18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Pierwsza ofiara

laska - mosquito • 2023-07-10, 23:31
Dwa tygodnie prawo jazdy i taka przygoda.


Heliar

2023-07-10, 23:34
laska - mosquito napisał/a:

Dwa tygodnie prawo jazdy i taka przygoda.



14 lat zajęło ci zdanie prawka? :shock:

Ha...........dy

2023-07-10, 23:43
up
Nie ważne ile czasu mu zajęło. Ważne, że już je ma i używa samochodu do tego, do czego używać go należy - dostarczania nam contentu. :-)

Geraldinio

2023-07-10, 23:49
Coś więcej info? to jeleń, chupacabra, saskłacz? ;) brat kiedyś przywalił, ale większe bydle było, samochód do kasacji. Mam znajomego, który jest myśliwym. Zastanawiamy się jak to możliwe, że podejść go w lesie jest cholernie ciężko, złamana gałązka i z 50 metrów usłyszy, sp***oli. Ale widzi światła, ryk silników, to wjebie sie pod koła :roll:

Anal_Ogórek

2023-07-11, 00:39
Geraldinio napisał/a:

Coś więcej info? to jeleń, chupacabra, saskłacz? brat kiedyś przywalił, ale większe bydle było, samochód do kasacji. Mam znajomego, który jest myśliwym. Zastanawiamy się jak to możliwe, że podejść go w lesie jest cholernie ciężko, złamana gałązka i z 50 metrów usłyszy, sp***oli. Ale widzi światła, ryk silników, to wjebie sie pod koła



Fetysz mtoryzacji?

"Dwa tygodnie prawo jazdy i taka przygoda."
A Ty mając takie szczęście to albo przestań prowadzić albo otwórz burgerownię.

willoo

2023-07-11, 02:26
Jak na początkującego kierowcę bardzo przytomna reakcja. Zero szarpania kierą, zjeżdżania do rowu lub, co gorsza, na sąsiedni pas. Fura to tylko kawał blachy, się wyklepie.

Isthistheend

2023-07-11, 04:14
polecam nowe wycieraczki przynajmniej te z przodu bo te twoje ch*jowo wycieraja

John-Flopp

2023-07-11, 06:55
willoo napisał/a:

Jak na początkującego kierowcę bardzo przytomna reakcja. Zero szarpania kierą, zjeżdżania do rowu lub, co gorsza, na sąsiedni pas. Fura to tylko kawał blachy, się wyklepie.



Po prostu był zapatrzony w telefonik ale na nagraniu tego nie zweryfikujesz.

Paszczaku

2023-07-11, 07:30
Niby nic ale taki strzał to rozwalone 3-4 chłodnice , zderzak , lampa , maska błotnik kij wie co jeszcze .

WithoutLimits

2023-07-11, 07:53
John-Flopp napisał/a:

Po prostu był zapatrzony w telefonik ale na nagraniu tego nie zweryfikujesz.



Panie mądraliński w takich przypadkach nawet nie pierdniesz i jest po temacie. Tutaj masz samochód który świeci z przeciwka + szarówka = szansa bliska zeru żeby zauważyć sarnę.

Marcinqqq

2023-07-11, 08:07
jechałem kiedyś z moim bratem i mieliśmy podobną sytuację, zatrzymaliśmy się a mój brat zaczął sprawdzać w internecie czy da się z tego zrobić kiełbasę, byłem w szoku, bo okazuje się że lepiej nie robić .

pytolsky

2023-07-11, 08:11
Geraldinio napisał/a:

Coś więcej info? to jeleń, chupacabra, saskłacz? brat kiedyś przywalił, ale większe bydle było, samochód do kasacji. Mam znajomego, który jest myśliwym. Zastanawiamy się jak to możliwe, że podejść go w lesie jest cholernie ciężko, złamana gałązka i z 50 metrów usłyszy, sp***oli. Ale widzi światła, ryk silników, to wjebie sie pod koła



Na jelenia to trochę za małe, pewnie młoda sarna lub daniel. Pytanie, czy droga była oznaczona jako zagrożona wejściem dzikich zwierząt, bo jak nie to wtedy odszkodowanie od zarządcy drogi.

flejtuch

2023-07-11, 08:13
Zaj***łeś sarnę oo, a ja znałem typa co 3 dni po odebraniu prawka rozj***ł się o drzewo przy prędkości ok 200km/h zabijając siebie i 3 kolegów. Piąty pasażer przezyl ale nadal ma dużo problemy ze zdrowiem w szczególności w chodzeniem.