18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Pierdolę tę robotę....

aaaaaaaaaaaaaa • 2021-04-28, 21:47
Podobno uznała, że jest zbyt dobrze wychowana, by robić z siebie debilkę.




Mimo kagańca, wiele wskazuje, że zdrowa dupa.
Spojrzenia "kolegów" po fachu bezcenne.

PaYou

2021-04-29, 02:54
Przycisnęło ja :sraczka:

grexik

2021-04-29, 08:13
Co to za gówno . To nie srejk aby takie badziewie zamieszczać

TomaszKLN1

2021-04-29, 08:40
mam_racje napisał/a:

A niemiec się jeszcze cieszy... wszak im gorzej w Polsce tym lepiej w platformie.



Mądrego to aż miło posłuchać.

mlekozklasa

2021-04-29, 08:55
Podpaska zaczęła przeciekać...

Adriano84

2021-04-29, 08:56
Ile razy to będzie jeszcze dodawane ?

tfujdiler

2021-04-29, 09:38
Driver19cm napisał/a:

Co to za gówno ?
I niby co ma wynikać z tego materiału ?
Jedynie chyba chęć zaistnienia na portalu



z tego wynika że jeden na 100 psów ma honor, niestety to nie ty

Asuritta napisał/a:

Panowie panie
zapominacie dlaczego tak jest... To nie wina policjantów tylko Morawieckiego on ustala prawa które nas wk***iają, to on zezwala na wsadzenie swoich do prokuratury itp. to on i jego ziomale robią z nas niewolników a potem zasłaniają się Policjantami najniższego stopnia... Policyjne k***y na wysokich stołeczkach mają wille mają burdele mają kasę od grup przestępczych ... a wy robicie najazd na policjanta który musi to wykonać bo ma kredyty jak wy i jak straci prace wyleci na zbity ryj z rodziną, To wy głosujecie od lat słysząc " Rozliczymy poprzednią władzę " sld po psl pis i nic nikt nie siedzi maja emeryturki i sraja na was...
Polecam oglądać na YT kanał #cw24tv już od lat wiadomo jak się ich pozbyć jak wsadzić zgrupowanie ludzi którzy będą latać blokując głosy większością jak we włoszech chcieli podnieść podatki to partia jedna szła do przeciwnej głosować przeciwko potem ta partia odwalałą jazdy szli do tamtych i blokowali non stop przepisy ... lecz unia rozpie**oliła wszystko



Tym tokiem myślenia ssmani nie byli winni, wiadomo ludobójstwo to była wina Adolfa :)

JebacToGowno

2021-04-29, 10:19
ANALizator napisał/a:

j***ć to gówno



Popieram!

tfujdiler napisał/a:

z tego wynika że jeden na 100 psów ma honor, niestety to nie ty



Gówno z tego wynika. Laska mogła po prostu pójść się wysrać. Albo ktoś ją wezwał. Albo ch*jwie co. Ale wy, j***ne szury i sebiksy, jak zwykle musicie odj***ć to swoje szurskie pie**olomento.

tfujdiler napisał/a:

Tym tokiem myślenia ssmani nie byli winni, wiadomo ludobójstwo to była wina Adolfa


Porównujesz SS do policji? Ile Ty masz lat sebusiu?


Erich_Priebe

2021-04-29, 10:37
Won na kwejka z tym gównem

eenocosTy

2021-04-29, 11:33
Driver19cm napisał/a:

Co to za gówno ?
I niby co ma wynikać z tego materiału ?
Jedynie chyba chęć zaistnienia na portalu



gowno masz w bani i narazie ty probujesz zaistniec przegrywie

Justynka99

2021-04-29, 18:55
KaprysLosu napisał/a:

Przyrównajmy to do Mafii, jeżeli pachołek cię okrada czy zabija twoją rodzinę na polecenie Bossa, to co? Wina Bossa, a pachołki niech czekają na nowego Bossa jak starego obalą według twojej idei. Nie wiem na ile wiarygodny kontekst ma ten materiał, ale ona mogłaby być świadkiem koronnym



W dzisiejszych czasach policja też podlega przestępcy. Więc czy policja, czy mafia to jedna cholera. Szacunek dla każdego, kto odmawia wykonywania takich rozkazów. Jednocześnie kompletny brak szacunku dla każdego, kto za gówniane 3, czy 4 tysiące popełnia przestępstwa dla PiSu. I nie mówię tu o drogówce, czy innych tego typu oddziałach. I nie tłumaczę tego kredytami, czy innymi zobowiązaniami finansowymi, bo za taką kasę jak w policji to i w Biedrze na kasie można popracować. Zarobisz tyle samo, a bez k***ienia się.

krystek202

2021-04-29, 19:32
mam tylko nadzieję że sadistic nie będzie drugim wykopem

tfujdiler

2021-04-29, 21:26
JebacToGowno napisał/a:

Porównujesz SS do policji? Ile Ty masz lat sebusiu?



tyle że gdyby mnie pies na schodach nie wyprzedzil mógłbym być twoim starym

tomkararek

2021-04-30, 05:35
oc jedna madra i opuscila ten malpi cyrk

RazoR2011

2021-04-30, 18:22
Dostała polecenie że ma przynieść coś z samochodu a antyszczepionkowcy już teorie wymyślają xD