to pie**olicie o wolności i formach demokracji, kiedy ktoś inny chce zrobić to samo, to zaczynacie kręcić nosem, idioci, k***a, co za j***ni idioci.