18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Pierdolnięty "pies"

Pantilion • 2019-01-26, 13:46
Psem nie powinno się tego nazwać, ale według fachowców nim jest ;-)


Misiek_KRK

2019-01-26, 14:03
Wygląda jak mój pracownik, któremu nie dałem premii

cryzega

2019-01-26, 14:44
Wygląda jak zawartość worka w odkurzaczu.

hfbnmiuytp

2019-01-26, 14:52
Typ i reszta mu podobnych chyba nie ogarnia, że psy pomimo różnych rozmiarów reagują tak samo. No to teraz niech sobie taki jeden z drugim pomyśli, że nie ma przed sobą pekińczyka tylko huskiego albo jakiegoś owczarka. Ciekawe czy byłoby tak samo zabawnie :>

Pantilion

2019-01-26, 15:24
@up co Ty opie**olisz...? To małe gówno nie powinno być nazywane psem, ale według kynologii... niestety jest. Owczarki, husky itd. są psami myślącymi i po szkoleniu (nauce) wykonują polecenia właściciela. "Pies" w materiale to wybryk i wynik ludzkiego niedoj***nia :homer: Psy od zawsze były hodowane dla potrzeb człowieka i miały być mu posłuszne. Dopiero zj***ne podejście w 21 wieku stworzyło takie gówniane coś i inne kretyńskie krzyżówki. Pies od dawien dawna towarzyszył człowiekowi i wtedy nie było durnych programów o poskramianiu psów przez jakiegoś idiotę. Nie psy się zmieniły tylko popie**olone podejście do nich i krzyżowanie ras ze strony człowieka.

Su...........wn

2019-01-26, 16:16

banerr

2019-01-26, 16:35
Proponuję wezwać egzorcystę.

grygori1

2019-01-26, 16:48
zaj***łbym gnoja zawczasu

TB303

2019-01-26, 16:55
Jak ja nie cierpię tego typu małych gówien. Agresywne to, poj***ne i wk***iające. Ile razy taki do mnie zza bramy czyjejś posesji szczekał jak posrany, a jak tylko podszedłem to sp***olił ze strachu.

panta_rhei

2019-01-26, 16:59
Do pełni szczęścia brakuje mu czerwonych oczu ;)

Do pełni szczęścia brakuje mu czerwonych oczu ;)


Eleir

2019-01-26, 21:16
Na ch*j trzymać takie gówno w domu.

kuug

2019-01-26, 21:45
Ma wyraz twarzy jak moja teściowa

niemamskarpet.

2019-01-26, 23:27
łooo to moja żona przecież .....

hfbnmiuytp

2019-01-27, 00:03
Pantilion napisał/a:

@up co Ty opie**olisz...? To małe gówno nie powinno być nazywane psem, ale według kynologii... niestety jest. Owczarki, husky itd. są psami myślącymi i po szkoleniu (nauce) wykonują polecenia właściciela. "Pies" w materiale to wybryk i wynik ludzkiego niedoj***nia Psy od zawsze były hodowane dla potrzeb człowieka i miały być mu posłuszne. Dopiero zj***ne podejście w 21 wieku stworzyło takie gówniane coś i inne kretyńskie krzyżówki. Pies od dawien dawna towarzyszył człowiekowi i wtedy nie było durnych programów o poskramianiu psów przez jakiegoś idiotę. Nie psy się zmieniły tylko popie**olone podejście do nich i krzyżowanie ras ze strony człowieka.



Nie ogarnąłeś o co mi chodziło, ten pies na filmie jest w stanie maksymalnego stresu i próbuje się bronić pokazując zęby. Jednak jest on na tyle mały i nie groźny, że dla kamerzysty to są jakieś żarty, wygłupy czy zabawa, niestety dla psa nie. Więc teraz niech taki mądrala spróbuje się w ten sam sposób "pobawić" z jakimś dużym psem. Myślę, że zamiast śmiechu byłby krzyk, płacz, a może i jakieś obficie krwawiące rany.


8-)