18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Pierdolę tę robotę....

aaaaaaaaaaaaaa • 2021-04-28, 21:47
Podobno uznała, że jest zbyt dobrze wychowana, by robić z siebie debilkę.




Mimo kagańca, wiele wskazuje, że zdrowa dupa.
Spojrzenia "kolegów" po fachu bezcenne.

Tuco

2021-04-30, 19:55
RazoR2011 napisał/a:

Dostała polecenie że ma przynieść coś z samochodu a antyszczepionkowcy już teorie wymyślają xD


A umyłeś rence???

notak

2021-05-02, 16:41
Asuritta napisał/a:

Panowie panie
zapominacie dlaczego tak jest... To nie wina policjantów tylko Morawieckiego on ustala prawa które nas wk***iają, to on zezwala na wsadzenie swoich do prokuratury itp. to on i jego ziomale robią z nas niewolników a potem zasłaniają się Policjantami najniższego stopnia... Policyjne k***y na wysokich stołeczkach mają wille mają burdele mają kasę od grup przestępczych ... a wy robicie najazd na policjanta który musi to wykonać bo ma kredyty jak wy i jak straci prace wyleci na zbity ryj z rodziną, To wy głosujecie od lat słysząc " Rozliczymy poprzednią władzę " sld po psl pis i nic nikt nie siedzi maja emeryturki i sraja na was...
Polecam oglądać na YT kanał #cw24tv już od lat wiadomo jak się ich pozbyć jak wsadzić zgrupowanie ludzi którzy będą latać blokując głosy większością jak we włoszech chcieli podnieść podatki to partia jedna szła do przeciwnej głosować przeciwko potem ta partia odwalałą jazdy szli do tamtych i blokowali non stop przepisy ... lecz unia rozpie**oliła wszystko




h*jowy dałeś przyklad, bo akurat włochy, partia pracy, zrzeszenia pracowników itp. skorumpowane są przez mafię,
wogóle śmieszą mnie porównania do,,tej naszej niedoli i morawieckiego,,..jak w Polsce jest źle,
ciśnie mi się ,,autorytet putnia,, dla porównania, dla trolli ,
a już jak widzę 24tv, to widzę ruskiego monarchy kanał ..tvn24