18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Pierwsza komunia

~Velture • 2019-10-28, 23:10
Złota zasada całego świata: Jeśli czegoś nie wiemy to improwizujmy i udawajmy, że jest ok :amused:


SZ...........GU

2019-10-29, 11:47
Goldmann napisał/a:

To tak.
Najpierw on zdejmuje spodnie i macza w kielichu ch*ja, a następnie przekazuje kielich małżonce które również zdejmuje nachy i moczy w kielichu psiochę.
Ostatni krok to ksiądz wypija to co w kielichu, i wsjio.



Po nicku wnoszę że kolega z pochodzenia/wyznania nienawidzi krwi chrystusowej. Wy, parchy, za to wpie**alacie macę robioną z porywanych dzieci. Psiochy waszych kobiet walą kozą i cebulą. A waszym niemowlakom płci męskiej rabin obrabia ch*jki zębami.

~Velture

2019-10-29, 12:23
SZARY_Z_SZEREGU napisał/a:

Po nicku wnoszę że kolega z pochodzenia/wyznania nienawidzi krwi chrystusowej. Wy, parchy, za to wpie**alacie macę robioną z porywanych dzieci. Psiochy waszych kobiet walą kozą i cebulą. A waszym niemowlakom płci męskiej rabin obrabia ch*jki zębami.






Putikonto

2019-10-29, 12:41
Goldmann napisał/a:

To tak.
Najpierw on zdejmuje spodnie i macza w kielichu ch*ja, a następnie przekazuje kielich małżonce które również zdejmuje nachy i moczy w kielichu psiochę.
Ostatni krok to ksiądz wypija to co w kielichu, i wsjio.


ciekawie u was się dzieje na parafii proszę księdza

Goldmann

2019-10-29, 12:57
SZARY_Z_SZEREGU napisał/a:

Po nicku wnoszę że kolega z pochodzenia/wyznania nienawidzi krwi chrystusowej. Wy, parchy, za to wpie**alacie macę robioną z porywanych dzieci. Psiochy waszych kobiet walą kozą i cebulą. A waszym niemowlakom płci męskiej rabin obrabia ch*jki zębami.






Cryo

2019-10-29, 13:36
Zajebisty gość :D Ja też pomyślałbym, że księżulek daje mi wino, żebym sobie łyknął

lukaszk1985

2019-10-29, 13:42
Fajnie tak się z tego śmiać, ale ja na moim ślubie sam tak zrobiłem. Ksiądz dal mi kielich to pomyślałem, że to tylko dla mnie tyle :-D

SZ...........GU

2019-10-29, 14:59
@Goldmann

a skądże znowu??!! Wymieniliśmy się tylko opisem obrządków. To... religioznawstwo

Loaloa

2019-10-29, 15:54
Cytat:

Psiochy waszych kobiet walą kozą i cebulą.



Na sadolu udzielają się eksperci w każdej dziedzinie i koneserzy wszystkiego.

PapaOdin

2019-10-30, 10:32
lokal.szczecin napisał/a:

Kim Dzong Un walil z kielicha za mlodu jak nasi studenci.



Morda studiowała u nas w Europie to może się czegoś nauczył