18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Pielęgniarka aresztowana

~Velture • 2017-09-02, 08:23
Tak w skrócie opiszę:
Pielęgniarka została aresztowana za to, że nie pobrała i nie oddała policji próbki krwi jakiegoś gościa.
Tłumaczyła to policji razem z jakims gościem na telefonie, że typek nie wydał zgody na pobranie krwi a ponieważ nie był ani zatrzymany ani aresztowany i policja nie miała sądowego nakazu na pobranie krwi ani listu gończego to regulamin szpitala zabrania w takim wypadku pobrania krwi od kogos kto nie wyraził na to zgody.

Są napisy więc sobie możecie poczytać bo słabo słychać w niektórych momentach.

Brawo USA!



Tutaj z innych ujęć i z komentarzem oraz jest krótkie ujęcie wypadku tego gościa o którego krew się rozchodzi:

kondzio63221

2017-09-04, 03:56
lakeroll napisał/a:

U nas większy profesjonalizm; pałka, gaz, teaser (lub wymachiwanie Waltherm P99) i dziesięciu na tobie siedzących.


Teaser – potoczne, wywodzące się z języka angielskiego, określenie zwiastuna np. filmu czy gry komputerowej itp., a nawet mającej nastąpić kampanii reklamowej marki konsumenckiej, które w danej chwili nie są jeszcze dostępne publicznie (często jeszcze trwają nad nimi prace). Teasery zawierają informacje o tym, co będzie zawierał w sobie produkt po jego udostępnieniu


Naucz się też angielskiego przy okazji.

Wiewór

2017-09-04, 09:26
U nas jak odmówisz pobrania krwi to żaden lekarz ani pielęgniarka jej nie pobierze. Nikt się nie będzie z tobą mocował.

AlbertoNihilo

2023-05-28, 08:57
kondzio63221 napisał/a:

Teaser – potoczne, wywodzące się z języka angielskiego, określenie zwiastuna np. filmu czy gry komputerowej itp., a nawet mającej nastąpić kampanii reklamowej marki konsumenckiej, które w danej chwili nie są jeszcze dostępne publicznie (często jeszcze trwają nad nimi prace). Teasery zawierają informacje o tym, co będzie zawierał w sobie produkt po jego udostępnieniu
Naucz się też angielskiego przy okazji.



Jestem Polakiem i potocznie to paralizator i mnie angielskie nazewnictwo nie interesuje.