18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Pierdolnięty "pies"

Pantilion • 2019-01-26, 13:46
Psem nie powinno się tego nazwać, ale według fachowców nim jest ;-)


Angevil

2019-01-27, 00:32
Za muzykę z Silent Hill 2 zawsze piwo!

stroona

2019-01-27, 09:49
To "coś" gada jak te ludki z bliskiego wschodu sp***alające do Europy :D Pewnie często właściciela wk***ia, bo siekaczy się już pozbył :D

de_marco

2019-01-27, 09:56
Dałem piwo , bo z tym podkładem dźwiękowym ryje beret :-)

Bibkop

2019-01-27, 11:25
Jak sie nazywa ten efekt dzwiekowy w tle?

dmnunited

2019-01-27, 14:04
Pies Krystyny Pawłowicz

BartekN

2019-01-28, 01:20
Pantilion napisał/a:

@up co Ty opie**olisz...? To małe gówno nie powinno być nazywane psem, ale według kynologii... niestety jest. Owczarki, husky itd. są psami myślącymi i po szkoleniu (nauce) wykonują polecenia właściciela. "Pies" w materiale to wybryk i wynik ludzkiego niedoj***nia Psy od zawsze były hodowane dla potrzeb człowieka i miały być mu posłuszne. Dopiero zj***ne podejście w 21 wieku stworzyło takie gówniane coś i inne kretyńskie krzyżówki. Pies od dawien dawna towarzyszył człowiekowi i wtedy nie było durnych programów o poskramianiu psów przez jakiegoś idiotę. Nie psy się zmieniły tylko popie**olone podejście do nich i krzyżowanie ras ze strony człowieka.



Husky xdd To żeś gosci doj***ł. Husky to jedne z tych psów których za ch*ja nie wytresujesz.

jebacgowno

2019-01-28, 11:50
Pantilion napisał/a:

Nie psy się zmieniły tylko popie**olone podejście do nich i krzyżowanie ras ze strony człowieka.



No to chyba się jednak zmieniły.

wizzPL

2019-01-29, 12:40
ja mam owczarki i yorka - jakoś mój york nie drze bez przerwy japy - zna podstawowe komendy jak siad, leżeć, zostań, daj łapę, zostaw, wróć i "na miejsce" ładnie chodzi na smyczy nie rzuca się na inne psy nie boi się też innych psów i ludzi, nie boi się komunikacji miejskiej i długich podróży samochodem, aportuje i bawi się z innymi psami - jedyną wadą tego psa jest że lubi rozszarpać jakieś papierki w domu i musi częściej wychodzić na dwór na siku

Problemem nie jest PIES a właściciel - bo wiele ludzi ta małe psy traktuje jak kurła prinncessy chodzą do okoła bloku i nigdzie indziej - nie socjalizują i nie uczą komend ani zasad - ale to ta sama zasada do z innymi psami - jak wychowasz tak masz

może ktoś nie lubić małych psów - bo taki ma kaprys, bo woli zwyczajne duże psy
Ale jak ktoś sugeruje że duże psy sa lepsze bo da się je wyszkolić to jest debilem bo każdego psa da sie wyszkolić

to jest tak samo porównanie jak twierdzenie że każdy Amstaff jest niebezpieczny i zabija ludzi

albo że każdy Owczarek niemiecki nadaje się na psa do obrony

albo każdy Labrador to idealny pies przewodnik ...
ITD...