18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Pieprzył jego żonę

Jesse.Pinkman • 2021-10-13, 21:09
Były chwile zapomnienia teraz przyszedł czas na wpie**ol.

Thennomad

2021-10-13, 21:17
Piszczy jak j***na p*zda.

qizmo

2021-10-13, 21:29
Dlaczego żona nie dostała? Nigdy nie rozumiałem wyżywania się na kimś, kto tak naprawdę nie zdradził.

Adam_WKLADAM

2021-10-13, 21:36
Zona tez wpie**ol powinna dostac i kopa w dupe na dowidzenia... niestety rzeczywistosc jest inna i zaleznie od tego w ktorym stanie ten facet zyje w rozwodzie w najlepszej sytuacji straci 50% tego co ma w najgorszej straci dom, zona oskarzy go o molestowanie dzieci, straci polowe emerytury i bedzie jeszcze placil alimenty na zone i dzieci ( az dzieci nie ukoncza 25 tego roku zycia)

Re...........a2

2021-10-13, 21:42
Jak za żonę to słabiutko...

mygyry

2021-10-13, 22:37
Zamiast podziękować, że mu u żony kurestwo zdiagnozował i póki wiek jeszcze pozwala to sp***alać.

Krakus36

2021-10-13, 22:46
Aha czyli jest małżeństwo i zdrada to:
Kochanka dostaje wpie**ol ...
Kochanek dostaje wpie**ol ...

k***a nie rozumiem... ja bym olał typa i naj***ł babie bo to ona zdradziła i tak samo jak facet zdradza to on wpie**ol powinien dostać... ten świat poj***ło... to jak naj***ć właścicielowi sklepu zamiast złodziejowi za okradnięcie tego sklepu...

jinn

2021-10-13, 22:59
Realista2 napisał/a:

Jak za żonę to słabiutko...



Następny mądry, który pobiłby kochanka zamiast żonie przypie**olić...

BrunerOvned

2021-10-13, 23:05
Suka nie da, pies nie weźmie.
Ja bym z przyjemnością zobaczył jeszcze małżeńskie rozliczenie.

No chyba że ona niewinna i nie chciała dać dupy, tylko przypadkiem tak wyszło...

plastic

2021-10-13, 23:18

Adam_WKLADAM napisał/a:

Zona tez wpie**ol powinna dostac i kopa w dupe na dowidzenia...



albo jedno albo drugie. teraz nie wolno sie lać w papę, wiec trzeba sie rozstawac, rozwodzic, sądzic, angazowac w prywatne sprawy aparat panstwowy, firmy i instytucje. kiedys wystarczylo dac sobie w morde i zylo sie dalej. zdrada zawsze boli i czasem jest niewybaczalna, ale z dwojga rozwiazan, wole te dawne.

RYHOO

2021-10-13, 23:51
Ojciec i syn - powinno żyć w zgodzie :-x

Dżako

2021-10-14, 00:37
Typo miał szczęście, że to dindu nie był bo łeb miałby wbity w glebę poprzez skakanie xD

Musashi_Miyamoto

2021-10-14, 00:54
qizmo napisał/a:

Dlaczego żona nie dostała? Nigdy nie rozumiałem wyżywania się na kimś, kto tak naprawdę nie zdradził.



To taki rodzaj kompensacji... Jakoś mu pozwala to poukładać sprawy... Jakoś to sobie wytłumaczyć i zamknąć temat...

...Wiadomo że ch*jowe i nie ten frajer jest winny tylko latawica ale... No cóż... Podejmując temat z latawicą to zaryzykował by że ją straci a może to ta tylko jedyna co mu daje r*chać i jak będzie się awanturował to w ogóle nie będzie r*chał ze świadomością że ja teraz r*chają jeszcze bardziej. Wszyscy znajomi.

Ponury_Poseł

2021-10-14, 02:58
Serio nikt nie wpadł na to, że typ mógł być natarczywy, a żona tylko wystawiła go hubbiemu?

pro_avenger

2021-10-14, 06:56
Kobiet się nie bije ale czy k***y można?