18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Pierwsza w Tbilisi gejparada zakończyła się ucieczką sodomit

rafello • 2013-05-18, 17:48
Prawosławni chrześcijanie Tbilisi (Gruzja) pod wodzą prawosławnych mnichów i kapłanów (między innymi znanego w Gruzji ojca Wasilija Mkaławiszwili należącego do Greckiej Starostylnej Cerkwi Prawosławnej) rozegnali propagandową paradę zboczeńców i zwyrodnialców zaplanowaną na 17 maja z okazji “dnia homofobii”.

Liczba zebranych Gruzinów – przeciwników parady sięgała około 30 000 osób! Sodomici których ledwie było kilkadziesiąt osób nie mieli praktycznie żadnych szans. Choć i tak mieli szczęście, bo gdyby nie policyjne żółte autobusy, które ich natychmiast stamtąd zabrały to zapewne nie uszliby z życiem.

Proszę nie gorszyć się metodami jakie stosują Gruzini. Ten kto choć trochę zna narodową mentalność tego narodu, to ten nie będzie się temu dziwić.

Demonstranci nieśli plakaty: “Nie chcemy Sodomy i Gomory”, “Demokracja nie oznacza niemoralności”, “Stop homoseksualnej propagandzie w Gruzji”.

“Nie pozwolimy tym chorym ludziom przeprowadzać parady gejów w naszym kraju. To jest przeciwko naszym tradycjom i naszej moralności” – mówiła Żużuna Tawadze, trzymając w ręku pęk pokrzyw, gotowa ich użyć przeciwko gejom.

Ojciec Dawid, prawosławny duchowny, który jest jednym z organizatorów antygejowskiej demonstracji, powiedział, że wiec “obraża tradycję narodu”.

Gruzińskie władze dały zielone światło wiecowi, twierdząc, że wszyscy Gruzini, niezależnie od orientacji, mają prawo do wyrażania swych opinii w przestrzeni publicznej.

“Jesteśmy przeciwko propagandzie homoseksualizmu” – powiedział 21-letni student Nikolaj Kiladze. “Jeśli musimy się zgadzać na takie parady, aby zostać członkiem Unii Europejskiej i innych zachodnich organizacji oraz bloków, jestem przeciwny wstąpieniu do nich” – dodał.

W czwartek zwierzchnik gruzińskiej Cerkwi Prawosławnej patriarcha Eliasz II zaapelował do władz, aby nie zgodziły się na wiec gejów, dodając, że jest to “pogwałcenie praw większości i “obraza” dla gruzińskich tradycji.






W źródle jeszcze kilka filmików.
Źródło: http://redakcjapartyzant.wordpress.com/2013/05/17/pierwsza-w-tbilisi-gejparada-zakonczyla-sie-ucieczka-sodomitow/

KaczyPWK

2013-05-19, 05:34
Miziou napisał/a:

I ja się zgadzam. Teraz zmęczonym okiem popatrzysz na "tęczowego" jegomościa i już jesteś homofobem. Fajny termin ktoś kiedyś ukuł - homoterror. Teraz tolerancja oznacza aktywne promowanie i propagowanie homoseksualizmu. Jeśli tego nie robisz, to jesteś homofobem, faszystą, nazistą, hitlerowcem i ograniczonym troglodytą.

Mnie homoseksualiści nie obchodzą - chcą/muszą/tak czują - ich broszka. Ale tęczowe marsze z drag queens, fetyszystami w strojach i gośćmi obklejonymi w dildosy wk***iają mnie na maksa - a jak sobie pomyślę, że mógłbym w tym momencie iść ulicą ze swoim smykiem, to nie tylko mnie wk***iają, ale wzbudzają agresję. Argument, że ja powinienem zaakceptować takiego typa jakim jest, jeszcze bardziej mnie rozsierdza. Bo zabiera mi się moją wolność i wolność mojego syna. On ma siedem lat - jeśli ktoś w imię swoich praw będzie mu wymachiwał plastikowym ch*jem przed oczami, to ja mu tego plastikowego ch*ja przyszyję do czoła na zawsze - własnoręcznie. A w dupę wsadzę największego kaktusa jakiego uda mi się znaleźć.


Jesteś mistrzem! Tak, k***a, mistrzem! Zrobiłeś to, na co każdy inny by się nie odważył. Też mam syna i wizja tego, że będzie żył między wynaturzonym społeczeństwem mnie rozpie**ala. Brakuje tylko chwili, żeby "kolorowi" mieli większe prawa od nas, porządnych obywateli...

Koniec Świata

2013-05-19, 10:56
Jerzy_Michał_Wołodyjowski napisał/a:



Jesteś darmozjadem, który żyje na koszt wielu użytkowników sadistica, więc miałbyś chociaż odrobinę przyzwoitości i zamknąłbyś mordę.



Chciałbym widzieć jak żyję na koszt bezrobotnych ujadaczy i studencików na garnuszku rodziców.

kdow

2013-05-19, 11:18
"Gardzić. Pięknie. Żeby jeszcze jakieś poparcie na Twoje słowa było w tym, co tu teraz wyrzygałeś... Dorośnij chłopczyku, popatrz na świat - może zaczniesz zauważać pewne zależności. A, i douczyć się też można by było - z historii najlepiej. Nie pytaj dlaczego, bo będzie śmieszniej. Mam już Twoich wypowiedzi dość. Ja się pogardą nie param przed spaniem, to źle wpływa na zdrowie. Żyj sobie cudnie w tej swojej wymyślonej krainie."

Czy ja nie mówiłem czegoś o hipokryzji? :-) Wiem, że ubieram moje poglądy w trochę zbyt mocne słowa, ale jak widzę takie kwiatki "Też mam syna i wizja tego, że będzie żył między wynaturzonym społeczeństwem mnie rozpie**ala. Brakuje tylko chwili, żeby "kolorowi" mieli większe prawa od nas, porządnych obywateli..." to mnie ch*j najjaśniejszy strzela, szczególnie, że pisze to człowiek dorosły, mający dziecko, jak on ma, k***a, wychować syna, skoro sam jest pie**olonym imbecylem z IQ nieświszczuka?! Jakim wynaturzonym? Homoseksualizm można zaobserwować u 1500, wg. Wikipedii, gatunków zwierząt, a tylko jeden z nich go tępi, a ty, k***a, daj sobie wmówić co jest normalne a co nie.

Bartymeo

2013-05-19, 12:35
A w dupę wsadzę największego kaktusa jakiego uda mi się znaleźć.

Mnie w to kur...a nie mieszaj!

Miziou

2013-05-19, 13:11
Bartymeo napisał/a:

A w dupę wsadzę największego kaktusa jakiego uda mi się znaleźć.

Mnie w to kur...a nie mieszaj!



Ale, że jesteś Kaktus? A to ja nie wiedział, ja przeprasza. Mam to samo jak ktoś o mizianiu mówi, bo ja Mizia jestem ;)

kemcia

2013-05-19, 16:50
Koniec Świata napisał/a:



Chciałbym widzieć jak żyję na koszt bezrobotnych ujadaczy i studencików na garnuszku rodziców.



Jebią ci się pojęcia. Bezrobotni ujadacze dokładnie tak jak ty żyją na koszt ludzi pracujących. Tyle że ty w przeciwieństwie do bezrobotnych ujadaczy jesteś trybikiem maszyny która powoduje że ci bezrobotni ujadacze istnieją. Gdyby maszynka w której pracujesz nie uj***ła wszystkiego co dało się uj***ć w celu między innymi płacenia takim bezrobotnym ujadaczą jedyni bezrobotni ujadacze albo ruszyli by dupę i poszli pracować albo zdechliby z głodu. Natomiast dzięki takim jak ty nawet ci co chcieliby pracować nie mają gdzie. To dzięki wam zj***ni socjaliści ludzie zapie**alają po 5 zł za godzinę na plantacji truskawek, Natomiast studenci na garnuszku rodziców to inwestycja, ponieważ dzięki wam socjaliści żeby znaleźć jakąkolwiek robotę bez znajomości trzeba wziąć udział w wyścigu szczurów pt"kto lepszy". Natomiast ty żyjesz na koszt pracujących ujadaczy i studencików którzy zapie**alają na zmywaku abyś ty wszo mógł siedzieć na dupie i utrudniać życie pracującym ciężko ludziom

Miziou

2013-05-19, 16:58
rawpanic napisał/a:


a czyj to k***a jest problem?
dwoch chlopcoww co sie kochaja nie moga byc razem bo tobie nie chce sie pogadac 5 minut z twoim glupim dzieciakiem?!?!



Zacznę od tego, że powiedziałbyś tak o moim dziecku stojąc ze mną twarzą w twarz, to długo byś nie postał, to raz.

Dwa, jeśli ktoś jest tu głupi, to Ty, bo nie przeczytałeś baranie nic z tego co napisałem dokładnie. Jakbyś przeczytał, to byś tego gówna wyżej nie napisał. Wróć grzecznie kilka stron wstecz, poczytaj, a potem coś do mnie pisz - chyba, że mam Ci to wytłumaczyć? Albo może podjechać i przeczytać? No k***a ręce opadają...

A jak już masz cytować Louisa C. K. to podawaj kmiocie źródło.

Koniec Świata

2013-05-19, 18:43
@kemcia

Posłuchaj sobie pieśni patriotycznej, żeby uleczyć ból dupy.

http://www.sadistic.pl/smolensk-vt75612,15.htm

Cytat:

Nie będę pracować u Niemca, bo Grunwald
Nie będę smażyć frytków, bo duma narodowa
A ty nie szanujesz Polski, boś... biurwa
I nie chcesz mi dać na piwo, choć druga wojna światowa


fifif

2013-05-20, 01:41
Ale pie**olicie... Nigdy w sumie się na temat homosów nie wypowiadam (jakoś mnie nie interesują i w moim towarzystwie nie są głównym tematem rozmów). Nie mam do nich nic i nie interesują mnie. Nigdy nie byłem uznany za homofoba, nigdy nikt się przeze mnie urażony nie poczuł. Jak was nie interesują, to po ch*j się wypowiadacie? Zawsze znajdzie się ktoś, kto się nie zgodzi z Wami. Więc po prostu zostawić ich w spokoju i tyle.