18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Pieprzył jego żonę

Jesse.Pinkman • 2021-10-13, 21:09
Były chwile zapomnienia teraz przyszedł czas na wpie**ol.

Metyl30

2021-10-14, 08:14
Jak suka nie da pies nie wezmie.

Hrabia Drapula

2021-10-14, 09:55
Anonymous napisał/a:

Jak za żonę to słabiutko...



jaka żona taka kara, ch*j nie żona, ch*j nie wpie**ol
pewnie gościowi by jeszcze podziękował chętnie za ukazanie prawdziwego oblicza babiszona, ale że by nie wyjść na p*zdę tak na pokaz mu troszkę wpie**olił

MisiaXD

2021-10-14, 12:24
Jak szuka nie da to pies nie weźmie.

Krasny13

2021-10-14, 15:34
pie**olicie, jeden jelen i druga szmata siebie warci. p*zda skrzeczy na trawniku, jaki to facet? A tamta szmata gdzie? Jesli to zona to obraczka na paluchu byla, wiec nie pie**olcie ze tylko szmaciury wina. Trzeba bylo trzymac rece przy sobie i k***ie odmowic, proste, to by nie skonczylo sie na wpie**olu. A ze maz nie wylapal zanim zaczelo sie kurestwo, to powinien nad soba sie zastanowic i wylapac dziwne zachowanie szmaciury, jak glupi to niech placi za glupote i brak uwagii.

MrFalken

2021-10-14, 15:58
qizmo napisał/a:

Dlaczego żona nie dostała? Nigdy nie rozumiałem wyżywania się na kimś, kto tak naprawdę nie zdradził.



Widzę, że nie rozumiesz. Gościu dostał wpie*dol nie za zdradę, tylko za r*chanie nie swojej baby.

gagatek690

2021-10-14, 16:36
MrFalken napisał/a:

Widzę, że nie rozumiesz. Gościu dostał wpie*dol nie za zdradę, tylko za r*chanie nie swojej baby.



????? jprdl jaki ślahetny rycerzyk. zawsze czekaleś aż twoja aktualna dziewczyna zerwie z twoim poprzednikiem?

t0karev

2021-10-14, 17:53
Wył tak bo może mu właśnie szczękę w 6 miejscach złamał po pierwszej bombie.

Zabawne, przejechać się po jakimś gościu za to, że żona się puszcza, a później jeszcze beknąć za to, sp***olić sobie życie i płacić petentowi za nowe zęby

Kalwa

2021-10-14, 20:26
qizmo napisał/a:

Dlaczego żona nie dostała? Nigdy nie rozumiałem wyżywania się na kimś, kto tak naprawdę nie zdradził.



Moze tez dostala ale jak facet wiedzial albo jeszcze to znajomy to jemu tez sie nalezy wpie**ol ;) ))

sadzanet

2021-10-14, 21:24
Z takiej pozycji wyjściowej hubby powinien zgasić światło, jednym lujem usypiaczem temu bolcu...
Jedna zasada, jak baba powie bolcownikowi, że jest singielka, pół bidy. Jak boleć wie, że pcha się z buciorami w czyjeś życie... to inna bajka

mocnymarcin5

2021-10-15, 11:32
Teraz będzie musiał pobić pół dzielnicy, tą połowę której jego prywatna k***a robiła gałę

Karwen

2021-10-19, 21:31
Typek mówi : musisz być niezłym idiota że przychodzisz tutaj i myślisz że będziesz r*chał mi żonę .

Jak dla mnie to jakiś zboczek i małż go wytłumaczył szybko .