18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Pierdolniło

krzyks • 2017-04-07, 16:25


Do zdarzenia doszło w miejscowości Schodnia koło Ozimka dziś po godzinie 15.00 Na miejsce zostało wysłanych 17 jednostek straży pożarnej.

Pendolino relacji Wrocław - Warszawa zderzyło się z ciężarówką na przejeździe kolejowym z sygnalizacją świetlną w miejscowości Schodnia koło Ozimka. Pociągiem podróżował opolski radny Tomasz Wróbel, który poinformował, że kilkanaście osób jest rannych.
Cytat:


- Nagle poczuliśmy uderzenie, hamowanie i wszystko poleciało. Ja siedziałem w trzecim wagonie, licząc z przodu, więc to uderzenie na pewno było wytłumione. Jak teraz stoję obok pociągu to widzę, że szyby są powybijane i uszkodzona całkiem lokomotywa. Coś wjechało na przejazd, widać było jak kawałki samochodu krążyły po wagonach. Większość osób czuje się dobrze, ale są ranni - tłumaczu Wróbel.



Na chwilę obecną wiadomo o 9 osobach rannych, w tym 3 ciężko.

spoiler

kokos_123

2017-04-07, 16:36
dobrze widzę, 2 ciągniki na jednym przejeździe zgarnął ?

krzyks

2017-04-07, 16:40
kokos_123 napisał/a:

dobrze widzę, 2 ciągniki na jednym przejeździe zgarnął ?



Jeden był na lawecie... :kawa:

Fifka

2017-04-07, 17:13
Bo taki k***a przejazd kolejowy w środku jewropy w 21 wieku. Ocipielcy niech se te czerwone światełka w dupe wsadzą. ch*j, jednej niewygody mniej.

uFo125

2017-04-07, 17:29
Chwile po spotkaniu pendolino z tirem

Niestety brak z filmu samego zdarzenia

Źródło


Dodam jeszcze że trochę wcześniej też jest ciekawy przejazd taki wypadek w tej okolicy to była tylko kwestia czasu

https://goo.gl/maps/TwQsXBnPR8C2

modoc

2017-04-07, 17:46
Jak dla mnie śliczne.

waloos

2017-04-07, 17:51
Kolejny idiota który nie potrafi zauważyć pociągu!
Narzekacie na to, że przejazd do dupy, ale powiedzcie mi jak jest znak stop, to jak można się nie zatrzymać?
Ja rozumiem na skrzyżowaniu które znamy i jest mało uczęszczane, ale przed torami, tym bardziej że lata po nich Pendolino?
Widoczność była dobra, żadnych drzew czy zakrętów, nie ma bata żeby pociągu nie zobaczyć - dam sobie rękę uciąć, że to był kierowca z tych co to zawsze zdążą, a jak nie zdążą to przecież im się nic nie stanie bo są więksi. Tylko w tym swoim ptasim móżdżku nie przestawił zwojów i zapomniał, że przejeżdża przez tory i to pociąg jest większy.

krzyks

2017-04-07, 17:58
waloos napisał/a:

Kolejny idiota który nie potrafi zauważyć pociągu!
Narzekacie na to, że przejazd do dupy, ale powiedzcie mi jak jest znak stop, to jak można się nie zatrzymać?
Ja rozumiem na skrzyżowaniu które znamy i jest mało uczęszczane, ale przed torami, tym bardziej że lata po nich Pendolino?
Widoczność była dobra, żadnych drzew czy zakrętów, nie ma bata żeby pociągu nie zobaczyć - dam sobie rękę uciąć, że to był kierowca z tych co to zawsze zdążą, a jak nie zdążą to przecież im się nic nie stanie bo są więksi. Tylko w tym swoim ptasim móżdżku nie przestawił zwojów i zapomniał, że przejeżdża przez tory i to pociąg jest większy.



Sęk w tym, że się zatrzymał. Zawisł na przejeździe i nie mógł ruszyć.
Inna sprawa, że tam jest zakaz dla ciężarówek. 8-)

kr...........81

2017-04-07, 18:05
no i po sp***olino nawet mnie to cieszy puszczą lepszy skład a w ty7m szmelcu drogo i h*jowo

KlinikaAborcyjna

2017-04-07, 20:00
zapie**ala te pendolino jak poj***ne, postuluję o postawienie fotoradaru bo tak nie może być żeby maszyniści zapie**alali ponad 160km/h i to w zabudowanym :kawa:

tranzystor

2017-04-07, 20:15
Kierowcy ciężarówki, w którą wjechał pociąg powinien dostać dla przykładu 15 lat więzienia.

saves

2017-04-07, 20:51
Pendolino jak i kierowca, też spieprzyło z miejsca wypadku. :D

AN...........or

2017-04-07, 22:17
Z takim wielkim bolcem z przodu, to powinien się pociąg nazywać Pedałlino............ heh dawno nie napisałem czegoś równie idiotycznego.

t3mp

2017-04-07, 22:28
qwa, wiedziałem że ktoś za mnie wrzuci ten post dokładnie z takim samym tytułem :D

rondżeremi

2017-04-07, 22:42
Morderczy pociąg znowu zabija!